2 kolejka – Zapowiedź

Przed nami druga kolejka rozgrywek konińskiej ligi Nike playarena.

2 kolejka

Wspomniana kolejka być może pozwoli nam odpowiedzieć na kilka zagadkowych pytań i pokaże w jakiej  formie są poszczególne drużyny, które wyszły zwycięsko z potyczek w pierwszej kolejce rozgrywek.

Czy zdecydowana wygrana Dynama Quatro Konin nad Byle Do Przerwy nie była przypadkiem? i czy utrzymają się na pozycji lidera, na ich drodze po zapowiadane przez kapitana Mateusza Mistrzostwo staje trudny przeciwnik 3 drużyna ubiegłych rozgrywek Gąsiory FC i reprezentant Konina na turnieju eliminacyjnym we Włocławku.

Również stan formy drużyny Zielonych Konin, którzy pokonali w pierwszej kolejce vice mistrza ubiegłorocznych rozgrywek- KS Konin, sprawdzi mistrz rozgrywek z 2015-2016 r. KS ELPAK Konin. Czy Zieloni podtrzymają swój poziom i udowodnią że walczą o najwyższe cele jako beniaminek 1 ligi?

O pierwsze 3 punkty w tym sezonie powalczą drużyny AKP Konin z Byle Do Przerwy, Green Warriors z KS Konin oraz FC Potęgi z F.C Bianconeri.

Ciekawie również zapowiada się pojedynek zwycięskich drużyn z poprzedniej kolejki, Husaria Izoserwis Konin z FC Katy. Czy Husaria pokona mistrza z sezonu 2014/2015?

W drugiej kolejce zobaczymy pojedynek nowych „beniaminków” drużyna Jot-Ł Konin podejmie F Buty.

Wspomniane mecze mogą  zarysować rozkład sił w lidze, i być może pozwolą odpowiedzieć na pytania wyżej przytoczone, dotyczące wygrania meczów w pierwszej kolejce przez poszczególne drużyny, lub przegrane mimo że były stawiane w gronie zwycięzców, a mimo to odniosły porażkę.

Czekamy z niecierpliwością na rozwój wydarzeń sportowych 2 kolejki!