7 kolejka zapowiedź

Rozpoczynamy siódmą kolejkę ligowych zmagań.

screenshot-playarenakonin-pl-2016-09-26-09-54-18
Do spotkań na szczycie zaliczamy pojedynek FC KATY i Gąsiory FC. Obie konińskie ekipy eksportowe które w swoim doświadczeniu mają udziały w turniejach eliminacyjnych powalczą o pełną pulę bo w tabeli dzieli ich różnica 2 pkt. Zapowiada się spotkanie pełne emocji i walki do ostatniej piłki.

Drugim wyróżnionym spotkaniem jest pojedynek lidera rozgrywek z sensacją sezonu. Drużyna KS Elpak Konin zmierzy się z dotychczasową sensacją ligi drużyną F Buty. Młodość i doświadczenie turniejowe spotka się z twardymi warunkami stawianymi przez drużynę F Buty. Czy Elpak podtrzyma passę spotkań bez porażki?

Byle do przerwy powalczy o pkt z drużyną Jot-Ł, o ile pierwsi mają na swoim koncie już 7 pkt a drudzy zaledwie 3 ciężko wskazać faworyta tego spotkania. Patrząc na statystyki straconych bramek wiemy na pewno że tych w spotkaniu nie zabraknie i drużyny zagrają ofensywne spotkanie.

AKP Konin podejmuję Husaria Izoserwis Konin. Amatorzy mają na swoim koncie już 9 pkt i na stałe zagościli w środku tabeli dzięki skuteczności ich najlepszego strzelca. Drużyna Husarzy to młodość która zbiera doświadczenie w pierwszej lidze. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie które pomoże nam zobrazować potencjał obu ekip przed kolejnymi potyczkami.

Na zielonej trawce Zieloni Konin zagrają z Green Warriors. Wojownicy nie zdobyli jeszcze pkt w naszych rozgrywkach a siatkę mają pełną doświadczeń z poprzednik pojedynków (106 straconych bramek) na ich drodze stanie trzecia drużyna 2 edycji pucharu konina.

Dynamo Quatro Konin podejmie drużynę która plasuję się w strefie spadkowej FC Potęgi, wynik spotkania zdaję się być przesądzony jednak nie należy skreślać drużyny prowadzonej przez Karola Guźniczaka.

Starzy znajomi bo tak należy określać spotkanie tych ekip. KS KONIN i F.C Bianconeri wielokrotnie już mierzyli się w naszych rozgrywkach.  A co to były za spotkania? Pełne emocji które obfitowały w twarde pojedynki i walkę do ostatniej piłki. Patrząc na historię naszej ligi jest to spotkanie wyjątkowe oraz gwarant naprawdę potężnej dawki testosteronu i adrenaliny.

Zapraszamy na wszystkie spotkania 7 kolejki.