Mistrzostwa w Pruszkowie

Za nami turniej eliminacyjny w Pruszkowie, konińskie drużyny zaprezentowały wysoki poziom jednak faworyci turnieju byli po za naszym zasięgiem. Najbliżej awansu była drużyna Dynamo Konin która awansując z 2 miejsca z 9 pkt w pierwszej rundzie fazy pucharowej pokonała Havana / Fart – Produkt Toruń – Dynamo Konin 1:2 (1:2), jednak w drugiej rundzie musieli uznać wyższość rywali  wynik: Chłopcy z Bielan Warszawa – Dynamo Konin 8:4 (2:3). Do finału z II turnieju awansowali Kluge Team Płock, Jakubskie Energos-Schlitt Toruń, Chłopcy z Bielan Warszawa i Dynamik Herring Toruń wszystkie drużyny były grupowymi rywalami naszych reprezentantów.

Szczególne podziękowanie dla Ambasadora Karola który relacjonował LIVE wybrane spotkania naszych drużyn!

Prześledźmy rezultaty naszych drużyn w poszczególnych grupach:


Grupa B – PNZ KONIN
10:50 Kluge Team Płock – PNZ Konin 3:0 (2:0)


11:40 FC Vamos Leszno – PNZ Konin 1:2 (1:0)
12:30 Chłopcy z Bielan Warszawa – PNZ Konin 4:0 (2:0)

13:20 PNZ Konin – Pychoteam Kraków 2:1 (1:0)

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Kluge Team Płock 4 12 18:2
2  Chłopcy z Bielan Warszawa 4 9 21:5
3  PNZ Konin 4 6 4:9
4  Pychoteam Kraków 4 3 5:16
5  FC Vamos Leszno 4 0 4:20

Grupa D – Dynamo Konin

10:25 Dynamo Konin – Warsaw Rangers Warszawa 3:0 (2:0)

11:15 Dynamo Konin – BKS Kaloryfer Białystok 4:1 (2:0)
13:45 Dynamo Konin – WKS Wczorajsi Team Nowy Dwór Maz. 9:0 (4:0)

15:00 Dynamo Konin – Dzbany Łódź 3:6 (1:4)

FAZA PUCHAROWA
Pierwsza runda – 15:40 Mecz nr 2: Havana / Fart – Produkt Toruń – Dynamo Konin 1:2 (1:2)
Druga runda -17:10 Chłopcy z Bielan Warszawa – Dynamo Konin 8:4 (2:3)

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Dzbany Łódź 4 12 15:7
2  Dynamo Konin 4 9 19:7
3  Warsaw Rangers Warszawa 4 6 8:7
4  BKS Kaloryfer Białystok 4 3 10:10
5  WKS Wczorajsi Team Nowy Dwór Maz. 4 0 3:24

Grupa E – Gąsiory FC Konin

11:40 Jakubskie Energos-Schlitt Toruń – Gąsiory FC Konin 2:0 (1:0)

12:55 Gąsiory FC Konin – MTV Rozdrażew Krotoszyn 2:5 (0:3)
13:45 BKS Betoniara Nowy Dwór Mazowiecki – Gąsiory FC Konin 1:3 (1:1)
14:35 Gąsiory FC Konin – FC Prezesi Szczecin 1:3 (1:2)

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Jakubskie Energos-Schlitt Toruń 4 12 15:2
2  FC Prezesi Szczecin 4 7 7:7
3  BKS Betoniara Nowy Dwór Mazowiecki 4 4 5:9
4  MTV Rozdrażew Krotoszyn 4 3 8:12
5  Gąsiory FC Konin 4 3 6:11

Grupa H – Finezja Team i KS Elpak Konin

11:15 Dynamik Herring Toruń – Finezja Team Konin 4:1 (1:1)

11:15 KS Elpak Konin – Gloria Victis Warszawa 3:0 (1:0)
12:05 KS Elpak Konin – Albatrosy Krotoszyn 2:2 (2:0)

12:55 KS Elpak Konin – Finezja Team Konin 2:0 (0:0)
13:45 Gloria Victis Warszawa – Finezja Team Konin 6:4 (3:2)
14:35 Dynamik Herring Toruń – KS Elpak Konin 6:2 (3:0)
14:35 Albatrosy Krotoszyn – Finezja Team Konin 6:3 (2:1)

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Dynamik Herring Toruń 4 12 22:6
2  Albatrosy Krotoszyn 4 7 12:10
3  KS Elpak Konin 4 7 9:8
4  Gloria Victis Warszawa 4 3 7:16
5  Finezja Team Konin  4 0 8:18

Galerie zdjęć z turnieju: (Roman Wicik)


Galerie zdjęć z turnieju: (Łukasz Majewski)

Pełną historię z Mistrzostw znajdziecie na stronie.

Więcej z tej kategorii