Wrześniowa szóstka 1 ligi

Przedstawiamy szóstkę zawodników którzy wyróżnili się statystykami w meczach 1 ligi które odbyły się we wrześniu. Tym razem wyróżniamy trzech strzelców, dwóch bramkarzy którzy uzyskali taką samą ilość pkt i zawodnika pola.

Strzelcy:
Patryk Kąpielski, Serpientes Malditos: 8 bramek
Adam Waczyński, OSK Royal Team: 6 bramek
Miłosz Nowaczyk, OSK Royal Team: 6 bramek

Zawodnicy pola:
Tomasz Szopa, ZTR Boys: 2 MVP

Bramkarze:
Gracjan Mikitin OSK Royal Team: 12 pkt
Tomek Maciejewski Team Reiss: 12 pkt

 

Wykaz zawodników jest typowany z rankingu zgodnie z poniższym schematem:
– dwóch zawodników*: najskuteczniejsi strzelcy miesiąca w przypadku tej samej ilość bramek decyduje większa ilość meczy rozegranych,
– trzech zawodników*: ilość tytułów MVP (przyznawanych podczas meczów w miesiącu)
– bramkarz: ranking bramkarza w miesiącu
* zawodnicy z pola mogą być zamienieni w kolejności w zależności od statystyk miesiąca np 1 strzelec a 4 zawodników mvp i odwrotnie.

 

Wykaz z rankingu:

Wrześniowa szóstka 1 ligi

RangaZawodnikDrużynaPozycjaBramkarzGolePKTMVPMecz
1Adam WaczyńskiOSK Royal TeamObrońca2061623
2Miłosz NowaczykOSK Royal TeamNapastnik1661413
3Patryk OlejniczakOSK Royal TeamPomocnik1241203
4Krystian KurowskiOSK Royal TeamNapastnik1241203
5Patryk KąpielskiSerpientes MalditosNapastnik1681222
6Piotr WaczyńskiOSK Royal TeamPomocnik1211203
7Kiran PadwalOSK Royal TeamNapastnik1201203
8Gracjan MikitinOSK Royal TeamBramkarz1211203
9Bartosz TargasOSK Royal TeamPomocnik1221203
10Tomasz SzopaZTR BoysPomocnik1441023
11Tomek MaciejewskiTeam ReissBramkarz1201012
12Jacek RzepczykTeam ReissNapastnik82802
13Bartosz GórskiSerpientes MalditosObrońca80802
14Bartosz AndrzejewskiTeam ReissObrońca80802
15Robert ŁętTeam ReissPomocnik83802
16Piotr RóżańskiZTR BoysPomocnik104813
17Daniel KonieczkaTeam ReissPomocnik80802
18Andrzej NienartowiczTeam ReissObrońca82802
19Bartosz WróbelKorona KoninObrońca, Zrzeszony80802
20Maciej MusiałowskiTeam ReissPomocnik80802
21Filip JasieckiAKP KoninPomocnik81802
22Wiktor KaczmarzewskiMilitarni HubertusPomocnik80802
23Szymon BorowiakAKP KoninNapastnik80802
24Dawid MiśkiewiczOSK Royal TeamBramkarz85802
25Mateusz RadeckiTeam ReissPomocnik, Zrzeszony80802
26Dominik FrontczakSerpientes MalditosObrońca84802
27Łukasz JędrzejewskiSerpientes MalditosNapastnik84802
28Dariusz WoźniakPocztowy K.S.Pomocnik90712
29Łukasz ŁajdeckiPocztowy K.S.Obrońca95712
30Piotr SzymańskiZTR BoysObrońca60603
31Adam WawrzyniakKS ElpakNapastnik84611
32Łukasz GościmskiMilitarni HubertusPomocnik, Zrzeszony82611
33Sebastian BorowiecMilitarni HubertusPomocnik84611
34Dominik IwińskiZTR BoysPomocnik64603
35Damian TylakTeam ReissNapastnik, Zrzeszony82611
36Dariusz OwczarekBad BoysPomocnik81614
37Maciej BultrowiczBad BoysPomocnik85614
38Michał DomagalskiZTR BoysBramkarz50502
39Robert PiątkowskiBad BoysObrońca71513
40Marcin KuglerZTR BoysObrońca54502
41Tymon TalentPocztowy K.S.Pomocnik50502
42Kamil WróbelZTR BoysPomocnik51502
43Tomasz GrześkowiakPocztowy K.S.Napastnik50502
44Darek JanowskiZTR BoysPomocnik41401
45Patryk PiotrowskiBad BoysBramkarz40404
46Hubert LisowskiMilitarni HubertusBramkarz40401
47Piotr AugustyniakBad BoysObrońca41404
48Patryk DorynekAKP KoninObrońca41401
49Andrzej MusiałowskiTeam ReissObrońca40401
50Aleks AndrzejewskiMilitarni HubertusObrońca40401
51Adrian GrześakMilitarni HubertusObrońca42401
52Łukasz RóżańskiZTR BoysPomocnik42401
53Łukasz KwiatkowskiOSK Royal TeamObrońca40401
54Maciej KordylasPocztowy K.S.Pomocnik40401
55Jakub BorowiakSerpientes MalditosNapastnik40401
56Patryk KujawaMilitarni HubertusPomocnik40401
57Fabian PapiewskiBad BoysNapastnik60412
58Bartosz KaczmarzewskiMilitarni HubertusNapastnik40401
59Patryk LisowskiKS ElpakNapastnik44401
60Adrian GóreckiSerpientes MalditosNapastnik, Zrzeszony42401
61Adam RachubińskiSerpientes MalditosBramkarz, Zrzeszony40401
62Marcin BalaljaKS ElpakNapastnik, Zrzeszony42401
63Michał StrzechWLKWNapastnik64412
64Marcin BartczakPocztowy K.S.Obrońca40401
65Sebastian KunaMilitarni HubertusPomocnik, Zrzeszony40401
66Dawid StudzińskiKS ElpakObrońca40401
67Paweł ChojnackiOSK Royal TeamObrońca40401
68Mikołaj KarbowyKS ElpakPomocnik, Zrzeszony Junior40401
69Michał KantyTeam ReissPomocnik, Zrzeszony42401
70Fabian KołodziejczakMilitarni HubertusPomocnik40401
71Mateusz RolnikOSK Royal TeamPomocnik40401
72Marcin MałeckiTeam ReissNapastnik40401
73Piotr MusiałKS ElpakNapastnik41401
74Safian Benkahla SoufyaTeam ReissNapastnik42401
75Adam WojciechowskiMilitarni HubertusPomocnik40401
76Mateusz JareckiMilitarni HubertusPomocnik41401
77Jakub KasprzakSerpientes MalditosBramkarz, Zrzeszony40401
78KACPER KARBOWYPocztowy K.S.Pomocnik, Zrzeszony42401
79Mateusz SkowronekBad BoysObrońca43404
80Piotr KurowskiOSK Royal TeamPomocnik, Zrzeszony42401
81Damian JedlińskiTeam ReissPomocnik40401
82Patryk StelmaszakKS ElpakNapastnik44401
83Łukasz GlajnychAKP KoninNapastnik42401
84Oskar BiałeckiJa tu tylko sprzątamObrońca, Zrzeszony Junior41401
85Konrad MatusiakKS ElpakPomocnik41401
86Przemysław PopielaWLKWBramkarz50311
87Kacper SwacińskiPuloweryBramkarz50311
88Mikołaj KrólakCosmos 06Napastnik53311
89Miłosz ModrzyńskiAKP KoninPomocnik, Zrzeszony53311
90Paweł UkraińskiBad BoysObrońca31303
91Marcin ObroślakWLKWObrońca21202
92Łukasz ZakrzewskiBad BoysObrońca22202
93Jakub MatuszakWLKWNapastnik21202
94Marcin DzwonekMilitarni HubertusBramkarz20201
95Kamil ChojnackiZTR BoysPomocnik20202
96Paweł BryzgalskiZTR BoysNapastnik20202
97Paweł SzumlańskiMilitarni HubertusPomocnik20201
98Tomasz WełnickiBad BoysObrońca20202
99Dawid TatusiakWLKWObrońca20202
100Robert WiśniewskiWLKWBramkarz10101
101Adam DylewskiAKP KoninBramkarz10101
102Tomasz ZielińskiCosmos 06Bramkarz10101
103Michał WiatrowskiPuloweryObrońca10101
104Mateusz MacudzińskiZTR BoysBramkarz10101
105Rafał Linik-Pomocnik10101
106Patryk GrochocińskiOSK Royal TeamObrońca11101
107Marcin ŁęgowskiCosmos 06Napastnik10101
108Łukasz KwiecińskiPocztowy K.S.Pomocnik, Zrzeszony12101
109Damian SzczepaniakPuloweryObrońca, Zrzeszony10101
110Andrzej MijalskiPuloweryObrońca12101
111Robert BugajCosmos 06Napastnik10101
112Bartek KrólZTR BoysPomocnik10101
113Krystian RąpelZTR BoysNapastnik10101
114Bartosz KubiakCosmos 06Obrońca10101
115Szymon PolińskiPuloweryNapastnik13101
116Maciej BieniaszczykCosmos 06Pomocnik10101
117Dariusz PyrzyńskiOSK Royal TeamNapastnik11101
118Hubert NowakowskiAKP KoninObrońca10101
119Krzysztof SiedleckiCosmos 06Obrońca10101
120Marcin CyganZTR BoysNapastnik10101
121Patryk NowakOSK Royal TeamPomocnik10101
122Robert SzczecińskiWLKWObrońca10101
123Mariusz BujakowskiPuloweryObrońca10101
124Marek BujakowskiPuloweryNapastnik10101
125Mariusz ZiarniakCosmos 06Pomocnik10101
126Kamil SzczapZTR BoysPomocnik10101
127Dominik Krzyżak-Pomocnik11101
128Kamil AntkiewiczOSK Royal TeamPomocnik10101
129Michał SypułaPocztowy K.S.Pomocnik11101
130Robert Kurek-Napastnik11101
131Marcin DuryńskiGolden BoysPomocnik10101
132Damian LangaCosmos 06Obrońca10101
133Piotr MrówczyńskiAKP KoninNapastnik10101
134Przemysław NowakCosmos 06Pomocnik10101
135Łukasz JaskulskiPocztowy K.S.Pomocnik, Zrzeszony12101
136Michał Bujakowski-Obrońca10101
137Szymon NowakCosmos 06Obrońca10101
138Krystian JaworskiZTR BoysBramkarz11101
139Michał Szymański-Obrońca10101
140Jakub WąchnickiPuloweryPomocnik10101
141Michał WłodarczykAKP KoninPomocnik10101
142Dawid KuschekAKP KoninPomocnik10101
143Krystian BorowieckiAKP KoninObrońca10101
144Wiktor AugustyniakSerpientes MalditosObrońca, Zrzeszony Junior12101
145Adrian CieszyńskiAKP KoninPomocnik10101

Więcej z tej kategorii