6 kolejka zapowiedź

Rozpoczęła się szósta kolejka ligowych zmagań w konińskiej 1 lidze nike Playarena.

zapowiedz-6-kolejka

Dynamo Quatro Konin rozegrało w ramach szóstej kolejki mecz z Husarią Izoserwis Konin, wygrywając 12 do 5, inkasując w ten sposób 3 pkt. i utrzymując niezmiennie pozycję lidera rozgrywek. Husaria Izoserwis Konin zajmuje aktualnie 11 miejsce w tabeli.

Zdecydowaną wygraną zakończył się również mecz AKP Konin z drużyną, Green Warriors która jeszcze nie odniosła zwycięstwa w rozgrywkach, zajmując ostatnie miejsce. Mecz zakończył się wynikiem 14 do 1. AKP Konin plasuje się na miejscu 7. Miejmy nadzieję, że Green Warriors odniesie w końcu upragnione zwycięstwo, co niewątpliwie im życzymy.

Zespół Byle Do Przerwy plasujący się wyżej w rozgrywkach niż drużyna FC Potęgi, odniósł zwycięstwo stosunkiem bramek 9 do 6. Byle Do Przerwy zajmują 8 miejsce w tabeli, natomiast FC Potęgi 13.

Drużyna Zielonych Konin, która po 5 kolejkach zajmowała miejsce 9 będzie podejmować drużynę Gąsiorów FC, którzy plasowali się na 4 miejscu w tabeli. Będzie to doskonała okazja Zielonych Konin do zmierzenia się z wyżej notowanym przeciwnikiem w tabeli, i sprawdzeniu swojej aktualnej dyspozycji.

Nie lada wyzwanie czeka również drużynę Jot-Ł-Konin (miejsce 12 w tabeli),  która podejmie ubiegłorocznego mistrza rozgrywek, zespół KS Elpak Konin, który jeszcze w tym sezonie nie doznał porażki, zajmuje aktualnie miejsce 2 w tabeli. Miejmy nadzieję, że drużyna Jot-Ł-Konin nie odda meczu bez walki.

Hitem kolejki można uznać potyczkę meczu F Buty z KS Konin, są to drużyny w pierwszej części tabeli, z aspiracjami na pewno na wyższe miejsca. KS Konin po 5 kolejach plasuje się na 3 miejscu, natomiast drużyna F Buty na miejscu 6 w tabeli. F Buty na pewno będą się starali postawić opór drużynie KS Konin, czekamy na dobry mecz w ich wykonaniu.

F.C. Bianconeri podejmować będą drużynę FC Katy. F.C. Bianconeri Po 5 kolejce plasują się na miejscu 8, a FC Katy na 5. Niewątpliwie w tym spotkaniu będziemy mogli się przekonać czy  środkowe miejsce w tabeli zajmowane przez F.C. Bianconeri jest adekwatne do ich gry, czy też może awansują bądź spadną niżej, na pewno zespół wyżej notowany w tabeli, którymi są FC Katy sprawdzi formę rywala.

Szósta kolejka ligi wciąż trwa. Nie jest wszystko w tym przypadku wyjaśnione, gdyż z uwagi na nie rozegranie jeszcze kilku meczów w tej kolejce, być może będzie można spodziewać się niespodzianek i przetasowań w tabeli. Na pewno liczymy na wyrównaną grę i podjęcie walki przez niżej notowanych rywali.

foto AKP KONIN