Konińskie #PolowanieNaReprezentanta

Pod koniec maja w Poznaniu odbył się jeden z 10 przystanków akcji #PolowanieNaReprezentanta, w ramach którego selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej 6-osobowej, Klaudiusz Hirsch, miał przyjemność sprawdzić umiejętności najlepszych zawodników z dwóch miast – Poznania oraz Konina.

Ambasadorowie z naszego miasta wyselekcjonowali na to wydarzenie następującą kadrę:

1. Damian Tylak (KS KONIN) – obwodowy
2. Arkadiusz Jańczak (Setidava) – Pivot
3. Michał Zajączkowski (KS KONIN) – obwodowy
4. Marcin Duryński  (GĄSIORY FC) – obwodowy
5. Artur Marciniak (DYNAMO QUATRO KONIN) – obwodowy
6. Filip Jasiecki (DYNAMO QUATRO KONIN) – obwodowy
7. Kamil Magdziarek (DYNAMO QUATRO KONIN) – bramkarz
8. Mateusz Borowski (WARTA 2015 KONIN) – pivot

Konińskich Ambasadorów reprezentował z kolei w Poznaniu Mateusz Nurkiewicz, który jest zadowolony z tego, jak wypadli zawodnicy z Konina. Miejmy nadzieję, że któryś z nich pojedzie już wkrótce na mistrzostwa Europy, które w tym roku odbędą się na Węgrzech.

Mateusz Nurkiewicz, Ambasador Playarena
Szczerze powiedziawszy, byłem ciekaw co tam zastaniemy, nie znałem ani Ambasadorów z Poznania, ani nie wiedziałem w jaki sposób sprawdzani będą nasi zawodnicy – na szczęście, bardzo szybko zostałem mile zaskoczony! Ambasadorowie z Poznania na prawdę profesjonalnie przygotowali wszystko na event, w bardzo dobry sposób nas przywitali (pozdrawiam Paweł!) a samo spotkanie z selekcjonerem Reprezentacji na pewno na długo zostanie w naszej pamięci. Nasi chłopacy zaprezentowali się dobrze, p. Hirsch był zadowolony z poziomu gry naszych zawodników, a czy z któregoś z nich skorzysta, dowiemy się za pewne niebawem.