LIVE – Gramy RAZEM dla WOŚP – 26 finał!

Partnerzy turnieju:

       
 Partner Strategiczny
MOSiR Konin
Partner Medialny
Głos Koniński
 Partner Graficzny
GÓRAL Graphics & Photography
Partner Wydarzenia Roland International Polska Partner Wydarzenia
Magic Surprise
Partner Ubezpieczeniowy Mobilne Biuro Ubezpieczeń Konin  Partner Techniczny Salon Piłkarski Masita

W turnieju bierze udział 12 drużyn.
Drużyny grające w playarena Konin: F Buty (1 liga), Zieloni (1 liga), Dragons De Feu (2 liga), Tigers (2 liga), KS ELPAK (1 liga), KS KONIN (1 liga), Cavaliers (3 liga), Jagiellonia Konin (3 liga)
Nowe drużyny zapisane bezpośrednio na turniej: MBU KONIN, Gramada, Piotrkowice, Roland International Polska.
Losowanie grup turniejowych:


Transmisja z turnieju:

Grupa A

Lp. Drużyna Mecze Bilans PKT
1 Elpak 3 7:0 +7 9
2 MBU KONIN 3 3:1 +2 4
3 F Buty 3 5:6 -1 3
4 Zieloni 3 1:8 -7 1
NR Meczu Godzina Grupa Nazwa Drużyn Wynik
1 G 08:05 A MBU KONIN – Elpak 0:1
4 G 08:50 A Zieloni – F Buty 1:5
7 G 09:35 A MBU KONIN – Zieloni 0:0
10 G 10:20 A F Buty – KS Elpak 0:3
13 G 11:05 A MBU KONIN – F Buty 2:0
16 G 11:50 A Elpak – Zieloni 3:0

 

Grupa B

Lp. Drużyna Mecze Bilans PKT
1 Cavaliers 3 9:2 +7 7
2 Gramada 3 5:1 +4 7
3 Dragons 3 4:6 -2 3
4 tigers 3 0:9 -9 0
NR Meczu Godzina Grupa Nazwa Drużyn Wynik
2 G 08:20 B Tigers-Dragons 0:1
5 G 09:05 B Gramada-Cavaliers 0:0
8 G 09:50 B Tigers-Cavaliers 0:5
11 G 10:20 B Dragons-Gramada 1:2
14 G 11:05 B Gramada-Tigers 3:0
17 G 12:05 B Dragons- Cavaliers 2:4

 

Grupa C
Lp. Drużyna Mecze Bilans PKT
1 Piotrkowice 3 17:2 +15 7
2 KS KONIN 3 11:3 +8 7
3 Jagielonia 3 1:9 -8 1
4 Roland 3 02:15 1
NR Meczu Godzina Grupa Nazwa Drużyn Wynik
3 G 08:35 C KSK-Piotrkowice 2:2
6 G 09:20 C Jagiellonia-Roland 1:1
9 G 10:05 C KSK-Roland 8:1
12 G 10:50 C Piotrkowice-Jagiellonia 7:0
15 G 11:35 C KSK-Jagiellonia 1:0
18 G 12:20 C Piotrkowice-Rolland 7:0

19G 12:30 1/2 KS ELPAK – Cavaliers 3:1
20G 12:50 1/2 KS KONIN – Piotrkowice 1:2

21G 13:00 3 Miejsce KS Konin – Cavaliers
22 G 13:20 FINAŁ KS ELPAK – Piotrkowice 3:6


Piotrkowice 1 miejsce

KS Elpak Konin 2 miejsce

KS Konin 3 miejsce

Cavaliers 4 miejsce

Nagrody Indywidualne:
MVP – Sebastian Laskowski  (KS KONIN)
Najlepszy Bramkarz – Hubert Rachubiński (KS Elpak Konin)
Najlepszy Strzelec – Bartosz Nowak (Piotrkowice)

Więcej z tej kategorii