Wrześniowa szóstka 1 ligi

Przedstawiamy szóstkę zawodników którzy wyróżnili się statystykami w meczach 1 ligi które odbyły się we wrześniu. Tym razem wyróżniamy trzech strzelców, dwóch bramkarzy którzy uzyskali taką samą ilość pkt i zawodnika pola.

Strzelcy:
Patryk Kąpielski, Serpientes Malditos: 8 bramek
Adam Waczyński, OSK Royal Team: 6 bramek
Miłosz Nowaczyk, OSK Royal Team: 6 bramek

Zawodnicy pola:
Tomasz Szopa, ZTR Boys: 2 MVP

Bramkarze:
Gracjan Mikitin OSK Royal Team: 12 pkt
Tomek Maciejewski Team Reiss: 12 pkt

 

Wykaz zawodników jest typowany z rankingu zgodnie z poniższym schematem:
– dwóch zawodników*: najskuteczniejsi strzelcy miesiąca w przypadku tej samej ilość bramek decyduje większa ilość meczy rozegranych,
– trzech zawodników*: ilość tytułów MVP (przyznawanych podczas meczów w miesiącu)
– bramkarz: ranking bramkarza w miesiącu
* zawodnicy z pola mogą być zamienieni w kolejności w zależności od statystyk miesiąca np 1 strzelec a 4 zawodników mvp i odwrotnie.

 

Wykaz z rankingu:

Wrześniowa szóstka 1 ligi

RangaZawodnikDrużynaPozycjaBramkarzGolePKTMVPMecz
1Adam WaczyńskiOSK Royal TeamObrońca2061623
2Miłosz NowaczykOSK Royal TeamObrońca1661413
3Patryk OlejniczakOSK Royal TeamPomocnik1241203
4Krystian KurowskiOSK Royal TeamNapastnik1241203
5Patryk KąpielskiSerpientes MalditosPomocnik, Zrzeszony1681222
6Piotr WaczyńskiOSK Royal TeamPomocnik1211203
7Kiran PadwalOSK Royal TeamNapastnik1201203
8Gracjan MikitinOSK Royal TeamBramkarz1211203
9Bartosz TargasOSK Royal TeamPomocnik1221203
10Tomasz SzopaZTR BoysPomocnik1441023
11Tomek MaciejewskiTeam ReissBramkarz1201012
12Bartosz GórskiSerpientes MalditosObrońca80802
13Bartosz AndrzejewskiTeam ReissObrońca80802
14Robert ŁętTeam ReissPomocnik83802
15Dawid MiśkiewiczOSK Royal TeamObrońca85802
16Piotr RóżańskiZTR BoysPomocnik104813
17Daniel KonieczkaTeam ReissPomocnik80802
18Andrzej NienartowiczTeam ReissObrońca82802
19Bartosz WróbelKorona KoninObrońca, Zrzeszony Junior80802
20Maciej MusiałowskiTeam ReissPomocnik80802
21Filip JasieckiAKP KoninPomocnik, Zrzeszony81802
22Wiktor KaczmarzewskiMilitarni HubertusPomocnik80802
23Szymon BorowiakAKP KoninPomocnik80802
24Jacek RzepczykTeam ReissNapastnik82802
25Dominik FrontczakSerpientes MalditosObrońca84802
26Łukasz JędrzejewskiSerpientes MalditosNapastnik84802
27Mateusz RadeckiTeam ReissNapastnik80802
28Dariusz WoźniakPocztowy K.S.Pomocnik90712
29Łukasz ŁajdeckiPocztowy K.S.Obrońca95712
30Piotr SzymańskiZTR BoysObrońca60603
31Adam WawrzyniakKS ElpakNapastnik84611
32Łukasz GościmskiMilitarni HubertusPomocnik, Zrzeszony82611
33Dariusz OwczarekBad BoysPomocnik81614
34Dominik IwińskiZTR BoysPomocnik64603
35Sebastian BorowiecMilitarni HubertusPomocnik84611
36Damian TylakTeam ReissPomocnik, Zrzeszony82611
37Maciej BultrowiczBad BoysPomocnik85614
38Michał DomagalskiZTR BoysBramkarz50502
39Robert PiątkowskiBad BoysPomocnik71513
40Marcin KuglerZTR BoysObrońca54502
41Tymon TalentPocztowy K.S.Pomocnik50502
42Tomasz GrześkowiakPocztowy K.S.Napastnik50502
43Kamil WróbelZTR BoysPomocnik51502
44Darek JanowskiZTR BoysBramkarz, Zrzeszony41401
45Patryk PiotrowskiBad BoysBramkarz40404
46Hubert LisowskiMilitarni HubertusBramkarz40401
47Andrzej MusiałowskiTeam ReissObrońca40401
48Patryk DorynekAKP KoninObrońca41401
49Piotr AugustyniakBad BoysObrońca41404
50Aleks AndrzejewskiMilitarni HubertusObrońca40401
51Łukasz RóżańskiZTR BoysPomocnik42401
52Adrian GrześakMilitarni HubertusObrońca42401
53Łukasz KwiatkowskiOSK Royal TeamObrońca40401
54Maciej KordylasPocztowy K.S.Pomocnik40401
55Jakub BorowiakSerpientes MalditosNapastnik40401
56Fabian PapiewskiBad BoysNapastnik60412
57Patryk KujawaMilitarni HubertusPomocnik40401
58Bartosz KaczmarzewskiMilitarni HubertusNapastnik40401
59Adrian GóreckiSerpientes MalditosPomocnik, Zrzeszony Junior42401
60Patryk LisowskiKS ElpakNapastnik44401
61Adam RachubińskiSerpientes MalditosBramkarz, Zrzeszony Junior40401
62Paweł ChojnackiOSK Royal TeamObrońca40401
63Marcin BalaljaKS ElpakNapastnik, Zrzeszony42401
64Michał StrzechWLKWNapastnik64412
65Marcin BartczakPocztowy K.S.Obrońca40401
66Sebastian KunaMilitarni HubertusPomocnik, Zrzeszony40401
67Dawid StudzińskiKS ElpakObrońca40401
68Piotr KurowskiOSK Royal TeamPomocnik, Zrzeszony42401
69Fabian KołodziejczakMilitarni HubertusPomocnik40401
70Michał KantyTeam ReissPomocnik, Zrzeszony42401
71Mikołaj KarbowyKS ElpakPomocnik, Zrzeszony Junior40401
72Mateusz RolnikOSK Royal TeamPomocnik40401
73Marcin MałeckiTeam ReissNapastnik40401
74Adam WojciechowskiMilitarni HubertusPomocnik40401
75Piotr MusiałKS ElpakNapastnik41401
76Safian Benkahla SoufyaTeam ReissNapastnik42401
77Mateusz JareckiMilitarni HubertusPomocnik41401
78Jakub KasprzakSerpientes MalditosBramkarz40401
79KACPER KARBOWYPocztowy K.S.Pomocnik, Zrzeszony42401
80Damian JedlińskiTeam ReissPomocnik40401
81Mateusz SkowronekBad BoysObrońca43404
82Patryk StelmaszakKS ElpakNapastnik44401
83Łukasz GlajnychAKP KoninPomocnik42401
84Oskar BiałeckiJa tu tylko sprzątamPomocnik, Zrzeszony Junior41401
85Konrad MatusiakKS ElpakPomocnik41401
86Przemysław PopielaWLKWBramkarz50311
87Kacper SwacińskiPuloweryBramkarz50311
88Miłosz ModrzyńskiAKP KoninPomocnik53311
89Mikołaj KrólakCosmos 06Napastnik53311
90Paweł UkraińskiBad BoysObrońca31303
91Marcin ObroślakWLKWObrońca21202
92Jakub MatuszakWLKWNapastnik21202
93Marcin DzwonekMilitarni HubertusBramkarz20201
94Kamil ChojnackiZTR BoysPomocnik20202
95Paweł BryzgalskiZTR BoysNapastnik20202
96Paweł SzumlańskiMilitarni HubertusPomocnik20201
97Tomasz WełnickiBad BoysObrońca20202
98Łukasz ZakrzewskiBad BoysNapastnik22202
99Dawid TatusiakWLKWObrońca20202
100Robert WiśniewskiWLKWBramkarz10101
101Adam DylewskiAKP KoninBramkarz10101
102Tomasz ZielińskiCosmos 06Bramkarz10101
103Mateusz MacudzińskiZTR BoysBramkarz10101
104Michał WiatrowskiPuloweryObrońca10101
105Rafał Linik-Pomocnik10101
106Damian SzczepaniakPuloweryPomocnik, Zrzeszony10101
107Marcin ŁęgowskiCosmos 06Napastnik10101
108Łukasz KwiecińskiPocztowy K.S.Pomocnik, Zrzeszony12101
109Andrzej MijalskiPuloweryObrońca12101
110Robert BugajCosmos 06Napastnik10101
111Bartek KrólZTR BoysPomocnik10101
112Krystian RąpelZTR BoysNapastnik10101
113Bartosz KubiakCosmos 06Obrońca10101
114Maciej BieniaszczykCosmos 06Pomocnik10101
115Szymon PolińskiPuloweryNapastnik13101
116Dariusz PyrzyńskiWLKWNapastnik11101
117Marcin CyganZTR BoysNapastnik10101
118Patryk NowakWLKWNapastnik10101
119Wiktor AugustyniakAKP KoninNapastnik, Zrzeszony12101
120Hubert NowakowskiAKP KoninObrońca10101
121Krzysztof SiedleckiCosmos 06Obrońca10101
122Patryk GrochocińskiWLKWObrońca11101
123Marek BujakowskiPuloweryNapastnik10101
124Mariusz BujakowskiPuloweryBramkarz10101
125Robert SzczecińskiWLKWObrońca10101
126Mariusz ZiarniakCosmos 06Pomocnik10101
127Kamil AntkiewiczWLKWNapastnik10101
128Michał SypułaPocztowy K.S.Pomocnik11101
129Dominik KrzyżakPuloweryPomocnik11101
130Kamil SzczapZTR BoysPomocnik10101
131Robert Kurek-Napastnik11101
132Damian LangaCosmos 06Obrońca10101
133Piotr MrówczyńskiAKP KoninNapastnik10101
134Przemysław NowakCosmos 06Pomocnik10101
135Marcin DuryńskiAKP KoninPomocnik10101
136Łukasz JaskulskiPocztowy K.S.Pomocnik, Zrzeszony12101
137Michał Bujakowski-Obrońca10101
138Szymon NowakCosmos 06Obrońca10101
139Krystian JaworskiPuloweryPomocnik11101
140Michał Szymański-Obrońca10101
141Jakub WąchnickiPuloweryPomocnik10101
142Michał WłodarczykAKP KoninPomocnik10101
143Dawid KuschekAKP KoninPomocnik10101
144Krystian BorowieckiAKP KoninObrońca10101
145Adrian CieszyńskiAKP KoninPomocnik10101

Więcej z tej kategorii