Decyzja – w sprawie protestu zgłoszonego przez FC POTĘGI

Informacja
Decyzją ambasadorów informujemy że protest jaki złożyły FC Potęgi w sprawie meczu pucharowego pomiędzy Dynamo Quatro Konin a ZTR Boys jest niezasadny do regulaminu i nie może być uznany, co za tym idzie podtrzymujemy wynik z boiska.

W regulaminie pucharu na sezon 2016/17 nie jest wprost napisane że zawodnik reprezentuje tylko jedną drużynę podczas całej drabinki pucharowej. (był taki zapis w sezonie 2015/2016). Jest to nasze niedopatrzenie w regulaminie za co ponosimy jako Ambasadorzy pełną odpowiedzialność.

Zgodnie z regulaminem pucharu pkt 8 p pkt. – organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmiany postanowień niniejszego regulaminu. Naprawiamy „lukę w regulaminie” którą uznajemy za nasz błąd i ambasador odpowiedzialny za puchar uzupełni regulamin o brakujący pkt.

Przepraszamy zawodników i kapitana drużyny ZTR Boys za zamieszanie i wkręcenie ich w spirale zawiści jaką rozpętały drużyny Dynamo i Potęgi, na grupach i profilach prywatnych rzucając obelgami i bezpodstawnymi oskarżeniami na wszystkich.

Życzymy wielu zdrowych sportowych sukcesów.