3 kolejka a Gąsiory nie do zatrzymania

3 kolejka a drugoligowcy nie zwalniają tempa po raz kolejny bombardując bramki , aż 54 – krotnie.

Tigers Konin – F.C Bianconeri

Tigersi co kolejke marzą o wygranej , Bianconeri chcieli wrócić na zwycięski       szlak Pierwsza polowa ku zaskoczeniu kibiców z KW na korzysc gospodarzy   2:1 , w drugiej zespół gości wrócił w wielkim stylu choć Tigers miało swe   sytuacje po raz kolejny górą ich rywale pokonując ich 12:5

KW Konin – Warta 2020 Konin

Obie ekipy mają coraz dobre ofensywy w ich starciu można więc było liczyć ze    i tym razem nie będzie inaczej . Choc pierwsza połowa na korzyść KW to           warto dodać iż , goście rozpoczeli imponująco 0:3 jednak KW pokazało ze   potrafi odmienić wynik wygrywając 1 połowe 5:3

Warta próbowała odmienićten wynik lecz KW tego dnia budowało wynik po     mału ostatecznie pokonując rywali 15:6

Gąsiory FC – FS Konin

Gospodarze faworyt i goście nieobliczalni jedni i drudzy chcieli umocnić swą      lokatę. W pierwszej połowie bezwzględnie gospodarze wygrywali po 6       trafianiach. Druga odsłona choć goście próbowali udało się 3 krotnie pokonać   rywala , jednak rywal konsekwentnie szedł po swoje pewnie wygrywając 13:3