Kategoria: relacje z meczów

kategoria na stronie głównej.

Team Reiss Konin mistrzem drugiej ligi!

Za nami kolejny sezon w 2 lidze pełen zaciętych pojedynków, bramek i emocji .

Tabela 2 liga 2018/2019

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1Team Reiss2623032156614969
2Militarni Hubertus26212324512012565
3Pocztowy K.S.26201523112910261
4Bad Boys2620062441519360
5Dragons De Feu2616192281606849
6Niedzielne Grajki2615292401895147
7New Generation2613112116129-1340
8F.C Bianconeri2613013126118839
9Arsanit2610214103219-11632
10FC Potęgi2610115120159-3931
11FC PG267118100195-9522
12Tigers266119123312-18919
13Topazowa Team250124072-720

Zwycięska drużyna Team Reiss wygrała rozgrywki zdobywając 216 bramek tracąc 63 zdobywając 69 pkt. Warto dodać, że w poprzednim sezonie straciła ich 66 w 8 meczach.

Drugą lokatę zajęła drużyna Militarni Hubertus zdobywając 245 bramek tracąc 120 zdobywając 65 pkt w swoim debiucie w rozgrywkach.

Trzecie miejsce przypadło drużynie Pocztowy K.S. , która zdobyła 231 bramek tracąc 129 zdobywając 61 pkt , również w debiucie w rozgrywkach.

4 miejsce zajęła drużyna Bad Boys zdobywając 244 bramki , tracąc 151 zdobywając 60 pkt w debiutanckim sezonie.

5 miejsce dla drużyny Dragons De Feu zdobyła 228 bramek tracąc 160 zdobywając 49 pkt W poprzednim sezonie również zajęli 5 miejsce.

6 miejsce Niedzielne Grajki  zdobyły 240 bramek , tracąc 189 zdobywając 47 pkt w swoim debiucie w rozgrywkach.

7 miejsce New Generation z dorobkiem 116 strzelonych bramek , tracąc 129 zdobywając 40 pkt w swoim premierowym sezonie.

8 miejsce F.C Bianconeri strzelając 126 bramek , tracąc 118 bramek zdobywając 39 pkt W poprzednim sezonie z 10 lokatą w 1 lidze warto dodać poprzednio z 2 wygranymi w tym sezonie z 13 .

9 miejsce Arsanit Konin strzeliło 103 bramki , tracąc 219 zdobywając 32 pkt w swoim pierwszym sezonie w rozgrywkach.

10 miejsce FC Potęgi strzelając 120 bramek , tracąc 159 zdobywając 31pkt W poprzednim sezonie zajęli 4 lokatę  mając 9 wygranych a w tym sezonie mając 10 na swoim koncie.

11 miejsce FC PG strzelając 100 bramek , tracąc 195 zdobywając 22 pkt W swoim debiucie w rozgrywkach.

12 miejsce Tigers Konin strzelając 123 bramki , tracąc 312 zdobywając 19pkt W poprzednim sezonie zajęli 6 miejsce mając 18 pkt  wygrywając 5 krotnie w tym sezonie 6 razy.

Najlepsza Ofensywa – Militarni Hubertus

Najlepsza Defensywa – Team Reiss

Najlepszy zawodnik – MVP 👉 Marek Bujakowski(Dragons De Feu)
Najlepiej punktujący 👉 Konrad Dutkiewicz (Pocztowy K.S.)
Najlepszy strzelec 👉 Marek Bujakowski (Dragons De Feu)
Najlepszy Bramkarz 👉 Tomek Maciejewski (Team Reiss Konin)

2 liga Minifootball Konin
Tabela: https://minifootball.pl/table/2018-2019-tabela-2-liga/
Terminarz: https://minifootball.pl/calendar/2018-2019-terminarz-2-liga/
Statystyki: https://minifootball.pl/statystyki-2-liga-18-19/

Dzięki za grę wszystkim zespołom już wkrótce kolejny sezon 2019/2020

Do zobaczenia na boisku .

Zacięty bój o awans do 1 ligi trwa

Za nami 19 seria spotkań coraz więcej emocji na każdym meczu , zespoły strzeliły  49 bramek

 

F.C Bianconeri – Bad Boys

Gospodarze liczyli na przełamanie lecz przed nimi ich rywale na fali nie pozostawili złudzeń i wygrali kolejne starcie 2 : 9

FC PG – Tigers Konin

Mecz w dolnej części zapowiadał się ciekawie obie drużyny chciały go zwyciężyć. Gospodarze zwycięzyli to starcie wygrywając przekonująco 16:4

FC Potęgi – New Generation

Mecz derbowy pełen emocji zacięty do ostatniej minuty trzymał w napięciu. Goście wygrali to starcie wynikiem 5:7

 

Team Reiss Konin – Militarni Konin

Ten mecz zapowiada się arcy ciekawie będzie można obejrzeć go na sp 15 22 kwietnia.

Hubertus niweluje dystans

17 kolejka pełna sensacji wyników na styku mogliśmy w tej kolejce zobaczyć 66 bramek

Team Reiss Konin – Bad Boys
Mecz na szczycie do końca trzymający w napięciu lider jak i goście nie odpuszczali tego dnia 3 pkt zgarneli gracze gości wygrywając 4:5

Pocztowy KS – Militarni Hubertus
Pierwsi chcieli zniwelować przewagę , zaś drudzy również w batali o 1 lokatę. W meczu było sporo bramek tego dnia górą byli gracze gości pokonując swych rywali 5:11

FC Potęgi – Niedzielne Grajki
Oba zespoły na fali zwycięstw zapowiadało ciekawe widowisko i tak było . Ten kto liczył na remis musiał obejść sie smakiem goście zwyciężyli w tym pojedynku 9:21

New Generation – Tigers Konin
Mecz ciekawy również  do końca każda z drużyn mogła wygrac to starcie po remis podczas 1 połowy . W egipskich ciemnościach gdzie nikt niewidział niczego górą byli gospodarze wygrywając 3:2

Pocztowy z 3 pkt po zaciętym meczu

Za nami 16 kolejka w której padło 98 bramek zespoły z górnej półki zacięcie rywalizują cały czas.

Bad Boys – Tigers Konin
W spotkaniu tym gospodarze zagrali kolejny mecz 1 połówka pewnie wygrana ,zaś druga odsłona dla gości. Tego dnia wygrali gospodarze wynikiem 19:9

Niedzielne Grajki – New Generation
Mecz który miał być zacięty toczył się po myśli gospodarzy na fali zwyciężyli po raz kolejny pokonując swych rywali 10:1

Militarni Hubertus – Dragons De Feu
Mecz obfity w bramki obie drużyny pokazały ofensywną grę , do niespodzianki niedoszło wc lider pokonał rywali 13 : 6

Pocztowy K.S – F.C Bianconeri
Jak na hit kolejki emocji i zwrotów akcji niezabrakło 1 część meczu dla gości druga po zaciętym boju dla graczy gospodarzy , którzy wygrali to spotkanie 8:6

Team Reiss – Arsanit Konin walkower 10:0  

Pocztowy vs Militarni Hubertus hitem 17 kolejki

Coraz bardziej zacięte pojedynki  dostarczają dużo emocji. 2 liga rozkręca się z kolejki na kolejkę oto co nas czeka podczas 17 kolejki :

Team Reiss Konin – Bad Boys
Lidera czeka ciężkie zadanie goście notują serię wygranych na pewno mecz będzie ciekawy do ostatniej minuty.
Czy lider zwycięży ? A  może goście zgarną pełną pulę ?

Arsanit Konin – F.C Bianconeri
Zapowiada się ciekawe widowisko jedni i drudzy pragną pełnej puli więc walki nie zabraknie.
Kto zgarnie 3 pkt? A może remis ?

Pocztowy K.S. – Militarni Hubertus
Zdecydowany hit kolejki bój w tym starciu toczyć będzie się o cenny fotel wicelidera.
Czy goście wygrają? czy gospodarze wywalczą 3 pkt ?

FC Potęgi – Niedzielne Grajki
Oba zespoły są na fali wygranych ich starcie będzie zaciętą rywalizacją gdzie każdy wynik może paść.
Kto waszym zdaniem zwycięży?

New Generation – Tigers Konin
W poprzednim starciu obie drużyny podzielił remis , każda z drużyn liczyły na pkt  mecz zapowiada się interesująco.
Czy po raz kolejny padnie remis ? Czy któraś z drużyn zwycięży?

Kolejkę rozgrywamy od 21 marca

Pocztowy K.S. zwycięski w hicie kolejki

Za nami 15 kolejka spotkań 2 ligi padło w niej 61bramek

Arsanit Konin – Bad Boys
Mecz jednostronny pod dyktando gości , gospodarze musieli tego dnia uznać ich wyższość ulegając 2:20

Pocztowy K.S. – Team Reiss Konin
Hit kolejki był emocjonującym starciem padły w nim 4 bramki , oba zespoły szanowały piłkę i dokładnie konstruowały swe akcje.
Tego dnia po raz pierwszy porażkę w tym sezonie poniósł lider , zaś gospodarze pokazali , że mierzą wysoko pokonując rywali  3:1

Dragons De Feu – F.C Bianconeri
Kolejne emocjonujące spotkanie nagłe zwroty akcji, bowiem goście trzykrotnie prowadzili w tym starciu, ale inicjatywa należała do gospodarzy  sporo sytuacji kontr strzałów na bramkę gości dało im upragniony wynik zwyciężyli to starcie pokonując rywali 4:3.

FC PG – Militarni Hubertus
Wydawało się ,że to goście gładko zwyciężą , a tymczasem do przerwy to gospodarze pokazali się z bardzo dobrej strony prowadząc , jednak goście walczyli do końca i po zaciętym meczu zwyciężyli  5:6

Tigers Konin – Niedzielne Grajki
Gospodarze w nowej odsłonie kadrowej liczyli na dobre spotkanie , pogoda nie rozpieszczała w tym starciu obie drużyny  jak i rywale nie pozostawili złudzeń w tym meczu wygrywając  1 :16

Gramy Razem dla WOŚP 2019 – zebraliśmy 4 015,80 zł

W sobotę 12 stycznia odbył się charytatywny turniej pod nazwą “Gramy Razem dla WOŚP 2019” organizowany przez stowarzyszenie Minifootball Konin. Na ten cel zebraliśmy rekordową kwotę 4015,80 zł.
W rozgrywkach udział wzięło ok. 200 zawodników z 16 drużyn, które zostały wcześniej rozlosowane do 4 grup.

Do grupy A trafiły drużyny: Zieloni Konin, SSKG, KKF U-18 oraz Arsnit. Pierwsze miejsce w grupie z kompletem punktów zajęli Zieloni Konin. Awans do ćwierćfinału wywalczyli również SSKG, który zgromadzili na swoim koncie 4 punkty. Na etapie zmagań grupowych odpadły drużyny Arsanit oraz KKF U-18

II Gramy RAZEM dla WOŚP – Grupa A

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1Zieloni Konin33008359
2Kibice Górnika Konin31115234
4Arsanit300307-70

W grupie B spotkali się: Pocztowy K.S, CKS Sparta, Gamada oraz ZTR Boys. Najlepiej w grupie poradził sobie Pocztowy K.S zdobywając 5 pkt. Na drugim miejscu, dzięki lepszemu bilansowi bramek znalazła się CKS Sparta. Z rozgrywkami pożegnali się Gramada i ZTR Boys.

II Gramy RAZEM dla WOŚP – Grupa B

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1Pocztowy K.S.31205325
2CKS Sparta31116424
3Gramada311135-24
4ZTR Boys310235-23

Grupa C to rywalizacja między drużynami: KS Konin, Ja tu tylko sprzątam, AKP Konin oraz FC PG. Do ćwierćfinału awansowały druzyny KS Konin oraz Ja tu tylko sprzątam. Po 2 meczach obie ekipy miały po 4 pkt na koncie. W ostatni meczu o 1 miejsce w grupie lepsza okazała się ekipa KS Konin wygrywając z JTTS 2-0. Trzecie miejsce w grupie zajęli AKP Konin, a na czwartym miejscu stanęli FC PG.

II Gramy RAZEM dla WOŚP – Grupa C

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1KS KONIN32105147
2Ja tu tylko sprzątam31112204
3Magros AKP30303303
4FC PG301226-41

W ostatniej grupie o awans do ćwierćfinałów walczyli: KS ELPAK, Pulowery, Niedzielne Grajki oraz Tigers. Faworyci grupy jak i całego turnieju – KS ELPAK z 7 punktami wyszli z pierwszego miejsca. Drugie miejsce wywalczyli Pulowery. Z turniejem pożegnali się Niedzielne Grajki oraz Tigers.

II Gramy RAZEM dla WOŚP – Grupa D

PozycjaKlubMZRPBZBSRBPkt
1KS Elpak3210132117
2Pulowery32108177
3Niedzielne Grajki3102111013
4Tigers3003221-190

Po grupowych rywalizacjach szybko przeszliśmy do zmagań pucharowych.

Mecze 1/4 finału

Do fazy ćwierćfinałowej awansowali:
KS Konin, SSKG, Pocztowy K.S, Ja tu tylko sprzątam, Zieloni Konin, Pulowery, KS ELPAK oraz CKS Sparta

W pierwszym ćwierćfinale zagrali KS Konin z SSKG. Po wyrównanej rywalizacji 1-0 zwyciężyła drużyna KS Konin.
Drugi z ćwierćfinałów był jeszcze bardziej zacięty. Po regulaminowym czasie gry nie doczekaliśmy się rozstrzygnięcia i o awansie do półfinału zadecydowały rzuty karne. Lepiej spisali się zawodnicy Ja tu tylko sprzątam i zwyciężyli po rzutach karnych 7-6.
W trzecim ćwierćfinale spotkali się Zieloni Konin z Pulowerami. W tym starciu lepiej spisali się Zieloni wygrywając 4-0.
W ostatnim meczu 1/4 finału ELPAK pokonał 1-0 CKS Spartę

Mecze 1/2 finału

Do półfinałów przebrnęli:
KS Konin, Ja tu tylko sprzątam, Zieloni Konin oraz KS ELPAK

W pierwszym półfinale doszło do rewanżu z fazy grupowej. Ponownie spotkały się drużyny KS Konin oraz Ja tu tylko sprzątam. Również w tym meczu górą był KS Konin i pewnie pokonał JTTS 4-0
W drugim półfinale zmierzyli się Zieloni Konin oraz KS ELPAK. Rozpędzeni Zieloni, którzy zwyciężyli wszystkie poprzednie mecze sprawili sporą niespodziankę pokonując również faworyta turnieju 2-0

Gramy-razem-dla-wosp minifootball.pl półfinały

Opublikowany przez Minifootball Konin Sobota, 12 stycznia 2019

Mecz o 3 miejsce

W meczu “pocieszenia” zagrali Ja tu tylko sprzątam oraz KS ELPAK. Po 20 minutach gry lepszy okazał się KS ELPAK zwyciężając 1-0. Lider konińskich rozgrywek Minifootball kończy turniej na najniższym stopniu podium.

Finał

Po całym dniu zmagań dotarliśmy w końcu do wielkiego finału. Na przeciw siebie stanęły ekipy KS Konin oraz Zieloni Konin. W tym meczu ciężko było wskazać faworyta. Do tej pory obydwie drużyny radziły sobie bardzo dobrze. KS Konin wygrał 4 mecze i 1 zremisował, strzelając 10 bramek, tracąc tylko 1. Zieloni Wygrali wszystkie 5 meczy z bilansem bramek 14-3.
Obie drużyny rozpoczęły mecz bardzo ostrożnie, nikt nie chciał stracić bramki jako pierwszy. W 11 minucie meczu bramkę strzelił KS Konin i jak się okazało później ta bramka zdecydowała o zwycięstwie.
Zimowym mistrzem Konina – KS Konin !

Opublikowany przez Minifootball Konin Sobota, 12 stycznia 2019

1 miejsce: KS Konin

2 miejsce: Zieloni Konin

3 miejsce: KS Elpak

Winner


Najlepsi zawodnicy turnieju:

MVP – Mateusz Strużyński (Ja tu tylko sprzątam) 
Najlepszy strzelec – Miłosz Modrzyński (Zieloni Konin)
Najlepszy bramkarz – Adam Kwiatkowski (KS KONIN) 

Wyniki wszystkich meczów turniejowych:

Terminarz – Gramy RAZEM dla WOŚP -27 finał

DataDrużynyLigaKolejka


II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa A


II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa B


II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa C


II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa D

II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa A


II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa B


II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa C


II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa D

II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa A


II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa B


II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa C


II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa D


II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa A


II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa B


II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa C


II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa D


II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa A


II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa B


II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa C


II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa D

II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa A


II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa B


II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa C


II Gramy RAZEM dla WOŚPGrupa D


Gramy RAZEM dla WOŚP1/4


Gramy RAZEM dla WOŚP1/4


Gramy RAZEM dla WOŚP1/4


Gramy RAZEM dla WOŚP1/4


Gramy RAZEM dla WOŚP1/2


Gramy RAZEM dla WOŚP1/2


Gramy RAZEM dla WOŚP3 miejsce


Gramy RAZEM dla WOŚPFinał

Militarni wygrywają po raz kolejny

W 13 serii spotkań obejrzeliśmy na boiskach 2 ligi 63 bramki

* Bez spotkania Arsanit – Dragons  ciężko podać wynik skoro ktoś go nie wstawia

Pocztowy Klub Sportowy – Bad Boys

Gospodarze byli faworytem tego starcia , goście są waleczni systematycznie robią postęp. Mecz był zacięty i 3pkt wpadły na konto gości, którzy  zwyciężyli 8:12

Team Reiss Konin – FC PG

Lider podejmował zespół z dolnej połowy , goście walczyli niemożna było odmówić im tego jednak w tym dniu ulegli swym rywalom 11:4

F.C Bianconeri – FC Potęgi

Pojedynek byłych pierwszoligowców zawsze zapewnia emocje i tym razem ich nie zabrakło. Goście jak zawsze walczyli to ich atut jednak nie byli wstanie rozpędzonym rywalom się przeciwstawić. Zwyciężyli gospodarze wynikiem 7:2

Militarni Hubertus – New Generation

Dla obu mecz ważny mecz o podium zacięty pełen walki bramek.

Tym razem gospodarze przedłużają swą serię wygrywając 8:4

Rekordowy remis hitem kolejki

11 kolejka spotkań za nami zespoły nie zwalniają tempa zdobywając w niej 96 bramek

 

Dragons De Feu – Bad Boys Konin

Pojedynek środka tabeli jedni i drudzy chcieli zwyciężyć na brak bramek nie mogli narzekać . Tego dnia górą byli gospodarze pokonując swych rywali 14:6

Pocztowy Klub Sportowy – FC PG

Starcie dwóch odmiennych rywali gospodarze aspirujący do podium , goście poznający ligę wciąż nabierają doświadczenia.

Mecz był ciekawy wygrali gospodarze 9:4 warto docenić coraz lepszą grę gości.

Arsanit Konin – FC Potęgi

Oba zespoły są waleczne,  gospodarze poznają ligę , a goście dodają jej pikanteri. Ten pojedynek wygrali goście pokonując swych rywali 8:16

Team Reiss Konin – New Generation

Pojedynek na szczycie tabeli oba zespoły prezentują dobrą piłkę dla oka i tym razem nie  zawiodły. W takich starciach zwyciężca zazwyczaj musi być jeden zwyciężyli gospodarze wygrywając 6:2

F.C Bianconerii – Tigers Konin

Gospodarze są na fali, goście chcieli przełamać się mecz był emocjonujący do końca pierwsza połowa zdecydowanie dla gospodarzy , druga połowa dla gości, a wynik końcowy tego meczu to 6:5

Militarni Hubertus – Niedzielne Grajki FC

Takie mecze zdarzają się nie często oba zespoły pragneły zwycięstwa , oba zespoły są autorami rekordu 2 ligi,a wszystko to za sprawą wyniku gdzie tego dnia padł remis ,ale za to jaki 10:10

WKS Konin vs New Generation

Dziś na boisku przy sp8 miał miejsce ciekawy mecz towarzyski

WKS Konin vs New Generation
po pierwszych kilu minutach gry New Generation prowadziła 3:0 WKS jednak nie poddał się podjął walkę i pierwszą połowę zakończył wynikiem 5:4 w drugiej połowie znów zwrot akcji i na prowadzenie wychodzi New Generation pod koniec meczu było już 8:5 dla nowej generacji jednak WKS nie odpuścił i w ostatnich minutach strzelił kolejne 2 bramki. Po pięknym widowisku pełnym zwrotów spotkanie zakończyło się wynikiem New Generation 8 : 7 WKS. Co w tym meczu zasłużyło na moją uwagę była to ostra walka przez całe 70 min. ostra ale fer i nawet po błędzie z mojej strony w liczeniu bramek (naliczyłem 8:8) WKS sprostował mój błąd oddając zwycięstwo New Generation i tu z mojej strony SZACUNEK młodzieży za fair play i w meczu i po nim z tego co widzę w amatorskiej piłce nożnej czasami tego fair play brakuje.

dodam tylko że oba zespoły aspirują do wejścia do ligi playareny konin w przyszłym sezonie