Pruszków (II turniej): Terminarz zawodów

Dzień po inaugurującym turnieju eliminacyjnym Mistrzostw Polski w piłce nożnej 6-osobowej, czyli w niedzielę (8 lipca), odbędą się drugie zawody w Pruszkowie, których stawką będzie awans na ogólnopolski finał rozgrywek. Do rywalizacji przystąpi 40 drużyn z całej Polski, które podzielone zostały na 5 grup. Podobnie jak w sobotę, uroczyste rozpoczęcie imprezy planowane jest na godz. 9:40. Wcześniej (od godz. 8:00) przeprowadzana będzie weryfikacja formularzy zgłoszeniowych, a faza grupowa wystartuje o godz. 10:00. Faza pucharowa toczyć się będzie z kolei od godz. 15:40, a turniej zakończy się po “meczach o wszystko”, a więc ok. godz. 18:00.

Kto awansuje do Finału?

W niedzielnym turnieju w Pruszkowie zagra 40 zespołów, które zostały podzielone na 8 grup po 5 drużyn (losowanie grup można zobaczyć tutaj). Po zmaganiach grupowych nastąpi faza pucharowa, która będzie się składać z dwóch rund. Awans do niej uzyskają po dwa najlepsze teamy z każdej grupy. Przepustki na Finał Mistrzostw Polski Playarena wywalczą z kolei tylko 4 najlepsze zespoły turnieju, czyli ekipy, które wygrają “starcia o wszystko”. Co ważne, wszystkie mecze trwać będą 2 x 10 minut.

Od godz. 8:00 weryfikacja formularzy zgłoszeniowych

Impreza odbędzie się na boiskach piłkarskich Centrum Kultury i Sportu przy ul. Bohaterów Warszawy 4 w Pruszkowie. Drużyny biorące udział w turnieju proszone są o przybycie na teren obiektu najpóźniej na godz. 9:30, ponieważ o 9:40 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie imprezy. Kapitanowie zespołów powinni się natomiast stawić się przy stanowisku organizatora w celu okazania formularzy zgłoszeniowych na godzinę przed swoim pierwszym meczem. Biuro zawodów zostanie otwarte o godz. 8:00.

Każdy przedstawiciel zespołu powinien mieć ze sobą:

  • wypełnione i uprzednio zaakceptowane przez organizatora formularze zgłoszeniowe zawodników wraz z ich własnoręcznymi podpisami,
  • dowody tożsamości zawodników (dowód osobisty, legitymacja szkolna, paszport lub prawo jazdy),
  • podpisane przez opiekuna lub rodzica zaświadczenia dla osób niepełnoletnich.

Mecz otwarcia o godz. 10:00

Zawody rozpocznie mecz otwarcia, w którym zmierzą się ze sobą Toho Gakuen Pruszków i Zimny Leszek Tczew. Spotkanie odbędzie się o godz. 10:00, a w tym samym czasie nie będzie rozgrywana żadna inna konfrontacja. Pozostałe spotkania toczyć się będą jednocześnie na siedmiu specjalnie przygotowanych boiskach o sztucznej i naturalnej nawierzchni.

TERMINARZ ZAWODÓW

Rozpoczęcie turnieju

08:00   Weryfikacja formularzy zgłoszeniowych
09:40   Oficjalne rozpoczęcie turnieju

FAZA GRUPOWA 10:00 – 15:25

Grupa A

10:00   Toho Gakuen Pruszków – Zimny Leszek Tczew   (Boisko nr 6)
10:25   Warka Team Champions Lubin – FC Extra Paintball Toruń   (Boisko nr 2)
11:15   Toho Gakuen Pruszków – FC Extra Paintball Toruń   (Boisko nr 3)
11:40   Warka Team Champions Lubin – Klub Ekwador Nowy Dwór Maz.   (Boisko nr 3)
12:30   Warka Team Champions Lubin – Zimny Leszek Tczew   (Boisko nr 6)
12:30   Klub Ekwador Nowy Dwór Mazowiecki – FC Extra Paintball Toruń   (Boisko nr 7)
13:20   Toho Gakuen Pruszków – Klub Ekwador Nowy Dwór Mazowiecki   (Boisko nr 1)
13:20   FC Extra Paintball Toruń – Zimny Leszek Tczew   (Boisko nr 2)
14:10   Toho Gakuen Pruszków – Warka Team Champions Lubin   (Boisko nr 4)
14:10   Klub Ekwador Nowy Dwór Mazowiecki – Zimny Leszek Tczew   (Boisko nr 5)

Grupa B

10:25   FC Vamos Leszno – Pychoteam Kraków   (Boisko nr 3)
10:50   Kluge Team Płock – PNZ Konin   (Boisko nr 3)
11:40   FC Vamos Leszno – PNZ Konin   (Boisko nr 1)
11:40   Kluge Team Płock – Chłopcy z Bielan Warszawa   (Boisko nr 2
12:30   Kluge Team Płock – Pychoteam Kraków   (Boisko nr 4)
12:30   Chłopcy z Bielan Warszawa – PNZ Konin   (Boisko nr 5
13:20   FC Vamos Leszno – Chłopcy z Bielan Warszawa   (Boisko nr 6)
13:20   PNZ Konin – Pychoteam Kraków   (Boisko nr 7)
15:00   FC Vamos Leszno – Kluge Team Płock   (Boisko nr 1)
15:00   Chłopcy z Bielan Warszawa – Pychoteam Kraków   (Boisko nr 2)

Grupa C

10:25   FC Dobre Plejsy Lubin – FC Gorlicka Warszawa   (Boisko nr 4)
10:25   Browar Suchowola – Flying Dragons Łódź   (Boisko nr 5)
11:15   FC Dobre Plejsy Lubin – Flying Dragons Łódź   (Boisko nr 6)
11:15   Browar Suchowola – Havana / Fart – Produkt Toruń   (Boisko nr 7)
12:05   Browar Suchowola – FC Gorlicka Warszawa   (Boisko nr 3)
12:30   Havana / Fart – Produkt Toruń – Flying Dragons Łódź   (Boisko nr 3)
13:20   FC Dobre Plejsy Lubin – Havana / Fart – Produkt Toruń   (Boisko nr 4)
13:20   Flying Dragons Łódź – FC Gorlicka Warszawa   (Boisko nr 5)
14:35   FC Dobre Plejsy Lubin – Browar Suchowola   (Boisko nr 3)
15:00   Havana / Fart – Produkt Toruń – FC Gorlicka Warszawa   (Boisko nr 3)

Grupa D

10:25   Dynamo Konin – Warsaw Rangers Warszawa   (Boisko nr 6)
10:25   Dzbany Łódź – BKS Kaloryfer Białystok   (Boisko nr 7)
11:15   Dynamo Konin – BKS Kaloryfer Białystok   (Boisko nr 4)
11:15   Dzbany Łódź – WKS Wczorajsi Team Nowy Dwór Maz.   (Boisko nr 5)
12:30   Dzbany Łódź – Warsaw Rangers Warszawa   (Boisko nr 1)
12:30   WKS Wczorajsi Team NDM – BKS Kaloryfer Białystok   (Boisko nr 2)
13:45   Dynamo Konin – WKS Wczorajsi Team Nowy Dwór Maz.   (Boisko nr 3)
14:10   BKS Kaloryfer Białystok – Warsaw Rangers Warszawa   (Boisko nr 3)
15:00   Dynamo Konin – Dzbany Łódź   (Boisko nr 4)
15:00   WKS Wczorajsi Team NDM  – Warsaw Rangers Warszawa   (Boisko nr 5)

Grupa E

10:50   BKS Betoniara Nowy Dwór Mazowiecki – FC Prezesi Szczecin   (Boisko nr 1)
10:50   Jakubskie Energos-Schlitt Toruń – MTV Rozdrażew Krotoszyn   (Boisko nr 2)
11:40   BKS Betoniara Nowy Dwór Maz. – MTV Rozdrażew Krotoszyn   (Boisko nr 4)
11:40   Jakubskie Energos-Schlitt Toruń – Gąsiory FC Konin   (Boisko nr 5)
12:55   Jakubskie Energos-Schlitt Toruń – FC Prezesi Szczecin   (Boisko nr 1)
12:55   Gąsiory FC Konin- MTV Rozdrażew Krotoszyn   (Boisko nr 2)
13:45   BKS Betoniara Nowy Dwór Mazowiecki – Gąsiory FC Konin   (Boisko nr 6)
13:45   MTV Rozdrażew Krotoszyn – FC Prezesi Szczecin   (Boisko nr 7)
14:35   BKS Betoniara NDM. – Jakubskie Energos-Schlitt Toruń   (Boisko nr 5)
14:35   Gąsiory FC Konin – FC Prezesi Szczecin   (Boisko nr 6)

Grupa F

10:50   Akademia El Pistolero Konstancin-Jeziorna – ZKS Katowice   (Boisko nr 4)
10:50   OKS Zgodzianka Nowa Huta Kraków – Yogi Boys Toruń   (Boisko nr 5)
11:40   Akademia El Pistolero Konstancin-Jeziorna – Yogi Boys Toruń   (Boisko nr 6)
11:40   OKS Zgodzianka Nowa Huta – Komorowskie Mewy Pruszków   (Boisko nr 7)
12:55   OKS Zgodzianka Nowa Huta Kraków – ZKS Katowice   (Boisko nr 3)
13:20   Komorowskie Mewy Pruszków – Yogi Boys Toruń   (Boisko nr 3)
14:10   Akademia El Pistolero – Komorowskie Mewy Pruszków   (Boisko nr 1)
14:10   Yogi Boys Toruń – ZKS Katowice   (Boisko nr 2)
15:00   Akademia El Pistolero – OKS Zgodzianka Nowa Huta Kraków   (Boisko nr 6)
15:00   Komorowskie Mewy Pruszków – ZKS Katowice   (Boisko nr 7)

Grupa G

10:50   Beds.pl Bydgoszcz – Alkopoligamia Wrocław   (Boisko nr 6)
10:50   Siekiera Felin Lublin – Sparta Radom   (Boisko nr 7)
12:05   Beds.pl Bydgoszcz – Sparta Radom   (Boisko nr 1)
12:05   Siekiera Felin Lublin – Banda Łysego Kraków   (Boisko nr 2)
12:55   Siekiera Felin Lublin – Alkopoligamia Wrocław   (Boisko nr 4)
12:55   Banda Łysego Kraków – Sparta Radom   (Boisko nr 5)
13:45   Beds.pl Bydgoszcz – Banda Łysego Kraków   (Boisko nr 4)
13:45   Sparta Radom – Alkopoligamia Wrocław   (Boisko nr 5)
14:35   Beds.pl Bydgoszcz – Siekiera Felin Lublin   (Boisko nr 1)
14:35   Banda Łysego Kraków – Alkopoligamia Wrocław   (Boisko nr 2)

Grupa H

11:15   Dynamik Herring Toruń – Finezja Team Konin   (Boisko nr 1)
11:15   KS Elpak Konin – Gloria Victis Warszawa   (Boisko nr 2)
12:05   Dynamik Herring Toruń – Gloria Victis Warszawa   (Boisko nr 4)
12:05   KS Elpak Konin – Albatrosy Krotoszyn   (Boisko nr 5)
12:55   KS Elpak Konin – Finezja Team Konin   (Boisko nr 6)
12:55   Albatrosy Krotoszyn – Gloria Victis Warszawa   (Boisko nr 7)
13:45   Dynamik Herring Toruń – Albatrosy Krotoszyn   (Boisko nr 1)
13:45   Gloria Victis Warszawa – Finezja Team Konin   (Boisko nr 2)
14:35   Dynamik Herring Toruń – KS Elpak Konin   (Boisko nr 6)
14:35   Albatrosy Krotoszyn – Finezja Team Konin   (Boisko nr 7)

FAZA PUCHAROWA 15:40 – 18:00

Pierwsza runda

15:40   Mecz nr 1:   A1 – B2   (Boisko nr 1)
15:40   Mecz nr 2:   C1 – D2   (Boisko nr 2)
15:40   Mecz nr 3:   E1 – F2   (Boisko nr 3)
16:05   Mecz nr 4:   G1 – H2   (Boisko nr 1)
16:05   Mecz nr 5:   B1 – A2   (Boisko nr 2)
16:05   Mecz nr 6:   D1 – C2   (Boisko nr 3)
16:30   Mecz nr 7:   F1 – E2   (Boisko nr 1)
16:30   Mecz nr 8:   H1 – G2   (Boisko nr 3)

Mecze o wszystko

17:10   Zwycięzca Meczu nr 1 – Zwycięzca Meczu nr 2   (Boisko nr 1)
17:10   Zwycięzca Meczu nr 3 – Zwycięzca Meczu nr 4   (Boisko nr 3)
17:35   Zwycięzca Meczu nr 5 – Zwycięzca Meczu nr 6   (Boisko nr 1)
17:35   Zwycięzca Meczu nr 7 – Zwycięzca Meczu nr 8   (Boisko nr 3)

Zakończenie turnieju

18:00   Ogłoszenie zwycięzców (rozdanie nagród drużynowych i indywidualnych)

playarena.pl

Więcej z tej kategorii