Czy Katy dogonią Gąsiory?

Gospodarz Wynik Gość
GĄSIORY FC FC KATY
F.C BIANCONERI KS KONIN
F BUTY KS ELPAK KONIN
JOT-Ł KONIN BYLE DO PRZERWY
FC POTĘGI 6:10 DYNAMO QUATRO KONIN
HUSARIA IZOSERWIS KONIN  4:8 AKP KONIN
GREEN WARRIORS ZIELONI KONIN

Jednym z ciekawszych meczy playareny konin  20 kolejki będzie mecz pomiędzy Gąsiorami FC a FC Katami.  Gąsiory z dorobkiem 42 punktów plasując się na miejscu 4 w tabeli wyprzedzają o 2 punkty FC Katy, którzy zajmują miejsce 5. Mecz na pewno, który może nam dostarczyć wielu emocji.

F.C Bianconeri podejmą KS Konin. Dla Bianconeri będzie to na pewno trudny mecz z wyżej notowanym rywalem. KS Konin aktualnie plasuje się na pozycji 3 i aby gonić pozostałe dwie drużyny musi koniecznie ten mecz wygrać.

F Buty podejmą natomiast KS Elpak Konin. Dla F Butów będzie to również trudny mecz. Mogą się po raz kolejny sprawdzić z zespołem, który walczy o pierwsze miejsce w lidze. KS Elpak aby myśleć o zbliżeniu się do Dynama powinien ten mecz wygrać. Emocji bynajmniej nie powinno zabraknąć.

W ramach 20 kolejki swój mecz rozegrały FC Potęgi, przegrywając z Dynamem 6 do 10. Niewątpliwie wstydu w tym meczu Potęgi nie pokazały, strzelając liderowi rozgrywek aż 6 bramek. Dynamo nieustannie na pozycji lidera, Potęgi na 14 miejscu.

Kolejnym meczem, który się odbył był mecz pomiędzy Husarią Izoserwis Konin a AKP Konin. AKP wygrało 8 do 4 i potwierdziło swą wyższość nad rywalem. Obecnie Husaria zajmuje 11 miejsce w tabeli, AKP na miejscu 9.

Green Warriors podejmie Zielonych Konin. W tym meczu faworytem są Zieloni, ale nie takie przypadki się zdarzały gdzie faworyt ponosił klęskę. O tym będziemy mogli przekonać się po meczu.