Podsumowanie 4 kolejka

4 kolejka

W 4 kolejce rozgrywek  swoje mecze wygrywały drużyny, które po 3 kolejkach zajmowały wyższe miejsca w tabeli, z wyjątkiem drużyny  F Buty, które podejmowało F.C. Bianconeri, ulegając stosunkiem bramek 3 do 4.  F Buty zajmują obecnie 6 miejsce w tabeli, a F.C. Bianconeri miejsce 7.

Nie zawiódł również dotychczasowy lider rozgrywek Dynamo Quatro Konin, który podejmował Zielonych Konin, i odniosło zwycięstwo stosunkiem bramek 13 do 3. Dynamo Quatro Konin zajmuje po 4 kolejkach nieprzerwanie 1 miejsce, natomiast Zieloni Konin plasują się na miejscu 8.

Wicelider rozgrywek KS Elpak Konin stoczył batalię o trzy punkty z drużyną Husaria Izoserwis Konin. Utrzymał drugą pozycję w tabeli, wygrywając 13 do 3. Husaria Izoserwis Konin spadła o jedno miejsce niżej w tabeli, zajmując miejsce 9.

Zdecydowane zwycięstwo odniosła również drużyna KS Konin, wygrywając z drużyną FC Potęgi 16 do 4. Drużyna KS Konin awansowała na 4 miejsce w tabeli, natomiast drużyna FC Potęgi zajmuje miejsce 13.

Bardziej wyrównany mecz bramkowy stoczyły za to drużyny Jot-Ł-Konin z FC Katy. FC Katy. Wygrały stosunkiem bramek 8 do 7, plasując się na  3 miejscu w tabeli, natomiast Jot-Ł-Konin miejsce 11.

AKP Konin podejmował drużynę Gąsiory FC i przegrał 4 do 9. AKP Konin zajmuje 10 miejsce 10 w tabeli, a Gąsiory FC miejsce 5.

Niestety po raz kolejny nie udało się zdobyć punktu drużynie Green Warriors, którzy ulegli zespołowi Byle Do Przerwy. Green Warriors zajmują miejsce 14 w tabeli, a Byle Do Przerwy 12.

4 kolejka tabela