80% przepustek na Mistrzostwa Polski

20 czerwca 2017 roku ogłoszony został podział przepustek na turnieje eliminacyjne. Rozgrywki w Koninie uzyskały 4 przepustki, jest to naszy sukces gdyż jak dotąd wysyłaliśmy dwa razy po 3 ekipy na turnieje (Gryfino – Elpak, KS KONIN, Sparta Zdechłe Żółwie i Włocławek – Elapk, KS KONIN i Gąsiory FC). W puli przepustek zostało jeszcze 20% (134 przepustki) liczymy że nasze rozgrywki za wysokie miejsce w rankingu MIAST zainkasują kolejne miejsca na turniej.

Rozgrywki w Koninie są na „powolnym” finiszu, zostało nam jeszcze parę spotkań do rozegrania które mogą zaważyć o końcowym układzie tabeli.
Na mistrzostwach na pewno zagrają KS ELPAK, Dynamo Quatro, KS KONIN i Gąsiory FC na dodatkowe przepustki liczą drużyny FC Katy i F Buty.

Kiedy i z kim?

Konińskie zespoły zagrają 16 lipca na turnieju eliminacyjnym we Włocławku, (szczegóły turnieju pojawią się w najbliższym czasie na stronie playarena). Naszymi przeciwnikami będą:

 Szczecin
Poznań
Gryfino
Krotoszyn
Ostrów Wielkopolski
Konin
Pruszków
Piaseczno
Toruń FA
Leszno
5
4
4
3+1
3+1
2+2
2
2
2
1
  • cyfry mogą się zmienić po rozdaniu kolejnych przepustek

Wcześniej bo 8 lipca zagrają zwycięzcy III edycji Pucharu Konina którzy wywalczyli bilet na Puchar Polski, turniej rozegrany będzie również we Włocławku (czekamy na info o turnieju).