Zwierzyniec liderem 2 ligi

W 6 kolejce padło 46 bramek nie uwzględniając meczu ostatniego przełożonego na inny termin

Zdecydowanym faworytem spotkania byli zawodnicy Young i nie zawiedli. Wysoko pokonali graczy Charakternych. Mimo wysokiej porażki warto wspomnieć że drużyna charakternych trafiła do bramki Young aż 6 razy co jest drugim wynikiem w obecnym terminarzu.

Na prośbę drużyn Stulejorze FC – Dragons De Feu spotkanie zostało przełożone i odbędzie się niezwłocznie w późniejszym terminie

Lider tabeli podejmował Gol-Asy. W hicie tej kolejki po bardzo emocjonującym starciu wygrali goście 6:4 Warto dodać iż do przerwy prowadzili gospodarze 3:2 i mieli mnóstwo sytuacji w 2 połowie a wynik nie musiał się zakończyć wcale takim rezultatem. Zabrakło jednak sił i dotychczasowy lider zdobywa komplet pkt.

W starciu dwóch sympatyzujących ze sobą ekip górą byli gracze Potęg którzy w 2 połowie zdominowali spotkanie wygrywając 8:1 , do przerwy bowiem wynik był wyrównany i otwarty 2:1. Tigersi muszą szukać pkt w kolejnych starciach ligowych
*Spotkanie drużyn transmitowaliśmy live na naszym Facebook więc wchodząc w poniższy wynik 8-1 możecie obejrzeć mecz raz jeszcze.