Szykują się starcia o mistrza jesieni

Pierwsza Kolejka zakończyła się bez niespodzianek. Choć niektóre drużyny były blisko, by zaskoczyć. Za przykład można podać Fc Gąsiory. Pora na drugą rundę. Drużyny, które przegrały muszą zapomnieć, drużyny, które wygrały muszą budować passe. Czy im się to uda. Zobaczymy.

 

Najbardziej zacięty wydaje się mecz Ks’u Konin z PNZ Konin. PNZ jest nowym zespołem w pierwszej lidze, jednak pokazali, że się zadomowili w lidze. Należy oczywiście pamiętać, że Ks Konin to najstarsza drużyna z Playareny Konin. To będzie pojedynek Doświadczenia KS’U z Drużyną, która dopiero zaczyna tworzyć swoją historie. Kto wygra, ciekawskim polecam obejrzeć ten mecz.

Reszta meczów równie ciekawa. Katy vs Buty, Gąsiory Vs AKP, czy KS El Pak Konin vs ZTR Boys. El Pak nie może pozwolić sobie na potknięcia. Oczywiście to początek ligi, ale wojna jaką będą toczyć o pierwsze miejsce z Dynamo, może zostać przegrana przez drobne potknięcia. Katy i Buty, obie drużyny zaliczyły falstart, jedna i druga, będzie chciała podrażnioną ambicje uspokoić. Nogi za pewne nikt nie odstawi. Gąsiory, tak blisko były wygrania z Dynamo, a zarazem tak daleko. Dwa gole od zwycięstwa, gol od remisu. Tak podrażniona ambicja, może ciężko uszkodzić dumę AKP.

Zieloni vs Dynamo i  Jot-Ł vs Bianco.  Zieloni zaczęli sezon od popisywania się umiejętnościami, wysyłając jasny sygnał, że nie mają zamiaru o miejsce niższe niż trzecie. Dynamo trafiło na Gąsiory, o meczu już mówiłem wyżej. Bianco podrażnione, ciekawe, czy wstanie, czy ma zamiar pozostać na ziemi. Wszystkie mecze równie gorąco polecam.