Wakacyjna szóstka 2 ligi

Przedstawiamy szóstkę zawodników którzy wyróżnili się statystykami w meczach 2 ligi które odbyły się w okresie wakacyjnym.

Strzelcy:
Józef Pawłowski, MS TEAM: 13 bramek, 5 meczy
Rafał Szemfeld, MS TEAM: 13 bramek, 5 meczy
Daniel Gordzikiewicz, FC Santos Konin: 12 bramek, 4 mecze

Zawodnicy pola:
Wojciech Imbiorowicz, Gramada: 15 pkt, 1 MVP, 4 mecze
Mirosław Rossa, F.C Bianconeri: 14 pkt, 1 MVP, 3 mecze

Bramkarz:
Przemysław Perczyński, Gramada: 21 pkt, 2 MVP

Wykaz zawodników jest typowany z rankingu zgodnie z poniższym schematem:
– dwóch zawodników*: najskuteczniejsi strzelcy miesiąca w przypadku tej samej ilość bramek decyduje większa ilość meczy rozegranych,
– trzech zawodników*: pkt i ilość tytułów MVP (przyznawanych podczas meczów w miesiącu)
– bramkarz: ranking bramkarza w miesiącu
* zawodnicy z pola mogą być zamienieni w kolejności w zależności od statystyk miesiąca np 1 strzelec a 4 zawodników mvp i odwrotnie.

Wykaz z rankingu:

Wakacyjna szóstka 2 ligi

RangaZawodnikDrużynaPozycjaBramkarzGolePKTMVPMecz
1Przemysław PerczyńskiGramadaBramkarz2101724
2Wojciech ImbiorowiczGramadaObrońca1731514
3Mirosław RossaTigersObrońca1621413
4Dariusz PrzerwaGramadaObrońca1321304
5Marcin SobczakGramadaPomocnik1351304
6Adrian PawlakPędzace NaleśnikiObrońca1341304
7Bartek MordalskiF.C BianconeriPomocnik1221203
8Damian FabiszakF.C BianconeriObrońca1221203
9Adrian KłodawskiF.C BianconeriNapastnik1241203
10Rafał SzemfeldMS TEAMNapastnik16131225
11Tomasz SułkowskiF.C BianconeriPomocnik1211203
12Natalia PodlasińskaFC Santos KoninNapastnik1401214
13Wiktor BarszczakF.C BianconeriPomocnik1201203
14Konrad AdamczewskiF.C BianconeriNapastnik1211203
15DANIEL GORDZIEWICZFC Santos KoninNapastnik14121214
16Daniel BarszczakF.C BianconeriPomocnik1241203
17Bartosz ZiarniewiczF.C BianconeriObrońca1201203
18Daniel OblizajekGramadaNapastnik1341113
19Karol GuźniczakFS KONINObrońca1001004
20Przemysław PodlasińskiFC Santos KoninPomocnik1041004
21Marcin LatanskiFS KONINObrońca1021004
22Józef PawłowskiMS TEAMNapastnik12131015
23Szymon OgrodowczykF.C BianconeriNapastnik1241012
24Alan MarkowskiTeam ReissBramkarz, Zrzeszony1201013
25Karol KantorskiGramadaPomocnik90903
26Filip SkonecznyPędzace NaleśnikiNapastnik136922
27Tobiasz AmbrożyGolden BoysPomocnik93903
28Wiktor KucharskiFC Santos KoninPomocnik91903
29NIKODEM ĆWIKLINSKIFC Santos KoninNapastnik91903
30Mateusz KrawczyńskiGramadaPomocnik94903
31DAWID WIŚNIEWSKIFS KONINNapastnik97903
32Piotr JanikF.C BianconeriNapastnik, Zrzeszony85802
33Michał LewandowskiGramadaNapastnik81802
34Daniel WoźniakFC KATYObrońca84802
35Łukasz KobielskiF.C BianconeriBramkarz81802
36Dawid DziałakGolden BoysObrońca80802
37Paweł OstrejkoGramadaNapastnik80802
38Przemysław NowackiF.C BianconeriObrońca82802
39Wiktor PilarczykGolden BoysNapastnik81802
40Tomasz JeziorskiGolden BoysPomocnik82802
41Kamil BarszczakFS KONINObrońca81802
42Maciej PiaseckiGolden BoysObrońca90712
43Tobiasz SkibińskiBad BoysNapastnik93712
44Adam KubackiMS TEAMObrońca72704
45Jarosław SkowrońskiGolden BoysPomocnik95712
46Adam Warzych-Pomocnik92712
47Krystian NaszkowskiFS KONINBramkarz60604
48Patryk KożuchowskiFC Santos KoninPomocnik69603
49Mateusz FoltaFC Santos KoninPomocnik61603
50Krzysiek MajerFC KATYNapastnik81611
51Kuba BudzińskiNiedzielne GrajkiNapastnik86611
52ŁUKASZ KAWECKIFS KONINPomocnik84614
53Kacper Folta-Obrońca, Zrzeszony Junior60603
54Bartłomiej BieryłoMS TEAMObrońca60603
55ADRIAN BRUDPędzace NaleśnikiPomocnik62603
56Daniel Słowiński-Bramkarz80613
57Karol PopielaTigersBramkarz80614
58Konrad ŁuczakBad BoysObrońca50502
59Adam OrkowskiNiedzielne GrajkiNapastnik53502
60Patryk KościelniakNiedzielne GrajkiPomocnik, Zrzeszony51502
61Waldemar ĆwiklińskiFC Santos KoninBramkarz50503
62Igor RadkeNiedzielne GrajkiNapastnik50502
63ŁUKASZ GRZELAKGolden BoysPomocnik50502
64Tymoteusz RogawskiNiedzielne GrajkiObrońca50502
65Kondrad MagdziarekNiedzielne GrajkiPomocnik50502
66Jarek Olejniczak-Pomocnik50502
67Alan Lewandowski-Obrońca50502
68Sebastian PałuckiGolden BoysBramkarz50502
69Jakub GrzelakGolden BoysNapastnik51502
70Jakub MłodożeniecGolden BoysNapastnik51502
71KUBA OLSZEWSKIFC Santos KoninPomocnik51502
72Dawid BiskupskiMS TEAMObrońca50502
73Łukasz GraczykGolden BoysPomocnik51502
74Mateusz SipaGramadaObrońca51502
75Kamil BinkowskiF.C BianconeriBramkarz40402
76MIKOŁAJ DWORZAŃSKINiedzielne GrajkiBramkarz40401
77Bartłomiej JóźwiakowskiGALACTICOS KoninBramkarz40401
78Mateusz UrbańskiGALACTICOS KoninPomocnik, Zrzeszony43401
79Dominik KołodziejczakGolden BoysObrońca40401
80Rafał PopielaTigersObrońca40404
81Wiktor Jarabek-Obrońca, Zrzeszony41401
82Artur LiczbińskiGolden BoysObrońca40401
83Dawid JaguśGramadaPomocnik42401
84Szymon SiwikTigersObrońca40404
85Daniel NowackiTigersObrońca61412
86Fabian Sieradzki-Pomocnik, Zrzeszony42401
87Dawid BudzińskiFS KONINNapastnik44404
88Rysiek RogowskiGALACTICOS KoninNapastnik42401
89Adrian KozłowskiTigersNapastnik42404
90Karol ZiemeckiFC Santos KoninPomocnik40401
91Tomasz TarłowskiTigersObrońca40404
92Damian LewandowskiMS TEAMPomocnik41404
93Jan DomańskiGramadaPomocnik40401
94Oliwer SurmaczGramadaPomocnik41401
95Rafał KaczmarekGramadaNapastnik41401
96Dawid SzczepaniakGolden BoysPomocnik41401
97Kamil KwiatkowskiFS KONINObrońca42404
98Krystian TralewskiMS TEAMNapastnik42404
99Kacper KolosekNiedzielne GrajkiObrońca40401
100Łukasz WalczakTigersObrońca40404
101Bartosz MichalakGolden BoysObrońca41401
102Fabian GorzelińskiNiedzielne GrajkiPomocnik44401
103Damian Jeziorski-Pomocnik42401
104Mikołaj MaćkowskiMS TEAMObrońca40404
105Robert SzurgotMS TEAMBramkarz30302
106Dawid SiwekPuloweryNapastnik, Zrzeszony52311
107JORDAN BILSKITopazowa TeamBramkarz50311
108Łukasz IgnaczakFS KONINPomocnik21202
109Rafał WalickiMS TEAMPomocnik21202
110Arek ŚlęczkaTigersObrońca20202
111Mateusz Walicki-Pomocnik20202
112Przemek SzparagowskiFC Santos KoninNapastnik20202
113Norbert BusseNiedzielne GrajkiObrońca10101
114Damian WagnerNiedzielne GrajkiObrońca10101
115Kacper PietrasNiedzielne GrajkiObrońca10101
116Aleksander DzwoniarskiTigersObrońca10101
117Hubert AndrzejewskiNiedzielne GrajkiPomocnik10101
118Eryk Beinek-Obrońca10101
119Mariusz LudwiczakGramadaObrońca10101
120Kamil Baranowski-Obrońca10101
121Kamil Staszak-Napastnik10101
122Szymon GórskiTigersObrońca10101
123Bartosz LaskowskiTigersPomocnik10101
124Rafał Jarząbek-Obrońca10101
125Patryk SroczyńskiTigersPomocnik10101
126Adam Walczak-Pomocnik10101

Więcej z tej kategorii