LIVE Minifootball Kids – V Gramy RAZEM dla: WOŚP

turniej 2011 wosp

V Gramy RAZEM dla: WOŚP Minifootball 2011

Minifootball Kids 2011
GRUPA A
1 2 3 4 PKT Bramki Miejsce
1 LPFA KONIN I x 4:0 1:3 3:1  6 8/4  2
2 LMKS CZARNI BRZEŹNO 0:4 x 0:3 0:2  0  0/9  4
3 MKS RM TEAM 3:1 3:0 x 6:0  9  12/1  1
4 LKS ŚLESIN II 1:3 2:0 0:6 x  3  3/9  3
Minifootball Kids 2011
GRUPA B
1 2 3 4 PKT Bramki Miejsce
1 LPFA KONIN II x 2:2 1:1 0:5 2 3/8 (-5)  4
2 GÓRNIK KONIN 2:2 x 1:1 1:5 2  4/8 (-4)
więcej strzelonych bramek
 2
3 KASZTELANIA BRUDZEW 1:1 1:1 x 0:4 2  2/6 (-4)
 3
4 LKS ŚLESIN I 5:0 5:1 4:0 x 9 14/1 1
Minifootball Kids 2011 WYNIK Mecz
1 08:48 LPFA I CZARNI BRZEŹNO

4:0

Grupa
2 09:00 LPFA II GÓRNIK KONIN

2:2

Grupa
3 09:12 LKS ŚLESIN  II MSK RM TEAM

0:6

Grupa
4 09:24 LKS ŚLESIN  I KASZTELANIA BRUDZEW 4:0 Grupa
5 09:36 LPFA I LKS ŚLESIN  II 3:1 Grupa
6 09:48 KASZTELANIA BRUDZEW GÓRNIK KONIN 1:1 Grupa
7 10:00 CZARNI BRZEŹNO MSK RM TEAM 0:3 Grupa
8 10:12 LKS ŚLESIN  I LPFA II 5:0 Grupa
9 10:24 LPFA I MSK RM TEAM 1:3 Grupa
10 10:36 LPFA II KASZTELANIA BRUDZEW 1:1 Grupa
11 10:48 LKS ŚLESIN  II CZARNI BRZEŹNO 2:0 Grupa
12 11:00 GÓRNIK KONIN LKS ŚLESIN  I 1:5 Grupa
13 11:12 B1- LKS ŚLESIN  I A2- LPFA KONIN I 2:0 Półfinał 1
14 11:24 A1- MKS RM TEAM B2-GÓRNIK KONIN 4:0 Półfinał 2
15 11:36 A4: CZARNI BRZEŹNO – B4: LPFA II mecz o 7 miejsce
16 11:48 A3: LKS ŚLESIN  II – B3: KASZTELANIA BRUDZEW mecz o 5 miejsce
17 12:00 LPFA KONIN I – GÓRNIK KONIN mecz o 3 miejsce
18 12:12 LKS ŚLESIN  I – MKS RM TEAM Finał
12:30 ZAKOŃCZENIE

turniej 2009 wosp

V Gramy RAZEM dla: WOŚP Minifootball 2009

Minifootball Kids 2009
GRUPA A
1 2 3 4 PKT Bramki Miejsce
1 LKS ŚLESIN x 0:0 2:0 3:0 7
 2
2 GÓRNIK KŁODAWA x  7    1
3 GORNIK KONIN II x  3    3
4 WARTA KRAMSK x  0    4
Minifootball Kids 2009
GRUPA B
1 2 3 4 PKT Bramki Miejsce
1 LPFA x 4  2
2 GÓRNIK WIERZBINEK x 1    4
3 GÓRNIK KONIN I x 3    3
4 LKS ŚLESIN II x 7 1
Minifootball Kids 2009 – 12.01.2020 r. WYNIK Mecz
1 13:20 LKS ŚLESIN GÓRNIK KŁODAWA 0-0 Grupa
2 13:32 LPFA GÓRNIK WIERZBINEK 2-1 Grupa
3 13:44 GORNIK KONIN II WARTA KRAMSK 4-0 Grupa
4 13:56 GÓRNIK KONIN I LKS ŚLESIN II 0-0 Grupa
5 14:08 WARTA KRAMSK GÓRNIK KŁODAWA 0-5 Grupa
6 14:20 LPFA LKS ŚLESIN II 0-1 Grupa
7 14:32 GORNIK KONIN II LKS ŚLESIN 0-2 Grupa
8 14:44 GÓRNIK KONIN I GÓRNIK WIERZBINEK 0-0 Grupa
9 14:56 LKS ŚLESIN WARTA KRAMSK 3-0 Grupa
10 15:08 LPFA GÓRNIK KONIN I 0-0 Grupa
11 15:20 GORNIK KONIN II GÓRNIK KŁODAWA 0-2 Grupa
12 15:32 GÓRNIK WIERZBINEK LKS ŚLESIN II 1-0 Grupa
13 15:44 GÓRNIK KŁODAWA LECH ACADEMY KONIN 1:1 K.2-1 Półfinał 1
14 15:56 ŚLESIN II LKS ŚLESIN I 0-1 Półfinał 2
15 16:08 WARTA KRAMSK – GÓRNIK WIERZBINEK 1:4 mecz o 7 miejsce
16 16:20 GORNIK KONIN II – GORNIK KONIN I 1:0 mecz o 5 miejsce
17 16:32 LKS ŚLESIN II – LPFA mecz o 3 miejsce
18 16:44 GÓRNIK KŁODAWA – LKS ŚLESIN I Finał
17:00 ZAKOŃCZENIE

Więcej z tej kategorii

Leave a Comment