Gąsiory pobiją mistrza? – zapowiedź 11 kolejki

zapowiedz-11-kolejki

Mecz, który można nazwać hitem kolejki jest mecz pomiędzy KS Elpak Konin, a Gąsiorami FC.

KS Elpak niewątpliwe będzie chciał potwierdzić iż należy mu się 1 miejsce w lidze, tocząc mecz z drużyną, która zajmuje aktualnie 3 miejsce, i na pewno łatwo meczu nie odpuści, walcząc o czołowe miejsca w tabeli.

KS Konin po wyrównanym meczu z Elpakiem jeśli chce myśleć o wyższym  miejscu w tabeli niż 4,  będzie musiał koniecznie potwierdzić swą wyższość z niżej notowanym rywalem, którym jest zespół Byle Do Przerwy zajmujący miejsce 9 w tabeli.

Ciekawie zapowiada się również pojedynek zespołów występujących również w górnej części tabeli. Dynamo Quatro Konin zajmujące miejsce 2, będzie podejmować FC Katy, którzy plasują się na miejscu 5. Dynamo jeśli myśli jeszcze o odniesieniu zwycięstwa w lidze musi ten mecz wygrać, co niewątpliwie będą się starały pokrzyżować plany FC Katy.

AKP Konin podejmie F.C.Bianconeri. AKP nie powinno mieć problemów z niżej notowanym rywalem, aczkolwiek nie tacy faworyci przegrywali mecze.

Pojedynek, który również może okazać się interesujący jest mecz pomiędzy Zielonymi Konin a F Buty. Obie drużyny dzielą po 10 kolejkach 3 punkty różnicy, na korzyść Zielonych. Zapowiada się ciekawy pojedynek.

Green Warriors podejmować będzie wyżej notowanego rywala, którym jest zespół Jot-Ł- Konin. Green Warriors podbudowani ostatnim zwycięstwem w lidze miejmy nadzieję, że postawia warunki Jot-Ł Konin, i mecz nie będzie jednostronny.

Kolejny mecz pomiędzy drużynami plasującymi się w niżej części tabeli, będzie pojedynek pomiędzy Husarią Izoserwis Konin a FC Potęgi.  Mecz dla obu drużyn bardzo ważny, gdyż zajmują bliskie miejsca nieopodal siebie w tabeli.

Miejmy nadzieję, ze 11 kolejka nie będzie nudna, przyniesie Nam zacięte mecze, przede wszystkim nie jednostronne, które doprowadzą iż ubarwi to wynikowo naszą ligę.