Czwarta kolejka. Derby doświadczenia.

Czwarta kolejka się zaczyna. Można napisać wiele ciekawych rzeczy, ale po co? Patrząc na mecze, jakie zostały nam dane w tej kolejce, nie trzeba zachęcać do oglądania.

Śpiące Bianco dostaje szanse, by spotkać się z Dynamo. Biało-Czarni dadzą rade wyjść z kryzysu, czy mistrz nie ma zamiaru przerywać serii. Po wyniku się dowiemy. Faworytem na pewno jest Dynamo.

Zaskoczenie ligi, czyli ZTR Boys dostaje F Buty. Polecam sprawdzać dotychczasowe wyniki ZTR. Sam chętnie się przyglądam temu, jak mieszają w tabeli. Dzięki nim w lidze powiało świeżością. Na pewno są nie małym zaskoczeniem, czy F Buty zatrzymają ich marsz?

Nareszcie derby godne naszej ligi. Najstarsze drużyny zagrają o punkty. El Pak i KS Konin są w świetnej formie. To starcie gigantów naszej ligi. Na pewno uformuje nam już na początku tabele. KS i El Pak mają na koncie jeden remis. Dzięki temu zwiększa się nam znaczenie tego meczu.

Mamy również mecz Gąsiorów z Katami. Katy nareszcie mają punkt. Gąsiory, mają już dwa wygrane mecze za sobą. Nasuwają się pytania kto wygra? Czy Gąsiory umocnią swą serie, a może Katy głodne kolejnych punktów wypunktują drużynę Gąsiorów. Polecam ten mecz.

Zieloni wygrali mecz w 3 kolejce. PNZ niestety spotkało Gąsiory wymienione wyżej i im to się nie udało. Zapowiada się wyrównany pojedynek. Gdzie Faworytem wydaje się być. Drużyna Zielonych, ale jeden beniaminek zaskakuje nas. Kto wie? Może drugi również nas zaskoczy w tej kolejce.

Jot-Ł zespół solidny. Po blamażu na początku, zdobyli punkty potem z Bianco, teraz czeka ich spotkanie z AKP. Jot-Ł jest faworytem, ale AKP potrafi zaskakiwać i musi zacząć zdobywać punkty w lidze, więc jest to mecz w którym również każdy wynik jest możliwy.

4 kolejka do 22 września 2017.
F BUTY – ZTR Boys
KS KONIN – KS ELPAK KONIN
Gąsiory FC – FC KATY
Zieloni Konin – PNZ Konin
Jot-Ł Konin – AKP Konin
F.C Bianconeri – Dynamo Quatro Konin