Miło nam powitać kolejnego Ambasadora w konińskiej Lidze Nike Playarena. Do grona osób zarządzających rozgrywkami w Koninie doszedł właśnie Łukasz Kobielski, który przede wszystkim będzie pełnić funkcję redaktora.
Łukasz Kobielski reprezentuje obecnie barwy zespołu FC KATY, czyli wicelidera 1 ligi, aspirującego do wyjazdu na Półfinały Mistrzostw Polski. Swoją przygodę z Ligą Nike Playarena zaczynał w drużynie F.C Bianconeri, a później chwilę grał w ekipie Zatorza oraz Ambasadorzy. Od dziś spod pióra Łukasza wychodzić będą na stronie miasta nowe newsy, a na fanpage’u naszych rozgrywek publikowane będą nowe posty.
Po dołączeniu Łukasza do grona Ambasadorów, koniński team zarządzający rozgrywkami wygląda następująco:
– Łukasz Majewski: Lider i założyciel rozgrywek w Koninie
– Kamil Szumiński: Administrator rozgrywek i Pucharu Konina
– Fabian Kamiński: Administrator rozgrywek
– Łukasz Kobielski: Redaktor
Co ciekawe, to nie wszyscy Ambasadorowie, którzy działali na rzecz Ligi Nike Playarena w Koninie. Niedawno z funkcji tej zrezygnowali Tomasz Mikulski oraz Daniel Nowacki, którym bardzo dziękujemy za czas poświęcony na rzecz rozwoju projektu Playarena Konin. Łukaszowi życzymy natomiast owocnej pracy i powodzenia.