AKP kontra Gąsiory hitem weekendu – zapowiedź 16. kolejki

Już w przyszłym tygodniu nastąpi losowanie grup Pucharu Konina, którego zwycięzca wyjedzie na turniej finałowy FORTUNA Pucharu Polski Playarena. Zanim to nastąpi, przed nami 15. kolejka 1 ligi. Jakie starcia czekają nas w najbliższy weekend?

FC Protezy – KS ELPAK KONIN

ELPAK w ten weekend ma wolne, a mimo to, zgarnia 3 punkty. Protezy nie stawią się bowiem na spotkanie z powodu problemów kadrowych.
AKP KONIN – FC GĄSIORY

Najciekawiej zapowiadające się spotkanie tej kolejki. Zespół dowodzony przez Dawida Hossa ma za sobą wspaniałą passę zwycięstw bez porażki i jeśli wygra po raz kolejny, powoli będzie można go nazwać czarnym koniem rozgrywek. Ekipa Marcina Duryńskiego do samego końca będzie natomiast walczyć z Katami o pozycję numer 3, co oznacza, że spotkanie z pewnością będzie niezwykle emocjonujące!

Iskra Konin – KS Konin

Walka o czołowe lokaty jest w tym sezonie bardzo zacięta i będzie trwać do samego końca. Elpak w ten weekend odpoczywa, natomiast KSK powalczy o ligowe punkty z drużyną Dominika Figury. Faworyt jest jeden, jednak jak to się mówi, dopóki piłka w grze…

KS ORLICO KONIN  – WARTA 2015 KONIN

To spotkanie zakończy się walkowerem na korzyść “Warciarzy”, ponieważ Orlico nie da rady zebrać składu na mecz.
DYNAMO KONIN – FC KATY

Ekipa Bartka Borkiewicza walczy o podium, a jej kolejnym rywalem na drodze do osiągnięcia tego celu będą zawodnicy “Trójkolorowych”. Dynamo, po ostatniej porażce, chciałoby sprawić niespodziankę, lecz mecz przeciwko aktualnym jeszcze mistrzom Konina będzie dla niego nie lada wyzwaniem.