4 kolejka – zapowiedź

4 kolejka ligi konińskiej Nike playarena przyniesie nam zestawienie następujących meczy, których drużyny powalczą  o osiągnięcie korzystnego rezultatu wynikowego.

Lider rozgrywek  Dynamo Quatro Konin podejmie drużynę Zielonych Konin, która po 3 kolejkach plasuje się w środkowej części tabeli, na miejscu 7. Będzie to okazja drużyny  Zielonych Konin (7 miejsce w tabeli) do sprawdzenia formy lidera rozgrywek.

Husaria Konin będzie miała okazję sprawdzić się z liderem rozgrywek z poprzedniego roku- KS Elpak Konin . Miejmy nadzieję, że podejmie walką, a mecz nie będzie jednostronny.

Drużynę, która zajmuje niestety przedostatnie miejsce w tabeli- FC Potęgi, czeka nie lada wyzwanie, mecz KS Konin, zajmującym aktualnie miejsce 4. Liczymy również, że drużyna FC Potęgi nie będzie również dłużna i postawi opór wymagającemu zespołowi.

Stosunkowo trudne zadanie zostanie postawione przed drużyną JOT-Ł Konin, która stoczy batalię o punkty, z 3 miejscem rozgrywek- drużyną FC Katy.

Pewną niewiadomą jest również wynik meczu, który zostanie rozegrany pomiędzy drużynami- F Buty z F.C. Bianconeri.

Miejmy nadzieję, że w 4 kolejce wysoka liczba zdobytych branek, w meczach zostanie podtrzymana, a mecze będą się odbywały w sportowej atmosferze  zgodnie z zasadami fair play.

 

 

 

 

Gospodarz

Wynik

Gość

AKP KONIN

GĄSIORY FC

ZIELONI KONIN

DYNAMO QUATRO KONIN

GREEN WARRIORS

BYLE DO PRZERWY

HUSARIA IZOSERWIS KONIN

KS ELPAK KONIN

FC POTĘGI

KS KONIN

JOT-Ł KONIN

FC KATY

F BUTY

F.C BIANCONERI