Czy KS Elpak Konin dogoni Dynamo Quatro Konin w walce o mistrzostwo ligi?

W ramach 22 kolejki ligi playareny konin KS Elapk Konin podejmował drużynę FC Katy. Elpak odniósł przekonujące zwycięstwo 28 do 4. W obecnej sytuacji Elpak traci 3 punkty do lidera rozgrywek- Dynama. Końcówka sezonu  w walce o mistrzostwo ligi zapowiada się emocjonująco.

Dynamo Quatro Konin również nie dało szans zespołowi F Buty wygrywając 18 do 7.  Dynamo w lidze plasuje sie na pierwszej pozycji. F buty z dorobkiem 33 punktów na miejscu 6.

Jot-Ł-Konin podejmowali AKP Konin. Zwycięsko z tej potyczki wyszedł zespół AKP wygrywając nieznacznie 4 do 3. Jot-Ł- Konin z dorobkiem 30 punktów zajmują miejsce 8, tracąc tylko 1 punkt do AKP, którzy zajmują miejsce 7.

FC Potęgi zdobyli swoje kolejne ligowe punkty wygrywając 8 do 6 z Zielonymi Konin. FC Potęgi z dorobkiem 6 punktów zajmują miejsce 13, Zieloni Konin z 24 punktami na miejscu 9.

Koniec sezonu coraz bliżej, walka o mistrza ligi nabiera tempa. Dynamo nie może być pewne zwycięstwa gdyż Elpak traci do nich tylko 3 punkty. KS Konin z dość dużą stratą do drugiego miejsca wynoszącą już 9 punktów, ale z przewagą 7 punktów na czwartymi FC Katami. W walkę o wyższą pozycję w górnej części tabeli na pewno również powalczą Gąsiory FC, tracąc tylko do Katów 1 punkt.

Sytuacja w dole tabeli zapowiada się również ciekawie. Husaria posiada tylko jeden punkt więcej niż zespół Byle Do Przerwy.  Na pozycji 13 FC Potęgi, ostatnią pozycję zajmuje zespół Green Warriors.