Podsumowanie 3 kolejki 2 ligi

Za nami 3 kolejka padło w niej 38 bramek a w 2 ( 59 ) ale kolejka była obfitująca w bardzo dobre spotkania trzymające do końca w napięciu

Gracze ZTR Boys prą do przodu nucąc

” Don’t stop Me Now”

utrzymując pozycje lidera po emocjonującym spotkaniu z PNZ Konin i jednocześnie spychając ich z 2 lokaty na 3 wygrywająć 11:6 Warto dodac iż do pzerwy wynik był 4:2 a waleczni gracze PNZ doprowadzili do 4:4 lecz zabójcze 3 ciosy i potem 4 kolejne niepozostawiły im złudzeń Ale wielkie brawa za świetna walkę

Wc liderem jest drużyna EL Żychlino pokonując drużynę Young Veterans FC 10:6 Wynik do przerwy był 4:1 w tym spotkaniu emocji niebrakowało Young walczyli na kilka minut przed końcem doprowadzając do wyniku 7:6 niestety chcąc powalczyc musieli zagrac vabank tym razem rywal okazal sie lepszy Piekna walka za to Brawa

Pozostałe lokaty należą do graczy Stulejorze,Young,Tigers,Korony

W tej kolejce o pierwsze pkt powalczyły zespoły Stulejorze FC z Koroną Konin spotkanie zakonczyło sie wynikiem 3:2 Do przerwy był wynik 0:1 oba zespoły cały mecz walczyły w końcówce gracze Stulejorze FC doprowadzili do wyniku 2:2 To nie był koniec emocji w doliczonym czasie gry jednak gracze Stulejorze strzelaja bramke na wage pierwszych 3pkt Brawa dla obu ekip za mecz trzymajacy w napieciu do ostatniej minuty