Bój o MAJSTRA sezonu 17/18

Pierwsza wojna o mistrzostwo, bo tak można nazwa najważniejszy mecz pierwszej rundy. Można się oszukiwać, można mówić, że więcej drużyn rywalizuje, ale w tym momencie El Pak z Dynamo walczą o wygraną w lidze. W Dziewiątej kolejce dostajemy szlagier. El Pak raz się potknął. Dynamo osiem meczy, osiem wygranych. Dwa punkty różnicy i boisko między zawodnikami Mistrza i vice-Mistrza ligi.  Tego meczu nie trzeba opisywać. W tamtym sezonie, te mecze przesądziły o mistrzostwie teraz zapowiada się na to samo. El Pak- Dynamo Konin. Nie zostaje nic tylko zaprosić do oglądania.

Kolejnym ważnym meczem będzie pojedynek Katów z Akp. Fc Katy mają szanse zbliżyć się do rywala, wręcz skoczyć o minimum jedno miejsce w tabeli, jeżeli wygrają. Nam jako widzom zostaje życzyć sobie w tym meczu dobrego widowiska i jak największej ilości goli.

Kolejka szlagierów. Beniaminek, który robi furorę. Ma dwa punkty straty do PNZ. Pytanie mamy tylko jedno, czy podium odskoczy od ZTR, czy się przybliży. Ciekawy mecz czeka nas na pewno. Życzymy powodzenia obu drużynom.

Trzy ciekawe mecze na dole tabeli. Czy Bianco wreszcie ruszy? Gąsiory, czy Zieloni zbliżą się do podium? KS-Konin skoczy w tabeli, czy Jot-Ł  pójdzie w górę? To nie są pytania retoryczne, mecze, które są w tej kolejce muszą nam odpowiedzieć na te pytania. To niestety kwestia, czasu. Choć, przy tych szlagierach można, by zatrzymać czas i delektować się grą. Weekend Szlagierów- Czas Start!

PNZ Konin  – ZTR Boys 9
FC KATY  – AKP Konin 9
KS ELPAK KONIN Dynamo Quatro Konin 9
F BUTY F.C Bianconeri 9
KS KONIN Jot-Ł Konin 9
Gąsiory FC Zieloni Konin 9