Październikowa szóstka 1 ligi

6 październik 1 liga

Przedstawiamy szóstkę zawodników którzy wyróżnili się statystykami w meczach 1 ligi które odbyły się w październiku.

Strzelcy:
Mikołaj Królak, Cosmos 06:  10 bramek, 4 mecze
Szymon Poliński, Pulowery: 8 bramek, 4 mecze

Zawodnicy pola:
Michał Kozłowski, Cosmos 06: 14 pkt, 3 mecze
Robert Kurek, Cosmos 06: 13 pkt, 6 bramek, 4 mecze
Piotr Długosz, Cosmos 06: 13 pkt, 4 bramki, 4 mecze

Bramkarz:
Tomasz Zieliński, Cosmos 06: 13 pkt, 4 mecze

Wykaz zawodników jest typowany z rankingu zgodnie z poniższym schematem:
– dwóch zawodników*: najskuteczniejsi strzelcy miesiąca w przypadku tej samej ilość bramek decyduje większa ilość meczy rozegranych,
– trzech zawodników*: ilość tytułów MVP (przyznawanych podczas meczów w miesiącu)
– bramkarz: ranking bramkarza w miesiącu
* zawodnicy z pola mogą być zamienieni w kolejności w zależności od statystyk miesiąca np 1 strzelec a 4 zawodników mvp i odwrotnie.

 

Wykaz z rankingu:

Październikowa szóstka 1 ligi

RangaZawodnikDrużynaPozycjaGolePKTMVPMecz
1Mikołaj KrólakCosmos 06Napastnik101934
2Michał KozłowskiCosmos 06Napastnik51413
3Tomasz ZielińskiCosmos 06Bramkarz01304
4Piotr DługoszCosmos 06Pomocnik41304
5Robert KurekCosmos 06Napastnik61304
6Przemysław NowakCosmos 06Pomocnik21304
7Michał SzymańskiCosmos 06Obrońca51203
8Krystian RąpelZTR BoysNapastnik31113
9Kamil WróbelZTR BoysPomocnik31113
10Robert PiątkowskiBad BoysPomocnik41012
11Łukasz NadlewskiBad BoysPomocnik51012
12Adam DylewskiAKP KoninBramkarz0913
13Michał WiatrowskiPuloweryObrońca0914
14Tomasz KamińskiCosmos 06Obrońca0903
15Łukasz RóżańskiZTR BoysPomocnik0903
16Robert BugajCosmos 06Napastnik3903
17Andrzej MijalskiPuloweryObrońca5914
18Marcin KuglerZTR BoysObrońca1903
19Bartosz KubiakCosmos 06Obrońca0903
20Szymon PolińskiPuloweryNapastnik8914
21Krzysztof SiedleckiCosmos 06Obrońca2903
22Dominik IwińskiZTR BoysPomocnik2903
23Paweł BryzgalskiZTR BoysNapastnik4903
24Szymon NowakCosmos 06Obrońca2903
25Piotr SzymańskiZTR BoysObrońca0802
26Robert ŁętTeam ReissPomocnik3812
27Adam WawrzyniakKS ElpakNapastnik6802
28Dariusz OwczarekBad BoysPomocnik2802
29Damian TylakTeam ReissNapastnik, Zrzeszony2812
30Dawid StudzińskiKS ElpakObrońca0802
31Maciej BultrowiczBad BoysPomocnik3802
32Mateusz SkowronekBad BoysObrońca2802
33Kacper NaskręckiKS ElpakBramkarz0802
34Darek JanowskiZTR BoysBramkarz, Zrzeszony3703
35Tomasz MiliAKP KoninObrońca1703
36Jacek SompolińskiAKP KoninPomocnik5703
37Mirosław PodlasińskiAKP KoninPomocnik1703
38Michał CieślakPuloweryPomocnik1704
39Marcin DuryńskiAKP KoninPomocnik2703
40Dawid KuschekAKP KoninPomocnik1703
41Adrian CieszyńskiAKP KoninPomocnik3703
42Andrzej MusiałowskiTeam ReissObrońca0602
43Bartosz AndrzejewskiTeam ReissObrońca1602
44Bartek KowalskiKS ElpakPomocnik, Zrzeszony5611
45Daniel KonieczkaTeam ReissPomocnik0602
46Andrzej NienartowiczTeam ReissObrońca2602
47Marcin BalaljaKS ElpakNapastnik, Zrzeszony4611
48Maciej MusiałowskiTeam ReissPomocnik0602
49Bartek NowakPuloweryNapastnik, Zrzeszony6611
50Mateusz WaleriańczykPuloweryPomocnik4603
51Michał WłodarczykAKP KoninPomocnik3602
52Jacek RzepczykTeam ReissNapastnik3602
53Andrzej GórskiAKP KoninObrońca, Zrzeszony1611
54Kacper SwacińskiPuloweryBramkarz0504
55Marcin CyganZTR BoysNapastnik1502
56Kamil ChojnackiZTR BoysPomocnik0502
57Michał SypułaPocztowy K.S.Pomocnik2513
58Michał BujakowskiDragons De FeuObrońca1502
59Tomasz SzopaZTR BoysPomocnik0502
60Sebastian MarciniakCosmos 06Obrońca0502
61Patryk PiotrowskiBad BoysBramkarz0401
62Krzysztof WoźniakAKP KoninObrońca0401
63Dominik BieśZTR BoysObrońca0411
64Bartosz PalowskiCosmos 06Pomocnik0401
65Krystian RobakKS ElpakPomocnik, Zrzeszony4401
66Kacper RaczkowskiKS ElpakObrońca0401
67Piotr AugustyniakBad BoysObrońca0401
68Mateusz SzymańskiKS ElpakObrońca2401
69Bartek KrólZTR BoysPomocnik0401
70Maciej BieniaszczykCosmos 06Pomocnik0401
71Fabian PapiewskiBad BoysNapastnik0401
72Jan TurkowskiPuloweryNapastnik, Zrzeszony0401
73Mariusz BujakowskiPuloweryObrońca1403
74Mikołaj KarbowyKS ElpakPomocnik, Zrzeszony Junior1401
75Damian LangaCosmos 06Obrońca0401
76Marcin MałeckiTeam ReissNapastnik0401
77Radosław NowakCosmos 06Pomocnik0401
78Piotr MusiałKS ElpakNapastnik0401
79Paweł UkraińskiBad BoysObrońca1401
80Krzysztof LetkowskiBad BoysPomocnik0401
81Damian JedlińskiTeam ReissPomocnik0401
82Łukasz ŁajdeckiPocztowy K.S.Obrońca2412
83Norbi PacześnyCosmos 06Pomocnik0401
84Patryk StelmaszakKS ElpakNapastnik0401
85Tomek MaciejewskiTeam ReissBramkarz0401
86Miłosz ModrzyńskiAKP KoninPomocnik4311
87Patryk NowakWLKWNapastnik1311
88Tymon TalentPocztowy K.S.Pomocnik1311
89Patryk KąpielskiSerpientes MalditosNapastnik4311
90Gracjan MikitinOSK Royal TeamBramkarz1311
91Łukasz GrzywaczAKP KoninObrońca0201
92Jakub TalentPocztowy K.S.Obrońca0202
93Piotr WalczakAKP KoninNapastnik2201
94Marek BujakowskiPuloweryNapastnik0202
95Łukasz JaskulskiPocztowy K.S.Pomocnik, Zrzeszony4202
96Dariusz WoźniakPocztowy K.S.Pomocnik2202
97Mateusz RadeckiTeam ReissPomocnik0201
98Artur SieminskiAKP KoninNapastnik1201
99Tomasz GrześkowiakPocztowy K.S.Napastnik1202
100Dawid PłocharskiPocztowy K.S.Napastnik1202
101Michał BiczyskoPuloweryObrońca0202
102Krystian JaworskiPuloweryPomocnik1202
103Przemysław PopielaWLKWBramkarz0101
104Krzysztof MaćkowiakOSK Royal TeamPomocnik0101
105Patryk DorynekAKP KoninObrońca0101
106Bartosz GórskiSerpientes MalditosObrońca0101
107Jakub TomaszewskiPuloweryObrońca1101
108Adam WaczyńskiOSK Royal TeamObrońca2101
109Łukasz KwiatkowskiOSK Royal TeamObrońca0101
110Marcin ObroślakWLKWObrońca0101
111Jakub MatuszakWLKWNapastnik0101
112Mateusz ZaborskiDynamo KoninNapastnik1101
113Patryk OlejniczakOSK Royal TeamPomocnik0101
114Dawid GrygielskiPocztowy K.S.Pomocnik0101
115Krystian KurowskiOSK Royal TeamNapastnik1101
116Arkadiusz WesołowskiPocztowy K.S.Pomocnik3101
117Dariusz PyrzyńskiWLKWNapastnik1101
118Hubert NowakowskiAKP KoninObrońca1101
119Michał StrzechWLKWNapastnik0101
120Piotr WaczyńskiOSK Royal TeamPomocnik0101
121Bartosz WróbelSerpientes MalditosObrońca, Zrzeszony0101
122Kamil AntkiewiczWLKWNapastnik0101
123Mariusz MichalakAKP KoninBramkarz0101
124Konrad DutkiewiczPocztowy K.S.Obrońca0101
125Piotr MrówczyńskiAKP KoninNapastnik2101
126Michał KamińskiCharakterni WojownicyObrońca0101
127Filip JasieckiSerpientes MalditosPomocnik0101
128Dawid HossaAKP KoninObrońca0101
129Mariusz TrzuskolasPocztowy K.S.Bramkarz0101
130Bartosz TargasOSK Royal TeamPomocnik1101
131Piotr KąpielskiSerpientes MalditosNapastnik0101
132Dawid TatusiakWLKWObrońca0101
133Dawid GuźniczakSerpientes MalditosBramkarz0101
134Krystian WilińskiDynamo KoninNapastnik0101
135Szymon AndrzejczakBar u KowalaNapastnik1101

Więcej z tej kategorii