Mistrzostwa

Rok 2018
sezon 2017/2018


Konin Reprezentują: II Turniej: Dynamo Konin KS ELPAK KONIN Gąsiory FC PNZ Konin Finezja Team
III Turniej: Zieloni Konin

Miejsce turnieju półfinałowego: Pruszków 8 lipiec 2018
Pruszków 14 lipiec 2018

relacja z II turnieju na stronie playarena.pl
relacja z III turnieju na stronie playarena.pl

Grupa B

PNZ Konin

 

Kluge Team Płock – PNZ Konin 3:0 (2:0)


FC Vamos Leszno – PNZ Konin 1:2 (1:0)
Chłopcy z Bielan Warszawa – PNZ Konin 4:0 (2:0)

PNZ Konin – Pychoteam Kraków 2:1 (1:0)

rezultat: Nie wyszli z grupy B, 6 zdobytych pkt, bilans bramek -5. Ulegli jedynie drużyną które awansowały na turniej finałowy więc debiut na turnieju jak najbardziej udany.

Miejsce Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Kluge Team Płock 4 12 18:2
2  Chłopcy z Bielan Warszawa 4 9 21:5
3 PNZ Konin 4 6 4:9
4 Pychoteam Kraków 4 3 5:16
5 FC Vamos Leszno 4 0 4:20

Grupa D

DYNAMO KONIN

 

Dynamo Konin – Warsaw Rangers Warszawa 3:0 (2:0)

Dynamo Konin – BKS Kaloryfer Białystok 4:1 (2:0)
Dynamo Konin – WKS Wczorajsi Team Nowy Dwór Maz. 9:0 (4:0)

Dynamo Konin – Dzbany Łódź 3:6 (1:4)

FAZA PUCHAROWA

Pierwsza runda
Havana / Fart – Produkt Toruń – Dynamo Konin 1:2 (1:2)

Druga runda
Chłopcy z Bielan Warszawa – Dynamo Konin 8:4 (2:3)

rezultat: Awans z grupy D zajmując 2 miejsce bilans +12 bramek. Kolejnym rywalem w pierwszej rundzie była drużyna z Torunia którą udało się pokonać, by w drugiej rundzie przegrać z drużyną “Chłopcy z Bielan” z Warszawy i to właśnie ta drużyna awansowała do turnieju finałowego.

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Dzbany Łódź 4 12 15:7
2  Dynamo Konin 4 9 19:7
3  Warsaw Rangers Warszawa 4 6 8:7
4  BKS Kaloryfer Białystok 4 3 10:10
5  WKS Wczorajsi Team Nowy Dwór Maz. 4 0 3:24

Grupa E

Gąsiory FC

 

Jakubskie Energos-Schlitt Toruń – Gąsiory FC Konin 2:0 (1:0)

Gąsiory FC Konin – MTV Rozdrażew Krotoszyn 2:5 (0:3)
BKS Betoniara Nowy Dwór Mazowiecki – Gąsiory FC Konin 1:3 (1:1)
Gąsiory FC Konin – FC Prezesi Szczecin 1:3 (1:2)

rezultat: Nie wyszli z grupy zdobyli 3 pkt bilans -5.

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Jakubskie Energos-Schlitt Toruń 4 12 15:2
2  FC Prezesi Szczecin 4 7 7:7
3  BKS Betoniara Nowy Dwór Mazowiecki 4 4 5:9
4  MTV Rozdrażew Krotoszyn 4 3 8:12
5  Gąsiory FC Konin 4 3 6:11

Grupa H 

Finezja Team zdjęcie: facebook zawodników Finezji

Dynamik Herring Toruń – Finezja Team Konin 4:1 (1:1)

Gloria Victis Warszawa – Finezja Team Konin 6:4 (3:2)

Albatrosy Krotoszyn – Finezja Team Konin 6:3 (2:1)

rezultat: Nie wyszli z grupy 0 pkt i bilans – 10. Debiut Finezji w mistrzostwach nie może zaliczyć do udanego.

KS Elpak Konin

KS Elpak Konin – Gloria Victis Warszawa 3:0 (1:0)

KS Elpak Konin – Albatrosy Krotoszyn 2:2 (2:0)

KS Elpak Konin – Finezja Team Konin 2:0 (0:0)

Dynamik Herring Toruń – KS Elpak Konin 6:2 (3:0)

rezultat: Nie wyszli z grupy 7 pkt i bilans +1. Krok od awansu zabrakło 2 bramek w bilansie by awansować do pierwszej rundy, zabrakło zimnej krwi w meczu z Albatros w którym prowadzili 2:0 by ostatecznie zremisować 2:2 i pożegnać się z turniejem.

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Dynamik Herring Toruń 4 12 22:6
2  Albatrosy Krotoszyn 4 7 12:10
3  KS Elpak Konin 4 7 9:8
4  Gloria Victis Warszawa 4 3 7:16
5  Finezja Team Konin 4 0 8:18

III Turniej 14 lipca 2018

Grupa

Zieloni Konin

 


Rok 2017
sezon 2016/2017

Konin Reprezentują: KS KONIN, KS Elpak Konin, Gąsiory FC, Dynamo Quatro Konin, FC Katy

Miejsce turnieju półfinałowego: Włocławek 16 lipiec 2017

relacja z turnieju na stronie playarena.pl

 Grupa B

Dynamo Quatro Konin

Dynamo Quatro Konin – Gąsiory FC Konin 5:2 (0:0)
– Dynamo Quatro: Przemysław Skibiszewski (2), Krystian Robak, Krystian Wiliński, Łukasz Pietrzak
– Gąsiory FC: Mateusz Borowski, Łukasz Szygenda

Dynamo Quatro Konin – DAR-BUD Ostrów Wielkopolski 6:1 (3:0)
– Dynamo Quatro: Wiktor Kacprzak (2), Krystian Wiliński, Łukasz Pietrzak, Przemysław Skibiszewski, Marcin Marciszak

Dynamo Quatro Konin – Śródmiejska Siła Szczecin 1:1 (0:1)
– Dynamo Quatro: Krystian Robak

Dynamo Quatro Konin – Czarni Lubanowo Gryfino 5:1 (1:1)
– Dynamo Quatro: Łukasz Pietrzak (4), Krystian Robak


FAZA PUCHAROWA

I runda
Dynamo Quatro Konin – Wrong Side F.C. Szczecin 2:3 (2:2)
– Dynamo Quatro: Łukasz Pietrzak, Przemysław Skibiszewski

rezultat: Awans z grupy B z pierwszego miejsca, 10 zdobytych pkt, bilans bramek +12. w Pierwszej rundzie fazy pucharowej po emocjonującym meczu odpadają z walki o bilet na Mistrzostwa. Dynamo w 16 najlepszych drużyn turnieju.

Gąsiory FC

Dynamo Quatro Konin – Gąsiory FC Konin 5:2 (0:0)
– Dynamo Quatro: Przemysław Skibiszewski (2), Krystian Robak, Krystian Wiliński, Łukasz Pietrzak
– Gąsiory FC: Mateusz Borowski, Łukasz Szygenda

DAR-BUD Ostrów Wielkopolski – Gąsiory FC Konin 2:5 (0:2)
– Gąsiory FC: Mateusz Borowski (2), Dawid Duryński, Dawid Jagodziński, Marcin Duryński

Śródmiejska Siła Szczecin – Gąsiory FC Konin 3:3 (1:2)
– Gąsiory FC: Marcin Duryński, Dawid Duryński, Dawid Jagodziński

Czarni Lubanowo Gryfino – Gąsiory FC Konin 3:3 (0:1)
– Gąsiory FC: Dawid Duryński, Łukasz Szygenda, Mateusz Borowski

rezultat: Nie wyszli z grupy B, 5 zdobytych pkt, bilans bramek 0.

Miejsce Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1 Dynamo Quatro Konin 4 10 17:5
2 Czarni Lubanowo Gryfino 4 7 10:9
3 Gąsiory FC Konin 4 5 13:13
4 DAR-BUD Ostrów Wlkp. 4 3 8:16
5 Śródmiejska Siła Szczecin 4 2 6:11

KS Elpak Konin

Grupa C

Stelmax Ostrów Wielkopolski – KS Elpak Konin 3:3 (0:2)
– KS Elpak:  Mateusz Szymański, Kacper Kozłowski, Adam Wawrzyniak

A Seree Tee Krotoszyn – KS Elpak Konin 7:2 (2:1)
– KS Elpak: Marcin Balajla, Mateusz Szymański

KS Elpak Konin – Tornado Krotoszyn 9:2 (1:1)
– KS Elpak: Marcin Balajla (3), Adam Wawrzyniak (3), Kacper Kozłowski, Adam Andrzejczyk, Mateusz Szymański

Komorów Boars Pruszków – KS Elpak Konin 0:4 (0:1)
– KS Elpak: Kacper Kozłowski (2), Mateusz Szymański, Adam Wawrzyniak

FAZA PUCHAROWA

I runda

Żubry Krotoszyn – KS Elpak Konin 0:2 (0:1)
– KS Elpak: Adam Wawrzyniak, …

II runda

Wrong Side F.C. Szczecin – KS Elpak Konin 2:1 (2:0)
– KS Elpak: Kacper Kozłowski

rezultat: Awansowali z grupy C zajmując drugie miejsce, zdobyte 7 pkt, bilans bramek +6, kolejnym rywalem w fazie pucharowej (I runda) był zespół Żybry Krotoszyn którzy wygrali swoją grupę D (12 pkt). Po zaciętym i wymagającym spotkaniu drużyna z Konina wywalczyła awans do II Rundy gdzie rywalem był pogromca Dynamo. Mecz od początku nie układał się po myśli Elpaku, szybko stracone 2 bramki  w pierwszej połowie spowodowały że Elapk musiał gonić wynik, udało się zdobyć bramkę kontaktową w drugiej połowie ale na kolejne trafienia brakło już czasu i z biletu na Finał cieszyli się reprezentanci Szczecina.

Tabela

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  A Seree Tee Krotoszyn 4 10 18:5
2  KS Elpak Konin 4 7 18:12
3  Komorów Boars Pruszków 4 6 6:12
4  Stelmax Ostrów Wlkp. 4 3 10:11
5  Tornado Krotoszyn 4 1 4:17

FC Katy

Grupa D

Żubry Krotoszyn – FC Katy Konin 6:0 (4:0)

Octagon Meble Woźniak Ostrów – FC Katy Konin 2:3 (1:0)
– FC Katy: Piotr Borkiewicz (2), Grzegorz Purczyński

FC Katy Konin – Old City United Poznań 1:2 (1:2)
– FC Katy: Grzegorz Purczyński

FC Katy Konin – El Pistolero Piaseczno 0:5 (0:1)

rezultat: Nie wyszli z grupy D, 3 zdobyte pkt, bilans -11

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Żubry Krotoszyn 4 12 15:3
2  El Pistolero Piaseczno 4 7 10:5
3  Octagon Meble Woźniak Ostrów Wlkp. 4 4 7:8
4  Old City United Poznań 4 3 5:10
5  FC Katy Konin 4 3 4:15

KS KONIN

Grupa H

Albicelestes Calvaria Piaseczno – KS Konin 1:1 (1:0)
– KS: Michał Zajączkowski

Pro-Met Koźmin Wielkopolski – KS Konin 0:1 (0:1)
– KS: Robert Lewandowski

Czarni Czarnówko Widuchowa – KS Konin 1:2 (0:0)
– KS Konin: Michał Zajączkowski, Szymon Olkiewicz

Galacticos Lizard King Toruń – KS Konin 4:0 (2:0)

rezultat: Nie wyszli z grupy H, 7 pkt nie wystarczyło do wyjścia a o braku awansu zadecydował ostatni pojedynek, stosunek bramek -4.

Miejsce Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1 Pro-Met Koźmin Wlkp. 4 9 6:2
2 Galacticos Lizard King Toruń 4 9 10:2
3 KS Konin 4 7 4:6
4 Albicelestes Calvaria Piaseczno 4 4 10:4
5 Czarni Czarnówko Widuchowa 4 0 3:18

Rok 2016
sezon 2015/2016

Konin Reprezentują: KS KONIN, KS Elpak Konin, Gąsiory FC

Miejsce turnieju półfinałowego: Włocławek 23 lipiec 2016

relacja z turnieju na stronie playarena.pl


KS KONIN

Grupa C

10:25   KS Konin – Flying Dragons Łódź 0:8 (0:3)

11:40   KS Konin – Terror_Squad Grudziądz 1:4 (0:2)
– KS: Piotr Kocioł (1)

13:45   Niebiesko Biali Poznań – KS Konin 0:2 (0:2)
– KS: Dawid Kantorowski (1), Artur Fijałkowski (1)

15:00   KS Konin – Piwkarze Szczecin 2:4 (0:2)
– KS: Adam Werchlewski (1), Dawid Kantarowski (1)

rezultat: Nie wyszli z grupy C, 3 pkt zdobyte z drużyną z Poznania daje 3 miejsce w tabeli, bilans -11 bramek.

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Piwkarze Szczecin 4 12 14:6
2  Flying Dragons Łódź 4 9 21:5
3  Terror_Squad Grudziądz 4 6 13:13
4  KS Konin 4 3 5:16
5  Niebiesko Biali Poznań 4 0 4:17

 
KS Elpak Konin

Grupa H

10:50   KS Elpak Konin – Bestia Team Police 0:5 (0:2)

12:05   KS Elpak Konin – BKP Warszawa 0:2 (0:1)

13:20   KS Elpak Konin – Majstry Suchowola 5:0 (2:0)
– Elpak: Mateusz Szymański (2), Dawid Studziński (1), Adam Wawrzyniak (1), Adam Andrzejczyk (1)

14:35   KS Elpak Konin – BEDS.pl Bydgoszcz 2:1 (1:0)
– KS: Patryk Szymaniak (2) 

rezultat: Nie wyszli z grupy H, 6 pkt daje 3 lokatę, bilans bramkowy -1, Bestia Team Police uzyskała awans na turniej finałowy.

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Bestia Team Police 4 12 16:1
2  BKP Warszawa 4 7 6:4
3  KS Elpak Konin 4 6 7:8
4  BEDS.pl Bydgoszcz 4 2 5:8
5  Majstry Suchowola 4 1 2:15

 Gąsiory FC

Grupa E

12:05   Bomba Szczecin – Gąsiory FC Konin 3:1 (0:0)
– Gąsiory: Kamil Szczap (1)

12:55   Signum Krzywin Widuchowa – Gąsiory FC Konin 2:5 (0:2)
Gąsiory: Krystian Żelewski (3), Aleksander Perschke (1), Kamil Szczap (1)

14:35   Gąsiory FC Konin – Tiki Taka Warszawa 0:8 (0:2)

15:25   Gąsiory FC Konin – Wildeckie Orły Poznań 2:1 (1:1)
– Gąsiory: Krystian Żelewski (2)

rezultat: Nie wyszli z grupy E, 6 pkt daje 3 lokatę, bilans bramkowy -6, Tiki Taka uzyskała awans na turniej finałowy.

Miejsce  Nazwa drużyny Mecze Punkty Stosunek bramek
1  Tiki Taka Warszawa 4 10 20:2
2  Bomba Szczecin 4 10 13:6
3  Gąsiory FC Konin 4 6 8:14
4  Poznańskie Orły 4 3 4:10
5  Signum Krzywin Widuchowa 4 0 5:18

Rok 2015
sezon 2014/2015

Konin Reprezentują: FC Katy

Miejsce turnieju półfinałowego: Ostróda 26 lipiec 2016

FC Katy

Grupa F

  FC Katy Konin – Elite Limited Edition Szczecin 1:3 (0:1)
– FC Katy: Tomasz Roszak (1)

FC Katy Konin – Wildeckie Orły Poznań 0:6 (0:3)

Fundacja Nietykalni Szczecin – FC Katy Konin 6:1 (4:0)
– FC Katy: Grzegorz Purczyński (1)

rezultat: Nie wyszli z grupy F, 0 pkt

Miejsce

 Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Stosunek bramek

1

 Wildeckie Orły Poznań

3

7

10:2

2

 Elite Limited Edition Szczecin

3

5

5:3

3

 Fundacja Nietykalni Szczecin

3

4

10:7

4

 FC Katy Konin

3

0

2:15


Rok 2014
sezon 2013/2014

Konin Reprezentują: KS KONIN, KS Elpak Konin, Sparta Zdechłe Żółwie

Miejsce turnieju półfinałowego: Gryfino 29 lipiec 2014

Galeria z turnieju półfinałowego: Galeria

KS KONIN

Grupa A

Bad_Boys – KS Konin 6:0 (3:0)

KS Konin – Ogniwo Babinek Gryfino 1:2 (1:1)
– KS: Marcin Kłos (1)

KS Konin – A SEREE TEE Krotoszyn 2:2 (1:0)
– KS: Patryk Fijałkowski (2)

rezultat: Nie wyszli z grupy A, dorobek 1 pkt

Miejsce

 Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Stosunek bramek

1

 Bad_Boys

3

9

15:1

2

 Ogniwo Babinek Gryfino

3

6

6:6

3

 A SEREE TEE Krotoszyn

3

1

4:11

4

 KS Konin

3

1

3:10

komentarz: KS KONIN nie wyszedł z grupy A przegrywając z finalistami turnieju w Gryfinie.

Sparta Zdechłe Żółwie

Grupa B

TEB Edukacja Szczecin – Sparta Zdechłe Żółwie 3:0 (2:0)

Sparta Zdechłe Żółwie Konin – Star Wars Zielona Góra 3:1 (2:0)
– Sparta: Michał Kantarowski (1), Kornel Broniszewski (2)

Sparta Zdechłe Żółwie – Herkules Maniana Squad 0:1 (0:0)

rezultat: Nie wyszli z grupy B, dorobek 3 pkt.

Miejsce

 Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Stosunek bramek

1

 Herkules Maniana Squad Zina Gorzów Wlkp.

3

9

14:1

2

 TEB Edukacja Szczecin

3

6

13:5

3

 Sparta Zdechłe Żółwie Konin

3

3

4:5

4

 Star Wars Zielona Góra

3

0

1:20

komentarz: Drużyna Sparta Zdechłe Żółwie uzbierała w grupie B 3 pkt, a w ostatnim meczu z Manianą wystarczył im remis do wyjścia z grupy na 2 miejscu. Po zaciętym i równym meczu w ostatnich sekundach jednak tracą nasi reprezentanci bramkę i kończą turniej na 3 lokacie w grupie.

KS Elpak Konin

Grupa C

Dragonball Szczecin – KS Elpak Konin 2:0 (0:0)

KS Elpak Konin – Mistrzowie Kunsztu Witaszyce 0:1 (0:0)

KS Elpak Konin – Tornado Krotoszyn 5:3
– Elpak: Piotr Radoszewski (3), Adam Wawrzyniak (1), Szymon Ćwiek (1)

rezultat: awans z grupy A dorobek 3 pkt (lepszy bilans bramkowy)

Miejsce

 Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Stosunek bramek

1

 Dragonball Szczecin

3

9

9:0

2

 KS Elpak Konin

3

3

5:5

3

 Mistrzowie Kunsztu Witaszyce

3

3

1:4

4

 Tornado Krotoszyn

3

3

4:9

1/8 Finału: Lider Team Szczecin – KS Elpak Konin 0:1 (0:0) dogr.
– Elpak: Szymon Ćwiek (1)

1/4 Finału: Ogniwo Babinek Gryfino – KS Elpak Konin 5:4 (4:4) dogr.
Elpak: Adam Wawrzyniak (3), Piotr Radoszewski (1)

rezultat: Awans na turniej finałowy.

komentarz: KS ELPAK Konin uzyskał przepustkę na mistrzostwa, wychodząc z grupy z 3 pkt dzięki lepszej statystyce bramek, Spotkanie w 1/8 wygrywa strzelając bramkę w dogrywce a w 1/4 przegrywa spotkanie w dogrywce z późniejszym vice-mistrzem Polski.

Turniej finałowy rozgrywany w Warszawie na obiektach KS Polonia Warszawa 09-10 sierpień 2014

KS Elpak Konin – Kozły Brodnica 3:7 (1:4)
– KS Elpak: Adam Wawrzyniak (1), Kacper Woźniak (1), Dawid Roszak (1)

Ogniwo Babinek Gryfino – KS Elpak Konin 11:3 (4:1)
– KS Elpak: Daniel Szymańśki (1), Adam Wawrzyniak (1), Adam Andrzejczyk (1)

Thunders Płock – KS Elpak Konin 15:0 (10:0)

Miejsce

 Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Stosunek bramek

1

 Ogniwo Babinek Gryfino

3

9

24:8

2

 Kozły Brodnica

3

6

15:13

3

 Thunders Płock

3

3

17:8

4

 KS Elpak Konin

3

0

6:33

Nieudane polowanie
W niedzielę  (10 sierpnia) odbył się turniej „Polowanie na Reprezentanta”. Zawody były szansą dla drużyn, które odpadły z turnieju głównego, by pokazać się selekcjonerowi reprezentacji Polski. Jak się okazało, KS Elpak trafił ponownie do grupy F, gdzie mierzył się z Pomeranią (II miejsce w Gryfinie) i Galuxem (zdobywcą Pucharu Olsztyna).

Wyniki

KS Elpak Konin – Pomerania Gryfino 0:1

KS Elpak – Galux Olsztyn 1:4
– KS Elpak: Piotr Musiał (1)

Tabela

Miejsce

 Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Stosunek bramek

1

 Pomerania Gryfino

2

6

3:0

2

 Galux Olsztyn

2

3

4:3

3

 KS Elpak Konin

2

0

1:5

 


Rok 2013
sezon 2012/2013

Konin Reprezentują: KS Elpak Konin

Miejsce turnieju półfinałowego: Łódź 3 sierpień 2013

KS Elpak Konin

Grupa E

 FC Primavera Lubin – KS Elpak Konin 6:3
– KS Elpak: Adam Wawrzyniak (1), Mateusz Kaszuba (1), Adam Andrzejczyk (1)

KS Elpak Konin – Piotrcovia Piotrków Tryb. 1:2
– KS Elpak: Adam Wawrzyniak (1)

JajoRTE Poznań – KS Elpak Konin 3:5
– KS Elpak: Adam Wawrzyniak (2), Piotr Musiał (3)

 

Miejsce

 Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Stosunek bramek

1

 Piotrcovia Piotrków Tryb.

3

7

2

 FC Primavera Lubin

3

6

3

KS Elpak Konin

3

3

 9/11

4

 JajoRTE Poznań

3

1