Kategoria: 1 Liga MiniFootball Konin

Wykaz zawodników zgłoszonych do rozgrywek.

W sezonie Jesień 2022 pozostaje zapis dotyczący 3 zrzeszonych w drużynie.

W związku z powyższym jako Organizator publikujemy listę zawodników zgłoszonych i zrzeszonych wpisanych na Waszych Kartach z przypisaniem ich do poszczególnych drużyn. To pomoże Wam na wspólna kontrole tej sytuacji. Oczywiście my jako organizatorzy ufamy wszystkim że takie zachowania nie będą praktykowane i do nich nie dojdzie. Nie chcemy karać, lepiej wyjaśnić i unikać spornych sytuacji.

zgodnie z regulaminem każda drużyna musi posiadać swojego kapitana/kierownika.
Spełnia on bardzo ważną funkcję, ponieważ do jego obowiązków należy:
– zgłoszenie zespołu do rozgrywek i spełnienie warunków uczestnictwa;
– umawianie meczów ligowych i towarzyskich;
– zatwierdzanie i przesyłanie uzupełnionych protokołów meczowych;
– zarządzanie składem i aktualizowania zrzeszeń zawodników;
– odpowiedzialność i dbanie o zachowanie swoich zawodników na obiektach sportowych;
– kontakt z Organizatorami / Administracją rozgrywek.

Ukrywanie zrzeszeń bądź celowe nie aktualizowanie kadry drużyny jest równoznaczne z automatycznym walkowerem dla przeciwnej drużyny, także po meczu jak sprawa wyjdzie na jaw.

Zrzeszenia – 1 liga – jesień 2022

ZawodnikKlubPozycjaGolePKTMVPAssists
Kamil BłażejewskiRKN KoninPomocnik92907
Jakub NalewskiRKN KoninPomocnik, Zrzeszony1824013
Adam Pacholski-Napastnik, Zrzeszony111236
Jakub PakulskiRKN KoninObrońca0000
Jacek WęglewskiRKN KoninObrońca0400
Filip MichalakRKN KoninPomocnik11501
Darek JanowskiZTR BoysPomocnik, Zrzeszony21517
Łukasz KobielskiF.C BianconeriObrońca01424
Kacper ChojnackiNew GenerationBramkarz02310
Karol GórskiMagros AKPBramkarz21211
Oskar StrużyńskiPKS Konin 420Bramkarz0000
Damian Kurzawa4FUN KoninObrońca0812
Maciej MaciejewskiKW KONINBramkarz14043
Bartosz KubackiPKS Konin 420Napastnik0000
Kamil StaszakWeekend WarriorsBramkarz0100
Jakub RadwańskiPKS Konin 420Bramkarz0300
Hubert MiśkiewiczRKN KoninBramkarz31701
Damian MikołajczykGolden BoysBramkarz0500
Maciej PiaseckiGąsiory FCObrońca33003
Marcel FilipczakPKS Konin 420Obrońca0100
Piotr RóżyckiTigersObrońca31203
Andrzej GórskiMagros AKPObrońca0202
Kacper Marszewski4FUN KoninNapastnik0000
Filip DrozdekPKS Konin 420Obrońca1305
Szymon JamrozikPKS Konin 420Obrońca0300
Radosław SkibińskiPKS Konin 420Obrońca, Zrzeszony Junior6513
Rafał PopielaTigersPomocnik11704
Dawid KuschekMagros AKPObrońca112007
Andrzej MusiałowskiGolden BoysObrońca22603
Piotr AugustyniakBad BoysObrońca0901
Dawid SzumigalskiKW KONINObrońca1137310
Dawid Kamiński4FUN KoninPomocnik42108
Jakub GrzelakWeekend WarriorsObrońca0000
Tomasz MiliMagros AKPObrońca82003
Łukasz KwiatkowskiZTR BoysObrońca112407
Bartosz JaszczakZieloni KoninPomocnik, Zrzeszony3904
Bartosz ZiarniewiczKW KONINObrońca23608
Oskar Białecki4FUN KoninObrońca, Zrzeszony51111
Łukasz IgnaczakTigersPomocnik0000
Marcin AndrzejewskiF.C BianconeriObrońca31714
Mateusz MikołajczykGąsiory FCObrońca11205
Mateusz ŁuczakDrużyna MistrzówObrońca1701
Daniel NowackiTigersObrońca1200
Piotr SzymańskiZTR BoysObrońca02507
Damian JedlińskiTeam ReissObrońca0101
Kamil BrylDragons De FeuObrońca21001
Maciej WojciechowskiMagros AKPPomocnik0901
Paweł PiętkaGolden BoysObrońca0000
Patryk Rachubiński4FUN KoninObrońca0200
Tomasz KujawaF.C BianconeriObrońca1701
Cyprian BatorskiDrużyna MistrzówNapastnik, Zrzeszony11605
Adrian CieszyńskiMagros AKPBramkarz1611
Łukasz RóżańskiZTR BoysPomocnik51700
Bartosz KaczmarzewskiKW KONINNapastnik1200
Jarosław BalcerowskiTigersPomocnik0000
Alan SzyszyńskiWarta KoninObrońca31302
Wiktor SzczapPKS Konin 420Pomocnik0000
Mateusz SzczęsnyF.C BianconeriPomocnik21102
Jakub KarczewskiPKS Konin 420Pomocnik0300
Eryk BorowskiRKN KoninNapastnik2232413
Janusz KarmowskiRKN KoninObrońca112717
Mikołaj NowakPKS Konin 420Pomocnik2102
Patryk LisowskiFireFighters KoninNapastnik, Zrzeszony0100
Tobiasz SkibińskiBad BoysNapastnik4812
Bartek KrólZTR BoysPomocnik32005
Dominik WysockiTigersBramkarz, Zrzeszony21716
Rafał JarząbekKW KONINObrońca23206
Bartosz BorkiewiczDrużyna MistrzówNapastnik11601
Piotr WojciechowskiGąsiory FCPomocnik52805
Piotr ŚwiątkowskiGolden BoysNapastnik, Zrzeszony61804
Mateusz NalewskiRKN KoninPomocnik1233235
Norbert SzambelanDrużyna MistrzówObrońca0800
Kuba MatuszakZTR BoysObrońca132616
Maciej BultrowiczZTR BoysPomocnik4800
Dawid WiśniewskiKW KONINNapastnik253929
Sebastian RojewskiF.C BianconeriPomocnik21004
Patryk KazmierczakPędzace NaleśnikiObrońca11300
Adrian GrabarekTigersObrońca0100
Patryk GrodzkiGolden BoysPomocnik936115
Łukasz LewandowskiMagros AKPNapastnik71112
Dawid DuryńskiGąsiory FCNapastnik2941134
Grzegorz PurczyńskiDrużyna MistrzówNapastnik3700
Marcin KuglerZTR BoysObrońca0000
Łukasz GrzywaczMagros AKPObrońca11512
Jakub BorowiakSerpientes MalditosPomocnik0000
Hubert Janiak4FUN KoninPomocnik, Zrzeszony1310
Michał CieślakKW KONINNapastnik0401
Dariusz OwczarekZTR BoysPomocnik920110
Wiktor NowakTigersPomocnik, Zrzeszony92459
Rafał SzemfeldDrużyna MistrzówNapastnik0000
ARKADIUSZ ŚMIECHOWSKIGolden BoysNapastnik122415
Krzysztof OwsińskiF.C BianconeriNapastnik91923
Kamil WaszakPKS Konin 420Napastnik5514
Marcin DuryńskiGąsiory FCPomocnik, Zrzeszony741122
Arkadiusz JesionowskiYoung Veterans FCPomocnik21005
Jarosław SkowrońskiGolden BoysPomocnik112925
Eryk WalczakMagros AKPNapastnik0100
Bartosz ModelskiZTR BoysPomocnik42124
Wiktor JarabekKW KONINPomocnik, Zrzeszony1400
Tomasz SułkowskiF.C BianconeriPomocnik0300
Adrian KozłowskiTigersPomocnik01001
Łukasz Wiśniewski4FUN KoninNapastnik0100
Sebastian FlorkowskiPKS Konin 420Napastnik, Zrzeszony Junior1100
Bartosz GłuszkowskiDrużyna MistrzówNapastnik71810
Marcin MarciszakGąsiory FCPomocnik162635
Mateusz KubickiKW KONINNapastnik1435220
Robert MolkaMagros AKPObrońca0000
Marek BujakowskiTigersNapastnik0000
Mateusz WaleriańczykZTR BoysPomocnik1625011
Łukasz GrzelakGolden BoysPomocnik21204
Karol KantorskiGramadaPomocnik0000
Patryk BartczakF.C BianconeriPomocnik112438
Eryk BernartPuloweryObrońca0200
Łukasz Bultrowicz4FUN KoninPomocnik0500
Hubert KarpińskiWeekend WarriorsPomocnik, Zrzeszony Junior0000
Tomasz TarłowskiTigersObrońca0500
Przemysław PopielaF.C BianconeriBramkarz, Zrzeszony0000
Dawid BanaszakBad BoysNapastnik122447
Artur SieminskiMagros AKPNapastnik61505
Dominik IwińskiZTR BoysPomocnik1225014
Dawid DziałakGolden BoysObrońca03113
Adrian PawlakWeekend WarriorsPomocnik131417
Piotr MrówczyńskiGąsiory FCPomocnik6606
Marek Kraska4FUN KoninPomocnik31714
Łukasz KociszewskiTigersPomocnik0200
Mateusz LubańskiKW KONINPomocnik0000
Piotr BorkiewiczDrużyna MistrzówNapastnik2400
Dawid TorzewskiFC KATYObrońca31103
Jacek SompolińskiMagros AKPPomocnik, Zrzeszony1426324
Tomasz StaszakBez KondycjiNapastnik0000
Daniel Woźniak4FUN KoninPomocnik0000
Łukasz GościmskiKW KONINPomocnik0201
MICHAŁ WOŚF.C BianconeriPomocnik, Zrzeszony1401
Michał BanaszakKW KONINNapastnik102205
Krystian MajkowskiPKS Konin 420Pomocnik0200
Patryk Flaszyński4FUN KoninBramkarz0000
Łukasz JeziorskiGolden BoysObrońca22503
Miłosz KarmowskiRKN KoninObrońca22902
Mikołaj KościelskiFC KATYPomocnik0101
Jakub GraczykNiedzielne GrajkiObrońca32401
Tomasz KuschekMagros AKPObrońca21801
Sebastian StrygenekKW KONINPomocnik, Zrzeszony0000
Kacper GrabowskiPKS Konin 420Napastnik0200
Michał GlapaKW KONINNapastnik112407
Paweł BryzgalskiZTR BoysNapastnik91018
Tomasz Roszak4FUN KoninObrońca31805
Jakub GołzaPKS Konin 420Pomocnik1202
Łukasz ZajączkowskiTigersPomocnik141912
Hubert KościelskiFC KATYPomocnik0600
Adam ZwierzyńskiF.C BianconeriPomocnik21303
Przemysław KrygierZTR BoysObrońca0000
Klaudiusz TomaszewskiGąsiory FCObrońca1343022
Marek KałużaMagros AKPObrońca616110
Piotr PaczkaDrużyna MistrzówNapastnik51004
Oskar ZomerPKS Konin 420Obrońca0300
Piotr KałużnyZTR BoysPomocnik, Zrzeszony0000
Tobiasz AmbrożyGolden BoysPomocnik41305
Dawid BorowiakTopazowa TeamPomocnik21215
Przemysław NowackiF.C BianconeriObrońca11503
Adrian LebiodaMagros AKPPomocnik0000
Miłosz ModrzyńskiGąsiory FCNapastnik, Zrzeszony0000
Tomasz SzopaZTR BoysPomocnik91919
Gracjan MikulskiWeekend WarriorsPomocnik0000
Damian KołodziejczakDrużyna MistrzówBramkarz03381
Damian LudwiczakGolden BoysObrońca21604
Kamil FilipiakPKS Konin 420Obrońca, Zrzeszony Junior0200
Łukasz SzygendaGąsiory FCPomocnik, Zrzeszony61934
Patryk DorynekMagros AKPObrońca1601
Patryk SroczyńskiTigersBramkarz02132
Damian FabiszakF.C BianconeriPomocnik0000
Rafał WojciechowskiGąsiory FCNapastnik1039018
Sebastian MarciniakZTR BoysPomocnik72504
Hubert Bącler4FUN KoninPomocnik0000
Piotr AdamczykZWISPomocnik0000
Norbert WoźniakKW KONINObrońca62808
Kamil WróbelZTR BoysPomocnik1333022
Wiktor PilarczykGolden BoysNapastnik5804
Krystian BobrowskiGąsiory FCObrońca0400
Michał SanigórskiKW KONINNapastnik12501
Tomasz Nawara4FUN KoninObrońca0000
Krystian JaworskiZTR BoysBramkarz02402
Wiktor BarszczakTigersPomocnik3813
Aleksander Majcherski4FUN KoninObrońca41910
Zbigniew GrzybowskiGąsiory FCPomocnik112918
Bartosz JurkiewiczDrużyna MistrzówNapastnik2202
Miłosz Kurzawa4FUN KoninPomocnik0100
Marcin BorowskiDrużyna MistrzówNapastnik, Zrzeszony2100
Igor NawrockiZTR BoysObrońca0400
Bartosz GrzelakGąsiory FCPomocnik0300
Jakub GrzelakGolden BoysNapastnik, Zrzeszony21202
Arkadiusz KukulskiTopazowa TeamNapastnik, Zrzeszony0000
Patryk NowakMagros AKPObrońca0000
Mirosław RossaTigersObrońca01300
Mateusz SkowronekZTR BoysObrońca71707
Krystian TralewskiDrużyna MistrzówNapastnik1913
Marcin MichalskiF.C BianconeriObrońca11603
Krystian Wiśniewski4FUN KoninNapastnik0000
Dawid StudzińskiZTR BoysObrońca72927
Kamil KwiatkowskiTigersObrońca1114011
Wiktoria Marszewska4FUN KoninPomocnik0000
Dawid KołodziejczakDrużyna MistrzówObrońca01211
PIOTR WALERIAŃCZYKZTR BoysObrońca, Zrzeszony1630111
Adam WalczakPuloweryPomocnik0203
Szymon KowalewskiDrużyna MistrzówNapastnik0300
Szymon BorowiakSerpientes MalditosObrońca1400
Łukasz WalczakTigersObrońca21102
Konrad DutkiewiczZTR BoysPomocnik0000
KRZYSZTOF ŁĘTOWSKIMilitarni HubertusNapastnik2401
Krzysztof DepczyńskiGolden BoysBramkarz31702
Andrzej ŚliwińskiWeekend WarriorsBramkarz01120
Aleksander PerschkeGąsiory FCPomocnik4443015
Miłosz FabiszakWeekend WarriorsNapastnik, Zrzeszony0000
Daniel Sakowski4FUN KoninNapastnik0000
Marcin JaniakGąsiory FCPomocnik51419
Rafał KaźmierczakGąsiory FCPomocnik122105
Szymon OgrodowczykF.C BianconeriNapastnik81724
Adam Grzelak-Obrońca0900
Szymon RatajewskiMagros AKPPomocnik41101
Bartosz WoźniakKW KONINPomocnik1400
Filip KubickiF.C BianconeriPomocnik01203
Mateusz PrzyguckiWeekend WarriorsBramkarz0600
Filip JasieckiFC NieudacznicyPomocnik, Zrzeszony01203
Patryk LareckiGolden BoysBramkarz13530
Kacper NaskręckiMagros AKPBramkarz, Zrzeszony3623
Andrzej KinGąsiory FCObrońca71815
Kacper Jaworski4FUN KoninNapastnik0401
Szymon KierzekGąsiory FCBramkarz02011
Tobiasz Tomaszewski-Pomocnik0000
Marcin MaciejewskiF.C BianconeriBramkarz01010
Maciej MusiałowskiTigersPomocnik0000
Arek DrzewieckiJa tu tylko sprzątamPomocnik, Zrzeszony41307
Mariusz MańczakWeekend WarriorsObrońca62105
Marcel BilskiFC Santos KoninPomocnik131808
Jordan BilskiGąsiory FCBramkarz03511
Grzegorz Świtalski-Obrońca0400
Krzysztof BudzińskiGąsiory FCPomocnik, Zrzeszony2924
Arkadiusz BąkowskiF.C BianconeriPomocnik, Zrzeszony0501
Karol PopielaTigersPomocnik11602
Fabian PapiewskiBad BoysObrońca21311
Tomasz JakubowskiGolden BoysBramkarz01300
Dawid Iwaniak4FUN KoninPomocnik0000
Mateusz CzajkowskiMagros AKPObrońca0401
Tomasz Jeziorski-Pomocnik11604
Dawid Guźniczak4FUN KoninBramkarz02440
Cyprian OwczarekKW KONINObrońca22603
Łukasz Mikołajczyk-Napastnik51303
Mateusz Śliwczyński-Pomocnik31204
Szymon Juszczak4FUN KoninObrońca92217
Adam Dylewski-Napastnik01000
Kamil Łukasiewicz-Napastnik51305
Łukasz SipaTopazowa TeamBramkarz0300
Patryk KujawaKW KONINPomocnik1202
Kacper Bułakowski4FUN KoninPomocnik0100
Patryk BorowskiRKN KoninPomocnik51303

Terminarz 1 liga – w sezonie jesień 2022

W pierwszej części sezonu drużyny rywalizują każdy z każdym i tak przy 12 drużynach czeka nas 11 kolejek zgodnie z poniższym planem. Kolejka rozpoczyna się w poniedziałek a kończy w niedziele. W tym czasie drużyny są zobowiązane do podania daty meczu a następnie dosłania protokołu ze spotkania.
Terminarz gry Od Do
1 kolejka 05/09/2022 11/09/2022
2 kolejka 12/09/2022 18/09/2022
3 kolejka 19/09/2022 25/09/2022
4 kolejka 26/09/2022 02/10/2022
5 kolejka 03/10/2022 09/10/2022
6 kolejka 10/10/2022 16/10/2022
7 kolejka 17/10/2022 23/10/2022
8 kolejka 24/10/2022 30/10/2022
9 kolejka 31/10/2022 06/11/2022
10 kolejka 07/11/2022 13/11/2022
11 kolejka 14/11/2022 20/11/2022
W drugiej części sezonu 12 drużynową tabelę dzielimy na dwie mniejsze (6 drużynowe), i tak w Grupie A będą rywalizować drużyny z miejsc 1-6 a w Grupie B drużyny z miejsc 7-12. Drużyny ponownie rozgrywają jedno spotkanie zgodnie z poniższym zestawieniem.
Terminarz gry Od Do
12 kolejka 21/11/2022 27/11/2022
13 kolejka 28/11/2022 04/12/2022
14 kolejka 05/12/2022 11/12/2022
15 kolejka 12/12/2022 18/12/2022
16 kolejka 19/12/2022 25/12/2022

 

 

DataDrużyny Wideo Galeria


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -


- -

Zakończyliśmy 8. Puchar Konina Minifootball

W turnieju wzięło udział 11 drużyn. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział i sportową rywalizację na wysokim poziomie!

Zdobywcami pucharu została drużyna PKS Konin 420
2 Miejsce: Burak Cukrownia
3 miejsce: ZTR Boys
4 miejsce: Gąsiory FC
Natomiast rywalizację w fazie grupowej zakończyli:
Nagrody indywidualne:
MVP turnieju: Iwo Nowierski
Król Strzelców turnieju: Krzysztof Budziński
Najlepszy bramkarz turnieju: Oskar Strużyński

8. Puchar Konina Minifootball

Termin: 26 czerwca 2022
Godziny: 9:30 do 17:00
Lokalizacja: Stadion im. Mariana Paska
Ilość drużyn: 12
Składy drużyn: 12 zawodników

Zwycięzca 8. Puchar Konina Minifootball otrzymuje “przepustkę” na puchar Turniej finałowy o Puchar Polski Superliga6 w terminie, 9 lipca, Lokalizacja: Warszawa, OSiR Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 11.


Drabinka turniejowa:


Mecze rozegrane w ramach pucharu:

Terminarz 8. Puchar Konina Minifootball

DataDrużynyWynikiMiejsce spotkaniaKolejka


Finał


3 miejsce


Półfinał


Półfinał


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


-


Grupy:

Grupa A – 8. Puchar Konina Minifootball

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1Gąsiory FC55002051515
2PKS Konin 42054011981112
3Golden Boys530217989
4F.C Bianconeri5203618-126
5Tigers5104613-73
6Young Boys5005015-150

Grupa B – 8. Puchar Konina Minifootball

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1ZTR Boys54011961312
2Burak Cukrownia53201610611
3FS KONIN52121516-17
4Magros AKP52121113-27
5KW KONIN5122910-15
6Pulowery5005419-150

Regulamin – 8.Puchar Konina Minifootball

Regulamin – 8. Puchar Konina Minifootball

  1. ORGANIZATOR:
    Organizatorem turnieju jest Konińskie Stowarzyszenie Minifootball
    Z organizatorami turnieju należy kontaktować się przez:
    – E-mail: lukasz@minifootball.pl
    – fan-page na Facebook: https://www.facebook.com/MinifootballKonin/
    – przez stronę www.minifootball.pl
  2. CELE PUCHARU:
    Puchar Miasta Konin ma na celu:
    – popularyzacja aktywności fizycznej poprzez piłkę nożną,
    – promowanie piłki nożnej sześcioosobowej, w mieście Konin i okolicach,
    – wyłonienie zdobywcy Pucharu Miasta.
  3. ORGAN NADZORUJĄCY ROZGRYWKI:
    – Organem nadzorującym rozgrywki jest komisja koleżeńska, w której skład wchodzą władze Stowarzyszenia Minifootball Konin, którzy opracowują terminarz meczy, weryfikują wyniki spotkań, rozpatrują protesty zgłaszane przez drużyny w trakcie trwania pucharu.
  4. DOPUSZCZENIE DRUŻYNY DO PUCHARU MIASTA
    – puchar przeznaczony jest dla wszystkich chętnych drużyn. Miejsc w turnieju jest 12.
    – zawodnicy oświadczają, że posiadają ważne badania lekarskie zezwalające na udział w zawodach sportowych. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek wypadki losowe i zdrowotne doznane podczas Pucharu Miasta Konin,
    – turniej przeznaczony jest dla zawodników od 16 lat do 65 lat, zawodnicy niepełnoletni muszą mieć zgodę pisemną rodzica/opiekuna prawnego na udział w pucharze. (wzór u organizatora)
  5. PRZEBIEG PUCHARU:
    – Puchar składa się z fazy grupowej, meczów 1/4 finału, meczów półfinałowych, i finałowych- meczem o 1 i 3 miejsce.
    Faza grupowa:
    Drużyny grają systemem każdy z każdym jedno spotkanie bez rewanżu.
    W grupach zastosowana jest następująca pkt:
    3 pkt zwycięstwo,
    1 pkt remis,
    0 pkt przegrana, w przypadku tej samej ilości pkt decyduje bilans bramkowy o miejscu w grupie.
    Faza pucharowa: Do fazy pucharowej awansują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.
    Finały: Mecze finałowe odbywają się w kolejności od spotkania o 3-cie miejsce do finału. Po wszystkim nastąpi ceremonia wręczenia nagród dla drużyn oraz  najlepszych zawodników pucharu (MVP, Najlepszy strzelec, Najlepszy bramkarz).
  6. PRZEPISY GRY:
    Liczba zawodników w drużynie:
    – zespoły grają w składach 6cio osobowych (5 w polu + bramkarz). Maksymalnie jedna drużyna może mieć sześciu rezerwowych,
    – zrzeszenia w pucharze nie obowiązują,
    – aby rozpocząć mecz na boisku musi znajdować się  minimum 4 zawodników w jednym zespole.
    – maksymalny skład kadry to 12 osób.
    Ubiór:
    Zaleca się aby zespoły posiadały stroje w jednakowych kolorach wraz z numerami na koszulkach odpowiadającymi numerom na protokołach. Gra w butach z korkami metalowymi jest surowo zabroniona, zawodnicy ze względu na swojej zdrowie powinni grać w ochraniaczach.
    Czas gry:
    – czas gry jednego meczu to 15 minut,
    – w fazie pucharowej w przypadku remisu po regulaminowym czasie gry następuje seria rzutów karnych (do 5 rzutów karnych, w przypadku nie rozstrzygnięcia meczu po 5 rzutach karnych, do pierwszego nietrafionego).
    Wznowienie gry:
    – na wykonanie wszelkich wznowień zawodnik ma 5 sekund. W przypadku nie wznowienia akcji przez zespół w czasie do 5 sekund, akcję wznawia drużyna przeciwna.
    – przy wznowieniu gry zawodnik drużyny przeciwnej znajdować musi się przynajmniej 5 metrów od piłki,
    – nie można zdobyć bramki bezpośrednio z autu.
    Gra bramkarza i innych zawodników:
    – bramkarz może chwytać piłkę rękoma tylko w polu bramkowym i nie może przetrzymywać jej dłużej niż 5 sekund,
    – rzut od bramki oraz rzuty z autu wykonywane są nogą,
    – gra odbywa się “bez spalonego”,
    – w meczu występują zmiany hokejowe.
    Kartki, rzuty karne i wolne:
    – Kary dyscyplinarne:
    a. żółta kartka kara 2 minuty bądź drużyna gra w niekompletnym składzie do straconej/strzelonej bramki, zawodnik który otrzyma 2 żółtą kartkę w meczu otrzymuje kartkę czerwoną.
    b. czerwona kartka drużyna gra w niekompletnym składzie do straconej/strzelonej kartki, a zawodnik nie uczestniczy już w meczu. Dwie czerwone kartki wykluczają zawodnika z turnieju.
    c. niesportowe zachowanie wykluczenie z turnieju,
    – rzuty karne wykonywane są z wyznaczonego miejsca,
    – wszystkie rzuty wolne są rzutami bezpośrednimi.
    Faule:
    Obejmują faule karne rzutami wolnymi bezpośrednimi zgodnie z przepisami gry PZPN.Niestawienie się drużyny na wcześniej zaplanowany mecz skutkuję walkowerem wynikiem 0:3 i odpadnięciem z Pucharu. Na terenie obiektu zabrania się kategorycznie wnoszenia i spożywania alkoholu, jak i palenia papierosów. Pozostałe zasady gry obowiązują zgodnie z przepisami gry PZPN. Organizatorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za wypadki przed, po i w czasie rozgrywania meczy ani za koszty leczenia,sprawy nie ujęte w zasadach gry i jego interpretacje rozstrzygają Organizatorzy.
  7. NAGRODY:
    – Puchary za pierwsze 4 miejsca
  8. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
    – sprawy nie ujęte w regulaminie i jego interpretacje rozstrzygają Organizatorzy

    buy strattera

    ,
    – każdy uczestnik Pucharu podpisując protokół kadry akceptuję warunki zawarte w regulaminie i zobowiązuje się ich przestrzegać,
    – każdy zawodnik zgadza się na fotografowanie oraz rejestrowanie podczas spotkań w czasie rozgrywek o Puchar oraz na rozpowszechnianie ich na serwisach Minifootball Konin w celu popularyzacji rozgrywek,
    – organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany postanowień niniejszego regulaminu.
    – organizatorzy mają prawo wykluczyć drużynę z rozgrywek pucharowych jeżeli ich przedstawiciele łamią regulamin turnieju.– warunkiem przystąpienia do turnieju jest akceptacja niniejszego regulaminu przez zawodnika każdej z drużyn.

Terminarz – 8. Puchar Konina Minifootball

Terminarz 8. Pucharu Konina Minifootball
Godzina: Drużyna Wynik Drużyna Miejsce
09:30 Otwarcie 8. Pucharu Konina Minifootball i zakończenie sezonu “wiosna 2022” Orlik
grupy A i B 10:00 FC. Bianconeri Young Boys Boisko 1 Czas meczu grupowego 15 min +5min z/w
10:00 Magros AKP FS Konin Boisko 2
10:20 Gąsiory FC Tigers Konin Boisko 1
10:20 ZTR Boys Pulowery Konin Boisko 2
10:40 Golden Boys Young Boys Boisko 1
10:40 KW Konin Burak Cukrownia Boisko 2
11:00 PKS Konin 420 FC. Bianconeri Boisko 1
11:00 FS Konin Pulowery Konin Boisko 2
11:20 Gąsiory FC Golden Boys Boisko 1
11:20 ZTR Boys KW Konin Boisko 2
11:40 FC. Bianconeri Tigers Konin Boisko 1
11:40 Burak Cukrownia Magros AKP Boisko 2
12:00 Young Boys PKS Konin 420 Boisko 1
12:00 KW Konin Pulowery Konin Boisko 2
12:20 Golden Boys Tigers Konin Boisko 1
12:20 FS Konin Burak Cukrownia Boisko 2
12:40 PKS Konin 420 Gąsiory FC Boisko 1
12:40 Magros AKP ZTR Boys Boisko 2
13:00 Young Boys Tigers Konin Boisko 1
13:00 Burak Cukrownia Pulowery Konin Boisko 2
13:20 Golden Boys PKS Konin 420 Boisko 1
13:20 KW Konin Magros AKP Boisko 2
13:40 Gąsiory FC FC. Bianconeri Boisko 1
13:40 ZTR Boys FS Konin Boisko 2
14:00 PKS Konin 420 Tigers Konin Boisko 1
14:00 Magros AKP Pulowery Konin Boisko 2
14:20 FC. Bianconeri Golden Boys Boisko 1
14:20 FS Konin KW Konin Boisko 2
14:40 Young Boys Gąsiory FC Boisko 1
14:40 Burak Cukrownia ZTR Boys Boisko 2
półfinały 15:00 do 15:15 A1 B2 Boisko 1
B1 A2 Boisko 2
Czas meczu półfinałów 15 min potem karne
3 miejsce 15:20 do 15:35 przeg. Pł1 przeg. Pł2 Boisko 1
finał 15:40 Boisko 1
Czas meczu finału i 3 miejsce 15 min  potem karne

Jordan rozpoczyna organizacje Minifootboll’u w Koninie

Jordan Bilski, kapitan drużyny Warta Konin, na początku sezonu “Wiosna 2022 r.” dołączył do grona organizatorów rozgrywek minifootball.
We wstępnej fazie rozgrywek zapoznawał się z specyfiką strony i zarządzaniem panelem meczy, wyników i statystyk zawodników.

Po rezygnacji Karola przejął jego część zadań i w obecnym kształcie przejął wprowadzanie meczy do kalendarza, oraz protokołów wynikowych udostępnianych na grupie zawodników.