Połowa rundy Jesiennej za nami ! Walka o pozycje Lidera

Rozpoczynamy 5 kolejkę 1 ligi i 7 kolejkę 2 ligi, kolejki rozgrywamy od 24 września do 3 Października.
Połowa rundy jesiennej za nami walka o jak najlepszą  pozycję na zimowy letarg  .

Co przed nami w zbliżającym się okresie meczowym?

1 liga:

Zwierzyniec Konin  GOl-Asy

Mistrz i vc mistrz 2 ligi z poprzedniego sezonu zmierzą się tym razem w 1 wszo ligowych realiach .
Drużyna Zwierzyńca do tej pory radzi sobie znacznie lepiej przegrali tylko jeden mecz z świetnie radzącymi sobie Gąsiorami po 4 kolejkach mają 7 pkt . Gol-asy do tej pory zdobyły tylko 3 pkt . Jednak wiemy że w ostatnim spotkaniu tych drużyn to Gol-asy wyszły zwycięsko . jak będzie tym razem ??

KS ELPAK KONIN – Gąsiory FC

Bez wątpienia Hitem tej kolejki będzie spotkanie Elpaku z Gąsiorami . obie drużyny rozpędzone pasmem zwycięstw walczą o pozycje lidera . przegrany będzie musiał chodź na chwile zejść z tronu lidera czekamy niecierpliwie na ten mecz bo bez wątpienia będzie to kawał dobrej piłki

KS KONIN – AKP Konin

Mecz dołu tabeli bowiem ostatnie miejsce spotka się z przedostatnim
Jednak mecz będzie bez wątpienia jednym z ciekawszych spotkań tej kolejki . 1 liga w tym sezonie jest niesłychanie wyrównana i tutaj wygrany w tym pojedynku może w dalszej części sezonu zapewnić sobie ucieczkę z strefy spadkowej . w końcu każdy punkt a tym bardziej 3 są niesłychanie ważne .

Pulowery – ZTR Boys

Ależ mamy spotkania w tej kolejce , drużyna Pulowerów powalczy z Zatorzanami o zbliżenie się do czołówki ligi kto by pomyślał że takie drużyny obejmą środek tabeli . świadczy to tylko o tym jaki ścisk mamy w tym sezonie w pierwszej lidze .
w tym meczu nie ma wyraźnego faworyta . Najlepsza obecnie obrona w lidze zmierzy się z rosłymi silnymi rywalami z Zatorza. Brakuje tylko deszczu i herbatki a mieli myśmy tutaj mecz rodem z Premier League

Young Veterans FC – WLKW

Ten sezon dla Youngów bez wątpienia można nazwać falstartem . do tej pory mają tylko jeden punkt na koncie . ich mecze są dość charakterystyczne ponieważ w tym sezonie z meczach z nimi pada stosunkowo mało bramek . W dwóch meczach przegrali tylko jedną bramką .
w następnym meczu zagrają z Potężnym beniaminkiem drużyną w Wilkowa aktualnie zajmującą 3 miejsce lidze . Bez wątpienia wygrana Youngów podniosła by morale drużyny i wiarę lecz nie będzie to łatwe zadanie .

2 Liga:

FC Potęgi – Bad Boys Konin

Mecz środka tabeli , Fc Potęgi stary wyjadacz ligi z charakternym beniaminkiem .
Bad Boys to dość charakterystyczna drużyna ponieważ strzela bardzo dużo bramek ..
Ale i bardzo dużo ich traci . Ich mecze mają duże tempo w przeciwieństwie do potęg które w obronie potrafią bronić sie na tyle skutecznie że rywal będzie musiał szukać konstruktywnych rozwiązań . Obię drużyny są też dość wybuchowe więc mamy nadzieje że emocje związane z meczem beda tylko czysto piłkarskie .

FC PG  – New Generation

Faworytem tego meczu bez wątpienia będzie drużyna „Nowej Generacji” która w tym sezonie prócz serii wygranych zaliczyła tylko jeden remis . Drużyna PG z boiska wyniosła do tej pory tylko jeden punkt . kto zaliczy cenne 3 punkty w tym meczu ??

Dragons De Feu – Tigers Konin

Ponownie się spotkają ! w tym sezonie w drugiej lidze mamy zdecydowanie większość nowych drużyn miło zatem gdy spotykają się drużyny które już ze sobą rywalizowały wcześniej . Drużyna „Smoków” w spotkaniach z „Tyrgysami” wychodziły do tej pory zwycięsko jednak obie drużyny dość sporo się zmieniły od poprzedniego sezonu . co rzuca nam nowe światło na tą rywalizacje .
aktualnie w tabeli lepiej prezentują się Gospodarze . Czy podkreślą swoją wyższość nad rywalem i w tym sezonie?

Pocztowy Klub Sportowy – Niedzielne Grajki FC

Mecz z górnej półki ligowej Pocztowy może się pochwalić najlepszym rezultatem bramkowym Niedzielne grajki natomiast największą ilością strzelonych bramek .
czybyśmy mieli festiwal goli w tym spotkaniu ?? bardzo możliwe ponieważ żadna z drużyn nie będzie chciała stracić dystansu do czołówki tabeli

F.C Bianconeri  – Militarni Hubertus

Goście są tutaj faworytami dobrze dysponowani do tej pory Militarni nie dadzą łatwo za wygraną weteranom ligi drużynie Bianocneri .
jednak nie spodziewał bym sie tutaj łatwego meczu .
Bianco są drużyną twardą bezpardonowa wręcz czasami . co możne trochę ostudzić beniaminków mimo ze goście są tutaj faworytami będzie to raczej wyrównany mecz

Mecze kolejki które już zostały rozegrane:
Topazowa wycofana z rozgrywek, WLKW przeniesione do 1 ligi (mecze zweryfikowano na walkowery).

Arsanit Konin (WO DLA GOSPODARZY ) Topazowa Team
Team Reiss Konin (WO DLA GOSPODARZY ) WLKW