48 godzin…

Tyle czasu pozostało do zamknięcia okna transferowego konińskiej Playareny. Podczas gdy część drużyn transferuje zawodników z innych ekip, na konińskiej arenie nie zabraknie też wielu nowych twarzy. Aż 33 nowych zawodników dołączy do „Playarenowej” rodziny i zasili szeregi drużyn zarówno z 1-ligi jak i 2-ligi.

Dotychczas to drużyna PNZ Konin (1 liga, 6. miejsce) dokonała najwięcej transferów spośród wszystkich ekip w najwyższej konińskiej lidze. Odświeżając i umacniając swój skład, PNZ Konin wyraźnie pokazuje rywalom, że podchodzą poważnie do walki o przepustki na Mistrzostwa Polski Playarena. Takie podejście PNZ do wiosennej rundy może zaskoczyć drużyny 1 ligi, które jak dotąd nie decydują się na duże zmiany personalne wykonując po 2-3 transfery.

W przeciwieństwie do teamów z wyższej ligi, konińscy drugoligowcy dokonują sporej liczby zmian w składach. Jako że prawie wszystkie drużyny 2 ligi wykonały więcej niż 5 transferów, pokażą nam one swoje nowe oblicza. To sprawia że nadchodząca część sezonu jest wręcz nieprzewidywalna, a walka o awans do 1 ligi będzie niesamowicie interesująca i na pewno dojdzie do wielu niespodzianek.

Szczegółowy raport transferowy zostanie opublikowany już w nadchodzących dniach. A wszystkie drużyny, które chciałyby jeszcze dokonać transferów odsyłam pod ten link. Nie czekajcie z wypełnieniem formularza do ostatniej chwili!