F.C Bianconeri

DataGospodarzWynikiGośćCzas

Nazwa drużyny: F.C Bianconeri
Data założenia: 2013 r.

  • Barwy: Biało czarne
  • Kolor koszulek: biało czarne pasy
  • Kolor spodenek: czarne
  • Kolor getrów: białe

WWW: –
Facebook: https://www.facebook.com/Bianconeri-576101762434215/


Przydomek drużyny: Bianco

Sukcesy:

  • Sezon 2019/2020
  • Sezon 2018/2019
    8
    miejsce w 2 lidze (39 pkt)
    V Puchar Konina – 1/8 finału (Ja tu tylko sprzątam 7:3 F.C Bianconeri)
  • Sezon 2017/2018
    10
    miejsce w 1 lidze (12 pkt)
    IV Puchar Konina – faza grupowa (4 miejsce)
  • Sezon 2016/2017
    10
    miejsce w 1 lidze (27 pkt)
    III Puchar Konina – 1/16 finału (KS ELPAK KONIN 13:3 F.C Bianconeri)
  • Sezon 2015/2016
    6 miejsce w 2 lidze (69 pkt)
    II Puchar Konina – 1/4 finału (F.C Bianconeri – Stulejorze FC (1 mecz 1:3, 2 mecz 2:8))
  • Sezon 2014/2015
    5
    miejsce w 1 lidze (21 pkt)
  • Sezon 2013/2014
    5
    miejsce w 1 lidze (60 pkt)
    I Puchar Konina – Finał i 2 miejsce (Świata Klasowa 9:2 F.C Bianconeri)
  • Sezon 2012/2013
    5
    miejsce w 1 lidze (9 pkt)

Najwyższe zwycięstwo: 

Najwyższa porażka:


O drużynie:


Galeria zawodników drużyny:

Bramkarz

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPMeczOwn Goals
1Kamil BinkowskiBramkarz25572273
2Marcin MaciejewskiBramkarz02421135

Obrońca

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPMeczOwn Goals
1Bartosz ZiarniewiczObrońca12302140
2Damian FabiszakObrońca00000
3Dariusz SubstelnyObrońca03030
4Norbert BlankszajnObrońca112080
5Przemysław NowackiObrońca7461220
6Łukasz KobielskiObrońca0241135

Pomocnik

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPMeczOwn Goals
1Adam ZwierzyńskiPomocnik4260110
2Bartek MordalskiPomocnik11530250
3Daniel BarszczakPomocnik17411170
4Darek CichockiPomocnik2251100
5Kamil BarszczakPomocnik6470222
6Mirosław RossaPomocnik1521220
7Tomasz SułkowskiPomocnik2200100
8Wiktor BarszczakPomocnik1370180

Napastnik

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPMeczOwn Goals
1Adrian KłodawskiNapastnik18020
2Konrad AdamczewskiNapastnik19532239
3Maciej ŻurawikNapastnik111050
4Piotr JanikNapastnik, Zrzeszony14431130
5Szymon OgrodowczykNapastnik48638220

Zrzeszony

#ZawodnikPozycjaGolePKTMVPMeczOwn Goals
1Piotr JanikNapastnik, Zrzeszony14431130

2 liga 2015/2016

PozycjaDrużynaMZRPBZBSRBPkt
14338052841140114
2GALACTICOS Konin383404217620101
3Setidava6030327169149093
44227213147160093
5332526147160083
638223131361261069
7F.C. Watykan4524120246253-769
8Jagiellonia Konin3723212158181056
92413298773041
10ANDERLECHT BRUKSELA179086866027
11Rezerwiści63815476207025
12Błękitni Konin8130781224209

1 liga 2014/2015

PozycjaDrużynaMZRPBZBSRBPkt
138241132922286473
22822152501618967
32017031661165051
42516091721046848
5147076889-2121
6247017139200-6121
7155010103118-1515
8114073457-2312
914401068126-5812
1031402778190-11212

1 liga 2016/2017

PozycjaDrużynaMZRPBZBSRBPkt
12624203479824674
22623213339722771
326193530213415559
426181823411112555
52617111202198-152
626160202211713448
72612312207192439
82613015196193-339
92610119176199-3931
10269034136222-21227
11266221129179-6020
12263125104369-28510
13263027102239-1589
1426202763350-2996

1 liga 2013/2014

PozycjaDrużynaMZRPBZBSRBPkt
14933115400224176103
239330636116719499
339311736514921694
44222218355364-968
54020020263302-3960
629191933519813758
7191504146529445
84512330318498-18039
94611134245442-19734
10487338317599-28224
1110721119605923
12196013137202-6518
1316511070105-3516
1493064155-149

1 liga 2012/2013

PozycjaDrużynaMZRPBZBSRBPkt
1141202112427036
285032823515
385032726115
473042326-39
573042032-129
641031214-23
7300309-90
83003628-220

Tabela 2 liga 2018/2019

PozycjaDrużynaMZRPBZBSRBPkt
12623032156614969
226212324512012565
326201523112910261
42620062441519360
52616192281606849
62615292401895147
72613112116129-1340
82613013126118839
92610214103219-11632
102610115120159-3931
11267118100195-9522
12266119123312-18919
13250124072-720

2 liga 2019/2020

PozycjaDrużynaMZRPBZBSRBPkt
100000000
200000000
300000000
400000000
500000000
600000000

1 liga 2017/2018

PozycjaDrużynaMZRPBZBSRBPkt
12221012657019563
22217232191299053
32216061951019448
42214261701076347
52213181511272440
62211471611313039
72212191531401337
8226115111182-7125
9226115127223-9621
1022202056293-23712
1122521582120-380
1222202043110-670
Leagues
1 Liga 12/13, 1 Liga 13/14, 1 Liga 14/15, 1 liga 16/17, 1 liga 17/18, 2 Liga 15/16, 2 liga 18/19, 2 liga 19/20, III Gramy RAZEM dla Marcelka, IV Puchar Konina, V Puchar Konina
Sezony
Sezon 2012/2013, Sezon 2013/2014, Sezon 2014/2015, Sezon 2015/2016, Sezon 2016/2017, Sezon 2017/2018, Sezon 2018/2019, Sezon 2019/2020

Więcej z tej kategorii