Terminarz na turniej we Włocławku

Dzisiaj ogłoszono pełny terminarz na turniej we włocławku 23 lipca 2016.
Pełny terminarz turniejowy z playarena.pl znajdziecie TU

Rozpoczęcie turnieju

08:00   Weryfikacja formularzy zgłoszeniowych

Każdy przedstawiciel zespołu powinien mieć ze sobą:

  • wypełnione i uprzednio zaakceptowane przez organizatora formularze zgłoszeniowe zawodników wraz z ich własnoręcznymi podpisami,
  • dowody tożsamości zawodników (dowód osobisty, legitymacja szkolna, paszport lub prawo jazdy),
  • podpisane przez opiekuna lub rodzica zaświadczenia dla osób niepełnoletnich.

Impreza odbędzie się na obiekcie OSiR-u Włocławek, znajdującym się przy Al. Chopina 8.

09:40   Oficjalne rozpoczęcie turnieju

FAZA GRUPOWA 10:00 – 16:15

Grupa C
10:25   Niebiesko Biali Poznań – Piwkarze Szczecin
10:25   KS Konin – Flying Dragons Łódź
11:15   Niebiesko Biali Poznań – Flying Dragons Łódź
11:40   KS Konin – Terror_Squad Grudziądz
12:30   Niebiesko Biali Poznań – Terror_Squad Grudziądz
12:55   Flying Dragons Łódź – Piwkarze Szczecin
13:45   Niebiesko Biali Poznań – KS Konin
14:10   Terror_Squad Grudziądz – Piwkarze Szczecin
15:00   KS Konin – Piwkarze Szczecin
15:00   Terror_Squad Grudziądz – Flying Dragons Łódź

Grupa E
10:25   Signum Krzywin Widuchowa – Tiki Taka Warszawa
10:25   Bomba Szczecin – Wildeckie Orły Poznań
11:40   Signum Krzywin Widuchowa – Wildeckie Orły Poznań
12:05   Bomba Szczecin – Gąsiory FC Konin
12:55   Signum Krzywin Widuchowa – Gąsiory FC Konin
13:20   Wildeckie Orły Poznań – Tiki Taka Warszawa
14:10   Signum Krzywin Widuchowa – Bomba Szczecin
14:35   Gąsiory FC Konin – Tiki Taka Warszawa
15:25   Bomba Szczecin – Tiki Taka Warszawa
15:25   Gąsiory FC Konin – Wildeckie Orły Poznań

Grupa H
10:50   KS Elpak Konin – Bestia Team Police
11:15   BEDS.pl Bydgoszcz – BKP Warszawa
12:05   KS Elpak Konin – BKP Warszawa
12:30   BEDS.pl Bydgoszcz – Majstry Suchowola
13:20   KS Elpak Konin – Majstry Suchowola
13:45   BKP Warszawa – Bestia Team Police
14:35   KS Elpak Konin – BEDS.pl Bydgoszcz
14:35   Majstry Suchowola – Bestia Team Police
15:25   BEDS.pl Bydgoszcz – Bestia Team Police
15:25   Majstry Suchowola – BKP Warszawa

Konin gra kolejno o godzinach:
10:25   KS Konin – Flying Dragons Łódź
10:50   KS Elpak Konin – Bestia Team Police
11:40   KS Konin – Terror_Squad Grudziądz
12:05   Bomba Szczecin – Gąsiory FC Konin
12:05   KS Elpak Konin – BKP Warszawa
12:55   Signum Krzywin Widuchowa – Gąsiory FC Konin
13:20   KS Elpak Konin – Majstry Suchowola
13:45   Niebiesko Biali Poznań – KS Konin
14:35   KS Elpak Konin – BEDS.pl Bydgoszcz
14:35   Gąsiory FC Konin – Tiki Taka Warszawa
15:00   KS Konin – Piwkarze Szczecin
15:25   Gąsiory FC Konin – Wildeckie Orły Poznań

Więcej z tej kategorii