2 i 4 kolejka start!

Rozpoczynamy 2 kolejkę 1 ligi i 4 kolejkę 2 ligi, kolejki rozgrywamy od 28 sierpnia do 6 września. Drużyny głodne gry rozgrywają swoje mecze z dużym wyprzedzeniem co cieszy nie tylko organizatorów.

Co przed nami w zbliżającym się okresie meczowym?

1 liga:
Zwierzyniec KoninPulowery Konin​

Obie drużyny zanotowały dobry start zdobywając już pierwsze pkt, zdecydowanie lepiej idzie „swetrom” które będą chciały podtrzymać passe zwycięstw.

Young Veterans FC​ – KS KONIN
Falstart to mało powiedziane nie tak sobie wyobrażały start obie drużyny. Mecz zapowiada się niezwykle emocjonująco bo drużyny będą walczyć o pierwsze pkt by nawiązać kontakt z czołówką tabeli.

WLKWKS ELPAK KONIN
To będzie niezwykle ciekawe starcie Stary mistrz zmierzy się z rewelacyjnym beniaminkiem który rzutem na taśmę uzupełnił skład drużyn 1 ligi. Elpak to idealny przeciwnik by zweryfikować umiejętności drużyny WLKW!

AKP Konin​ – Gąsiory FC
Po nie udanych Mistrzostwach drużyna Gąsiorów notuje najlepszy start sezonu w rozgrywkach. Na koncie mają komplet pkt po 3 zwycięstwach (2 mecze rozegrane wcześniej naniesione na terminarz). AKP po rewolucjach kadrowych może zaskoczyć Gąsiory w tym meczu.

2 liga:
F.C BianconeriArsanit Konin
Nowa drużyna zagra przeciwko „starym” wyjadaczom piłki 6-osobowej, drużyny z końcówki tabeli będą chciały sprawdzić swoje ustawienia w starciu z czołówką tabeli. Ciężko wskazać faworyta spotkania.

Militarni HubertusPocztowy Klub Sportowy
Drużyny ze środka tabeli 2 ligi powalczą o utrzymanie kontaktu z czołowymi drużynami. Zespoły mają za sobą spektakularne zwycięstwa, w lepszej sytuacji jest drużyna Militarnych która ma na koncie 7 pkt.

Tigers Konin​ – New Generation
New Generation zebrała już walkowery z terminarza teraz ich przeciwnikiem będą Tygrysy, które nie mogą być zadowolone ze startu sezonu przegrywając dość wysoko mecze 2 i 3 kolejki.

Mecze kolejki które już zostały rozegrane:
1 liga:
ZTR Boys 8 : 3 GOl-Asy

2 liga:
Bad Boys Konin 5 : 12 Team Reiss Konin
Niedzielne Grajki FC 2:1 FC Potęgi

Topazowa wycofana z rozgrywek, WLKW przeniesione do 1 ligi
(mecze zweryfikowano na walkowery)
Topazowa Team 0 -3 FC PG
WLKW 0 -3 Dragons De Feu