Kategoria: Zwierzyniec Konin

90 kg karmy dla schroniska w Koninie!

IV Gramy RAZEM dla: Schroniska w Koninie
Turniej piłki nożnej plażowej na boisku w Przystani Gosławice. Uczestnicy turnieju przekazali 90 kg karmy dla bezdomnych zwierząt w Koninie. Golden Boys plażowym mistrzem lata!

Cieszę się że mieliśmy okazję zorganizować turniej na plaży w Miejskim Ośrodku Wypoczynkowym “Przystań Gosławice”. Nie ukrywam że było to dla nas wyzwanie, nigdy nie organizowaliśmy turnieju piłki nożnej plażowej, stowarzyszenie ma w dorobku turnieje halowe i na boiskach ze sztuczną nawierzchnią. Pogoda na zakończenie wakacji dopisała, a letnia plażowa atmosfera udzieliła się również uczestnikom turnieju. Na boisku była rywalizacja, spektakularne bramki i niesamowite parady bramkarzy, jak i super atmosfera i klimat. Celem turnieju było wsparcie Schroniska dla Zwierząt w Koninie i myślę że cel został osiągnięty!
Dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w turnieju oraz wszystkim którzy byli zaangażowani w organizacje tego eventu. Turniej zamykamy zebraniem około 90 kg karmy jako wsparcie dla bezdomnych zwierząt. Jeżeli środowisko Minifootball będzie wyrażało chęć gry na plaży to myślę że wrócimy z kolejnym turniejem.

Jarek Skowroński – Organizator

 


Wyniki drużyn:

 Miejsce 6: Ace Pajace 0pkt
P 3:5 vs. Zwierzyniec
P 2:3 vs. New Generation
P 0:6 vs. Golden Boys
P 2:6 vs. Tigers
P 0:3 vs. Weno Bico
ace pajace

 Miejsce 5: Tigers 3 pkt
P 2:3 vs. Golden Boys
P 2:6 vs. Weno Bico
P 2:8 vs. Zwierzyniec
W 6:2 vs.  ACE Pajace
P 3:5 vs. New Generation

Miejsce 4: New Generation 6pkt
P 2:6 vs. Zwierzyniec
P 1:8 vs. Golden Boys
W 3:2 vs. ACE Pajace
P 2:4 vs. Weno Bico
W 5:3 vs. Tigers

Miejsce 3: Weno Bico 10pkt
P 0:5 vs. Golden Boys
W 6:2 vs. Tigers
W 4:2 vs. New Generation
W 3:0 vs. ACE Pajace
R 1:1 vs. Zwierzyniec

Miejsce 2: Zwierzyniec 11pkt
W 6:2 vs. New Generation
W 5:3 vs. ACE Pajace
W 8:2 vs. Tigers
R 3:3 vs. Golden Boys
R 1:1 vs Weno Bico

Miejsce 1: Golden Boys 13pkt
W 3:2 vs. Tigers
W 5:0 vs. Weno Bico
W 8:1 vs. New Generation
W 6:0 vs. ACE Pajace
R 3:3 vs. Zwierzyniec


Gospodarz \ Gość
Ace Pajace  
Golden Boys 6-0   8-1 3-2 5-0 3-3
New Generation 3-2   5-3
Tigers 6-2  
Weno Bico 3-0 4-2 6-2  
Zwierzyniec 5-3 6-2 8-2 1-1  

Rozstawienia drużyn na V Puchar Konina

Drużyny rozstawiono na podstawie osiągnięć ligowych w sezonie 2017/2018. Nowe drużyny w lidze automatycznie trafiły do ostatniego koszyka.
V Puchar Konina Rozstawienia
Koszyk 1 Koszyk 2 Koszyk 3 Koszyk 4 Koszyk 5 Koszyk 6
1 Elpak 5 Pulowery 9 GOL-Asy 13 WLKW 17 Bad Boys 21 FC Warta
2 ZTR Boys 6 AKP 10 FC Potęgi 14 Militarni Hubertus 18 Niedzielne Grajki 22 Finek Team
3 KS Konin 7 Bianconerii 11 Tigers 15 Pocztowy K.S. 19 FC PG 23 Gramada
4 Zieloni 8 KKF U18 (Zwierzyniec) 12 Team Reiss 16 New Generation 20 Golden Boy 24 Ja Tu Tylko Sprzątam
Grupy V Pucharu Konina
GRUPA A GRUPA B GRUPA C GRUPA D
1 1 1 1
2 2 2 2
3 3 3 3
4 4 4 4
5 5 5 5
6 6 6 6

MIEJSCA 1-4 AWANS DO 1/8 FINAŁU V PUCHARU KONINA

Okno transferowe zamknięte!

Za nami okno transferowe a przed nami runda wiosenna. Drużyny wykorzystały możliwość zgłoszenie nowych zawodników do drużyn i tak wprowadziliśmy 92 transfery.

Szybkie statystyki ostatniego okresu okna transferowego!
25.02 – 17 zgłoszeń
24.02 – 16 zgłoszeń
22.02 – 2 zgłoszenia
21.02 – 9 zgłoszeń
21.02 – 12 zgłoszeń

Poniżej przedstawiamy zweryfikowane transfery

Nazwa drużyny Nowi zawodnicy
AKP Konin

 

Piotr Mrówczyński

Mariusz Michalak

Eryk Walczak

Marcin Duryński

Paweł Szymczak

Kuba Mikucki

Arsanit Konin

 

Piotr Pawlikowski

Waldemar Przybylak

Dariusz Rabiega

Bartek Pierański

Patryk Durlak

Daniel Pospieszyński

Bartłomiej Chojnacki

Dragons De feu

 

Piotr Rózyczki

Damian Kaczmarek

Arek Ślugaj

Kuba Tomaszewski

Jakub Kurowski

Wiktor Drygała

Dawid Witkowski

FC Bianconeri

 

Bartosz Ziarniewicz

Dariusz Substelny

FC PG

 

Zbigniew Król

Patryk Grabowiecki

Filip Adamek

Kamil Marcinkowski

Arek Siemiński

Tomasz Zajączkowski

Dawid Przybylski

Adrian Dopierała

Arkadiusz Antczak

Mateusz Szymczak

Mateusz Domański

Dawid Śrutowski

Hubert Głąb

FC Potęgi

 

Andrzej Latanski

Damian Fabiszak

Yaroslav Yasynskyi

Łukasz Rzepecki

Adrian Zaradzki

Filip Górski

Norbert Szambelan

Martin Lewandowski

Mikołaj Dworzanski

KS KONIN

 

Sebastian Laskowskowski

Michał Wawrzyniak

SKIBISZEWSKI TOMASZ

Kamil Wesołowski

Remigiusz rusin

Eryk Rusin

Militarni Hubertus

 

Paweł Szumlański

Dawid Cierzniak

New Generation

 

Ryszard Siwiński

Kamil Zieliński

Niedzielne Grajki F.C

 

Adrian Pawlak*

Filip Skoneczny

Wojciech Gradecki

Daniel Chajewski

POCZTOWY KLUB SPORTOWY

 

Piotr Sikorski

Hubert Nowakowski*

Adam Jaskaczek

Marcin Stryganek

Dariusz Woźniak
Mariusz Trzuskolas

Tobiasz Skibiński

Michał Sypuła

Pulowery Konin

 

Jakub Tomaszewski

Dominik Kałużny

Damian Szczepaniak

Team Reiss Konin

 

Maciek Banaszak

Łukasz Ratajewski

Adam Kutkowski

Damian Tylak

Tigers Konin

 

Adrian Jakub Kozłowski

Wiktor Kucharski

Aleksander Dzwoniarski

Krystian Naszkowski

Szymon Siwik

Dawid Budziński

Adam Lewandowski

Nikolas Jakubowski

Marek Mikorski

Kamil Kwiatkowski

Michał Lesiński

KKF KONIN U-18 (Zwierzyniec Konin)

 

Bartek Michalak

Adam Olszewski

Remigiusz Grochociński

Miłosz Łukasiewicz

Krystian Bobrowski

Mateusz Lubański

Adrian Pawlak*

Hubert Janiak

KS ELPAK mistrzem jesieni !

Po 3 miesiącach pasjonujących zmagań zakończyliśmy jesienną rundę konińskiej ligi minifootball’u. 
W minionej rundzie rozegrało 45 spotkań, w których 10 drużyn zdobyło 613 bramek. Niestety nie wszystkie bramki padły z gry, ponieważ dwie ekipy nie dotarły do końca rozgrywek – wycofując się z nich. Są to drużyny Young Veterans oraz Gąsiory FC. Mamy nadzieję, że jeszcze zobaczymy je w naszych rozgrywkach .

Pozostałe osiem drużyn dzielnie walczyło o tytuł mistrza jesieni. Zdobyła go ekipa ELPAK Konin wygrywając wszystkie swoje mecze. Trzy punkty za liderem rozgrywek plasuje się drużyna WLKW. Na najniższym stopniu podium oraz ze sporą stratą do lidera – 9 punktów, stanęła drużyna ZTR Boys.
Poniżej pełna klasyfikacja 1 ligi po rundzie jesiennej.

1 liga 2018/2019

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1KS Elpak1818001746910554
2WLKW181215144865837
3OSK Royal/WLKW1811071191061336
4Pulowery181125109743535
5Serpientes Malditos18918112123-1131
6ZTR Boys188191301121828
7Magros AKP18601293150-5721
8KS KONIN18521190133-4319
9Gąsiory FC1850125084-340
10Young Veterans FC18011619103-840

Rzućmy okiem na indywidualne osiągnięcia zawodników w minionej rundzie.
Z pośród wszystkich zawodników najlepszym strzelcem okazał się Paweł Bryzgalski, który strzelił 35 bramek.
Vice-liderem  klasyfikacji  jest Adam Wawrzyniak – 32 bramki, a na najniższym stopniu podium z 22 bramkami na koncie stanął Michał Strzech. 

Zdobyta ilość bramek przez zawodnika ZTR Boys z pewnością przyczyniła się do prowadzenia w klasyfikacji MVP. 
Aż w 6 meczach został wybrany najlepszym zawodnikiem. 

Na czele najlepiej punktujących stoi Adam Wawrzyniak z ELPAK, który zgromadził 34 punkty. Tuż za nim z 32 punktami jest Patryk Grochociński z WLKW. 

Bardzo ciekawie jest również w klasyfikacji najlepszego bramkarza. Najlepszym goalkeeperem rundy jesiennej jest Igor Tomaszewski z WLKW. O tytuł “złotej” rękawicy walczy również Michał Domagalski z ZTR, który jest tuż za Igorem.

 

Strzeleckie pokazy

W przedostatniej kolejce swoje mecze wygrały drużyny ZTR Boys, WLKW, KS ELPAK oraz GOl-Asy pokonując niespodziewanie drużynę Pulowerów 7:1.
W walce o czołową pozycje pozostają ekipy: KS ELPAK oraz WLKW, a różnica między nimi wynosi 3 punkty. Na najniższym stopniu podium ze stratą 11 pkt do lidera plasują się Pulowery.

GOl-Asy vs Pulowery  7:1

GOl-Asy:
Gracjan Mikitin ⭐
Dawid Miśkiewicz ⚽⚽⚽
Łukasz Kwiatkowski ⚽
Fryderyk Szczepankiewicz ⚽
Patryk Olejniczak ⚽
Krzysztof Maćkowiak ⚽

Pulowery:
Darek Janowski ⭐ ⚽

AKP Konin vs WLKW 2:23

AKP:
Adam Lorent ⭐
Jacek Sompoliński ⚽
Dawid Kuschek ⚽

WLKW:
Dariusz Pyrzyński ⭐ ⚽⚽⚽⚽
Michał Strzech ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
Kamil Antkiewicz ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
Patryk Grochociński ⚽⚽⚽
Jakub Matuszak ⚽
Marcin Obroślak ⚽

ZTR Boys vs Zwierzyniec Konin 27:2

ZTR:
Paweł Bryzgalski ⭐ ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
Krystian Rąpel ⚽⚽⚽⚽⚽⚽
Piotr Różański ⚽⚽⚽⚽⚽
Marcin Cygan ⚽
Tomasz Szopa ⚽

Zwierzyniec:
Dominik Lewandowski ⭐ ⚽
Hubert Janiak ⚽

KS ELPAK Konin vs KS Konin 15:4

KS ELPAK:
Maciej Rojewski ⭐ ⚽⚽⚽⚽⚽
Adam Wawrzyniak ⚽⚽⚽⚽⚽
Konrad Matusiak ⚽⚽
Patryk Szymaniak ⚽⚽
Mateusz Szymański ⚽

KS Konin:
Artur Chmiel ⭐ ⚽
MATEUSZ ADAMCZYK ⚽⚽

Gąsiory FC vs Young Veterans FC 10:0

Tabela 1 liga

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
11818001746910554
2181215144865837
31811071191061336
4181125109743535
518918112123-1131
6188191301121828
718601293150-5721
818521190133-4319
91850125084-340
1018011619103-840

Kolejka oddanych meczy

W 7 kolejce rozegrane zostały tylko dwa mecze. W pierwszym z nich KS Konin pewnie pokonał drużynę GOl-Asów 10:2. W drugim natomiast WLKW zwyciężył 5:3 z ekipą ZTR Boys. W pozostałych 3 meczach po 10:0 zwyciężyli: KS ELPAK KONIN, Pulowery oraz AKP Konin. Drużyny przeciwne oddały mecz walkowerem.

KS KONIN vs GOl-Asy 10:2

KS Konin:
Artur Chmiel ⭐
Michał Zajączkowski ⚽⚽⚽
Michał Lubiniecki ⚽⚽
Dawid Tatusiak ⚽⚽
Kamil Eszrych ⚽
Damian Markiewicz ⚽

GOl-Asy:
Krystian Kurowski ⚽ ⭐
Łukasz Kwiatkowski ⚽

WLKW vs ZTR Boys 5:3

WLKW:
Patryk Grochociński ⚽  ⭐
Damian Dzwoniarski ⚽⚽
Dariusz Pyrzyński ⚽
Michał Strzech ⚽

ZTR:
Michał Domagalski ⭐
Marcin Kugler ⚽
Łukasz Różański ⚽
Marcin Cygan ⚽

Zwierzyniec Konin vs KS ELPAK KONIN 0:10

 

Pulowery vs Gąsiory FC 10:0

 

Young Veterans FC vs AKP Konin 0:10

 

1 liga

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
11818001746910554
2181215144865837
31811071191061336
4181125109743535
518918112123-1131
6188191301121828
718601293150-5721
818521190133-4319
91850125084-340
1018011619103-840

8 i 10 kolejka coraz bliżej końca rundy!

Rozpoczynamy 8 kolejkę 1 ligi i 10 kolejkę 2 ligi, kolejki rozgrywamy od 22 Października. do 30 Października.
Po tej kolejce zostaną już tylko  Jedna runda jesienna za nami walka o jak najlepszą  pozycję na zimową Przerwę  .

Co przed nami w zbliżającym się okresie meczowym?

1 liga:

 

ZTR Boys vs Zwierzyniec Konin

Obie ekipy trzymają się środkowej części tabeli .ograne ze sobą liczne ekipy zarówno gości jak i gospodarzy są na pewno groźnym przeciwnikiem dla każdej drużyny w lidze . Jak tym razem poradzą sobie obie ekipy i kto oddali się od czołówki po tym meczu .

AKP Konin vs WLKW

Drużyna AKP po rezygnacji Youngów i Gąsiorów odbiła się od końca tabeli , i może grać spokojnie .
Jednak na pewno nie mają w planach jedynie utrzymania w lidze .
zapewne w rudzie wiosennej będą chcieli zacząć z kopyta sezon i ruszyć w walce o ligowe punkty jednak w tej kolejce faworytami nie są .
Mierzą się bowiem aktualnym vc liderem ligi który pewnie zdobyta ligowe punkty .
Ale jak dobrze wiemy , tabela nie gra i goście nie mogą tutaj liczyć na gładkie zwycięstwo

Gąsiory FC vs Young Veterans FC

Do tego meczu niestety jak już wiemy nie dojdzie bowiem obie ekipy wycofały z dalszej gry

GOl-Asy vs Pulowery

Ekipa Gospodarzy wciąż nie mogą złapać właściwych wiatrów i wciąż nie udaje im się zdobyć znaczącej przewagi .
w tej kolejce zmierzą się z ekipą Pulowerów którzy wysoko w top 3 tabeli na pewno wyjdą na boisko zdobyć 3 punkty .
czekamy na to spotkanie

KS ELPAK KONIN vs KS KONIN 

Mamy tutaj szlagier ligowych rozgrywek
Gospodarze ewidentnie są tutaj faworytami .
KS natomiast poprawił nieco swój dorobek punktowy .
czy Elpak zaliczy łatwe zwycięstwo czy drużyna Sąsiedzka da o sobie znać i nie odda łatwo punktów

2 liga 

Niedzielne Grajki FC vs F.C Bianconeri

Mimo różnicy w miejscach w tabeli różnica punktowa nie jest tak duża .
Dość sprawnie radzący sobie beniaminek stoczy zapewne trudny bój z bezpardonowo grającym weteranem .
nie spodziewał bym się wysokiego wyniku

Tigers Konin vs Team Reiss Konin

Można by powiedzieć że to nieco pojedynek Dawida z goliatem .
Aktualny lider rozgrywek zmierzy się z zajmującymi dolną część tabeli Tigersami
faworytem bez wątpienia są goście

New Generation vs Arsanit Konin

Kolejny nie równy pojedynek czeka nas w tej kolejce . zajmujący 3 miejsce zawodnicy “Nowej generacji” zmierzą się bowiem z ostatnią drużyną tabeli .

FC Potęgi vs Pocztowy Klub Sportowy

Potęgi zaskoczyły ostatnio drużynę “Dragonsów” i niemal nie doprowadzili do zwycięstwa .Jednak ich dyspozycja tego dnia nie wystarczała na wygraną świadczy to jednak że  drużynie Pocztowych także mogą wywołać spore zagrożenie .
Mimo dobrej dyspozycji drużyny gości nie powinni liczyć oni na łatwe spotkanie

FC PG vs Dragons De Feu

Skład PG mieści się poza potencjalną strefą spadkową .
w tej kolejce zmierzą się z “Smokami” które sporo nerwów stracili w ostatnim meczu z Potęgami ,
na pewno będą chcieli zostawić ten mecz w niepamięć i zdobyć pewne 3 punkty

Mecze kolejki które już zostały rozegrane’
Gąsiory oraz Young Veterans  (mecze zweryfikowane na walkowery).
Topazowa wycofana z rozgrywek, WLKW przeniesione do 1 ligi (mecze zweryfikowano na walkowery).

Gąsiory FC vs Young Veterans FC

obustronny walkower

Militarni Hubertus

(WO DLA GOŚCI ) z  Topazowa Team

Bad Boys Konin

(WO DLA GOSPODARZY ) z WLKW

 

 

 

1 liga bez Gąsiorów?

Bez niespodzianek zakończyliśmy 6 kolejkę w 1 lidze. Swoje mecze wygrali faworyci. ZTR pokonali Young Veterans 13:3, Pulowery zwyciężyli 7:3 drużynę AKP. Nie zawiódł również lider rozgrywek, który pokonał druzynę GOl-Asów 14:8.
Natomiast martwić może nas kolejny walkower oddany przez Gąsiorów. Czy to koniec drużyny, która założona została w 2014 roku?

GOl-Asy vs KS ELPAK KONIN 8:14

GOl-Asy:
Patryk Olejniczak ⚽⚽ ⭐
Miłosz Nowaczyk ⚽⚽
Dawid Miśkiewicz ⚽⚽
Krystian Kurowski ⚽⚽

ELPAK:
Adam Wawrzyniak ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽  ⭐
Konrad Matusiak ⚽⚽⚽
Patryk Szymaniak ⚽⚽
Kacper Raczkowski ⚽
Patryk Stelmaszak ⚽

AKP Konin vs Pulowery 3:7

AKP:
Filip Jasiecki ⭐
Jacek Sompoliński ⚽⚽
Szymon Borowiak ⚽

Pulowery:
Dawid Szczepaniak ⭐
Paweł Silny ⚽⚽⚽⚽
Szymon Poliński ⚽⚽
Krystian Jaworski ⚽

WLKW vs Zwierzyniec Konin 6:4

WLKW:
Dariusz Pyrzyński ⭐
Jakub Matuszak ⚽⚽⚽⚽
Michał Strzech ⚽⚽

Zwierzyniec:
Kacper Swaciński ⭐
Kuba Budziński ⚽⚽
Fabian Gorzeliński ⚽⚽

Gąsiory FC vs KS KONIN 0:10

ZTR Boys vs Young Veterans FC 13:3

ZTR:
Kamil Wróbel ⚽⚽  ⭐
Marcin Cygan ⚽⚽⚽⚽⚽⚽
Piotr Różański ⚽⚽⚽
Tomasz Szopa ⚽
Marcin Kugler ⚽

Young:
Patryk Larecki ⭐
Kamil Staszak ⚽⚽
Bartosz Michalak ⚽

Tabela 1 ligi

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
113411351417356391096344
21418510461202652550265
3148778631206865341239
411375632929402527231
59064125736486250193
610763440671504167193
71896141239811568-587187
88759126961468493178
99757139774553221172
101464910879381270-332157

Niespodzianki w lidze !! Tego się nikt nie spodziewał

Rozpoczynamy 7 kolejkę 1 ligi i 9kolejkę 2 ligi, kolejki rozgrywamy od 13 Października. do 21 Października.
Po tej kolejce zostaną już tylko 2  rundy jesiennej za nami walka o jak najlepszą  pozycję na zimową Przerwę  .

Co przed nami w zbliżającym się okresie meczowym?

1 liga:

 

Zwierzyniec Konin vs KS ELPAK KONIN

ubiegłoroczny mistrz drugiej ligi zmierzy się z potentatem na mistrza mecz z górnej półki ale czy zwierzyniec podoła silnemu i jak wszyscy dobrze wiemy doświadczonemu el-pakowi

KS KONIN vs GOl-Asy

Weteran ligi kontra zadziorna ekipa Gol-Asów ciężkie zadanie przed obiema ekipami . oboje mają liczne kadry i tu kwestia dyspozycji może mieć duże znaczenie . Na pewno czekamy na wynik tego spotkania . może on sporo zmienić w tabeli

Pulowery vs Gąsiory FC

Niestety. doszły do nas wieści że Gąsiory rezygnują z dalszego udziału w lidze. wewnętrzne problemy drużyny doprowadziły do braku dalszej chęci  gry . mimo że Gąsiory w tym sezonie szły pewnie po swoje . zatem mecz  może nie zostać rozstrzygnięty na boisku . I być może zostać przyznany walkower dla Gospodarzy. Czekamy na oficialnie info

Young Veterans FC vs AKP Konin

Tutaj mamy kolejne zaskoczenie .Jak wiemy z pewnych źródeł ekipa Youngów do niedawna cieszyła się sporą frekwencją zawodników na meczach . to w dużej mierze było spowodowane ściągnięciem wielu młodych graczy jednak seria nie spełnionych meczy doprowadziła do załamania wiary w ostatnich dwóch meczach było widać ewidentny brak chęci i wiary graczy. Trzon zespołu nie jest już na tyle dyspozycyjny i w ekipie Youngów też może dojść do rozłamu . jednak do tej pory nie podali oficjalnej informacji . zatem nie wiadomo czy dojdzie do tego spotkania .

WLKW vs ZTR Boys

Mecz świetnie zgranych ekip . wiele wymian podań cierpliwej gry , tego możemy oczekiwać od tego spotkania .
czy ekipa z “Wilkowa” umocni się w czołówce czy to “Zatorzanie” wyrwą punkty by odbić się od środka tabeli


2 Liga:

 

FC PG vs Bad Boys

Faworytem mogą tu być goście znacznie lepiej prezentują się w tabeli nie tylko punktowo ale i w rezultacie bramkowym
jak rozstrzygnie się ten mecz

Dragons De Feu vs FC Potęgi

Ciekawię zapowiada się ten mecz. “smoki” po remoncie drużyny nadal nie włączyły właściwego biegu a zmierzą się z charakternymi chodź nie zawsze skutecznymi chłopakami z Potęg.
patrząc w przeszłość można sugerować że faworytem będą gospodarze . czy potwierdzą to w tym meczu ?

Pocztowy Klub Sportowy vs New Generation

lubimy mecze górnej części tabeli przede wszystkim dlatego że sugeruje nam to pełne zaangażowanie w dany mecz przez obie ekipy . obie ekipy są dość bramkostrzelne . Spodziewamy się kanonierskiego wyniku

Arsanit Konin vs Tigers Konin

kto przegra ten ostatni .
tak można zapowiedzieć ten mecz mecz dołu tabeli w którym faworytem raczej będzie Ekipa tygrysów. ale nie ma co spekulować przekonamy się na boisku

Team Reiss Konin vs Niedzielne Grajki FC

Mamy tutaj hit tej kolejki Lider konta vc lider tabeli .
Doświadczona i ograna ekipa Reiss podejmie świetnie radzącego sobie beniaminka z wygrywającym niemal wszystkie pozycje w rankingu indywidualnym Jaskulskim w składzie mecz obok którego nie można by przejść obojętnie. już czekamy na termin tego spotkania

Mecze kolejki które już zostały rozegrane:
Topazowa wycofana z rozgrywek, WLKW przeniesione do 1 ligi (mecze zweryfikowano na walkowery).

F.C Bianconeri

(WO DLA GOSPODARZY ) z  Topazowa Team

Militarni Hubertus

(WO DLA GOSPODARZY ) z WLKW

WLKW vice-liderem 1 ligi

Zakończyliśmy zmagania w 5 kolejce 1 ligi i powoli zbliżamy się do zakończenia rundy jesiennej. Na czele tabeli niezmiennie KS ELPAK, który otrzymał w tej kolejce 3 darmowe punkty od “Gąsiorów”. Po zwycięstwie nad Young Veterans na pozycję vice-lidera wskoczyła drużyna WLKW. Tuż za nimi, ze stratą 2 punktów plasują się Pulowery ( pewne zwycięstwo 10:5 z ZTR Boys). W pozostałych meczach Zwierzyniec pokonał GOl-Asy 12:6, a KS Konin po pierwszym zwycięstwie w lidze pokonał drużynę AKP Konin 9:8

KS ELPAK KONIN – Gąsiory FC 10:0

Zwierzyniec Konin – GOl-Asy 12:6

Zwierzyniec Konin:
Dominik Frontczak ⚽⚽⚽  ⭐
Dominik Lewandowski ⚽⚽⚽
Fabian Gorzeliński ⚽⚽⚽
Kamil Urbaniak ⚽⚽
Hubert Janiak ⚽

GOl-Asy:
Filip Stożek ⚽ ⭐
Krystian Kurowski ⚽⚽
Miłosz Nowaczyk ⚽⚽
Dawid Miśkiewicz ⚽

KS KONIN – AKP Konin 9:8

KS KONIN:
Radosław Bartycha ⭐
Łukasz Jędrzejewski ⚽⚽⚽
Michał Zajączkowski ⚽⚽
Fabian Papiewski ⚽
Łukasz Chęciński ⚽
Darek Stamblewski ⚽
Michał Lubiniecki ⚽

AKP Konin:
Patryk Kąpielski ⚽⚽⚽⚽⭐
Dawid Kuschek ⚽⚽
Jakub Jarecki ⚽
Patryk Dorynek ⚽

Pulowery – ZTR Boys 10:5

Pulowery:
Szymon Poliński ⚽⚽⚽ ⭐
Paweł Silny ⚽⚽⚽⚽
Dominik Iwiński ⚽
Andrzej Mijalski ⚽
Adam Warzych ⚽

ZTR Boys:
Michał Domagalski ⭐
Paweł Bryzgalski ⚽⚽
Igor Nawrocki ⚽⚽
Marcin Cygan ⚽

Young Veterans FC – WLKW 3:15

Young Veterans FC:
Patryk Larecki ⚽ ⭐
Jarosław Skowroński ⚽
Tobiasz Ambroży ⚽

WLKW:
Patryk Grochociński ⭐
Michał Strzech ⚽⚽⚽⚽⚽⚽
Jakub Matuszak ⚽⚽⚽
Sebastian Szczeciński ⚽⚽⚽
Dariusz Pyrzyński ⚽
Damian Dzwoniarski ⚽
Bartłomiej Gągorowski ⚽

Tabela 1 ligi

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1KS Elpak13411351417356391096344
2ZTR Boys1418510461202652550265
3Pulowery148778631206865341239
4Golden Boys11375632929402527231
5Serpientes Malditos9064125736486250193
6Team Reiss10763440671504167193
7F.C Bianconeri1896141239811568-587187
8Gąsiory FC8759126961468493178
9OSK Royal/WLKW9757139774553221172
10Magros AKP1464910879381270-332157

/ML