8 kolejka zapowiedź

screenshot-playarenakonin-pl-2016-10-03-10-27-43

8 kolejka zmagań, z meczem drużyn plasujących się w szczycie tabeli.

FC Katy drużyna, która w poprzedniej kolejce odniosła zwycięstwo, podejmie drużynę która w tych rozgrywkach również zajmuje czołowe miejsce w tabeli, zespół z aspiracjami na wyższe miejsce- KS Konin. Ten pojedynek może przysporzyć wiele emocji, jak i spowodować zmianę czołówki w tabeli, czekamy z niecierpliwością na rozstrzygnięcie pojedynku.

Husaria Izoserwis Konin podejmie w ósmej kolejce drużynę Zielonych Konin. Jest to również mecz, który może sugerować, iż o 3 pkt. ligowe powalczą obie drużyny, i za równo Husaria oraz Zieloni nie oddadzą meczu bez walki.

FC Potęgi będą podejmować zespół AKP Konin. Miejmy nadzieję,  że drużyna, która plasuje się na jednych z ostatnich miejsc w tabeli- FC Potęgi, będzie starała się nawiązać walkę z drużyna AKP Konin, i powalczy o jak najlepszy rezultat wynikowy.

Drużyna Dynamo Quatro Konin, jeżeli chce zajmować miejsce w czołówce w tabeli i potwierdzić iż to  miejsce, które zajmuje się im należy, muszą zdobyć pełną pulę punktów z niżej notowanym rywalem, drużyną Jot Ł Konin.

F.C. Bianconeri czeka bardzo trudne wyzwanie, gdyż zmierzą się z mistrzem ubiegłorocznych rozgrywek, drużyną KS Elpak Konin. Miejmy nadzieję, że F.C. Bianconeri nie dostarczą łatwo punktów KS Elpak Konin, i postawią opór na miano zdobycia chociaż jednego punktu, aczkolwiek faworyt w tej potyczce jest zdecydowany.

Mecz, który się odbył w ramach 8 kolejki, był mecz F Butów z zespołem Byle Do Przerwy. W tym meczu obyło się bez niespodzianek. Niestety zespół Byle Do Przerwy nie postawił zbyt dużego oporu i wygrał wyżej notowany rywal F Buty, stosunkiem bramek aż 20 do 3.