Dlaczego warto grać w rozgrywkach Playarena Konin?


KS KONINDla nas to forma spędzenia czasu, chęć poczucia magii rywalizacji z innymi. Rozgrywając ligowe pojedynki, można przy okazji wywalczyć przepustkę na Mistrzostwa Polski i wtedy wszystko zaczyna się od nowa, a emocje sięgają zenitu.

Dawid Głowacki kapitan drużyny KS KONIN

 

 


KS ELPAK KONINDla mnie osobiście to fantastyczna kontynuacja przygody gry w piłkę, którą zacząłem już spory czas temu w Górniku Konin. Po tym, jak przestałem trenować w klubie, wciąż ciągnęło mnie do grania i trafiłem tutaj. Rozgrywki Playarena są absolutnie najlepszym wyborem dla tych, którzy chcą bawić się tym pięknym sportem, a przy tym walczyć o realne cele, jakimi są Mistrzostwa Polski czy wszelkie inne dodatkowe turnieje mistrzowskie organizowane w ramach rozgrywek Playarena.

Piotr Musiał kapitan drużyny KS Elpak Konin

 

 


 48198-0ac00115-0ddb-ffb8Po pierwsze, bo to świetna zabawa. Po drugie, bo można poznać w nich wielu fajnych ludzi i popracować nad własną osobą.

Dawid Hossa kapitan drużyny AKP KONIN

 

 


Przed172538-0ac00115-2a5c-a1a7e wszystkim jest to dobra zabawa, a poza tym sport zawsze był na topie. Dzięki rozgrywkom można poznać bardzo fajnych ludzi nie tylko w swoich szeregach, ale i w szeregach drużyny rywali, a ponadto, spełnić swoje dziecięce marzenia, grając na wielkiej imprezie typu Mistrzostwa Polski Ligi Nike Playarena.

Marcin Maciejewski kapitan drużyny Warta 2015 Konin

 


199983-0ac00115-7f47-c9c8Dlatego, by nie przesiadywać w domu całymi dniami i aktywnie spędzać wolny czas, grając ze znajomymi. Zachęcam każdego do dołączenie do Ligi Nike Playarena. Zakładajcie swoje drużyny i wyjdzie z domów.

Marcin Duryński kapitan drużyny Gąsiory FC

 

 


48198-0ac00115-46a3-6470Dla rozwijania umiejętności, dla pasji, dla nowych znajomości.

Mateusz Nurkiewicz kapitan drużyny Dynamo Quatro Konin

 

 


 161086-0ac00115-4f8d-56f5Każdy wie, że piłka łączy ludzi i jest najpiękniejszym sportem na świecie, który daje ogromną satysfakcję i przyjemność z gry. Tak właśnie jest w lidze Playarena Konin. Zagrajcie i poczujcie te emocje, a na pewno nie będzie to strata czasu, tylko wspaniała przygoda.

Bartosz Borkiewicz FC KATY

 


F.C BianconeriPrzede wszystkim dla rywalizacji, bo naprawdę inaczej się gra o „3 punkty” niż wyjść i pokopać. Poza tym w przeciągu tych paru lat poziom drużyn stał się wysoki. Wystarczy spojrzeć na wyniki, jakie padają teraz, a jakie padały na samym początku istnienia Playarena w Koninie. Każda z drużyn prezentuje jakieś założenia taktyczne i mecze są przez to ciekawsze. Wracając do Twojego pytania, dlaczego warto grać? Warto po prostu ruszyć tyłek z domu, spotkać się z ludźmi i pogadać. Dzięki temu poznałem bardzo fajne osoby, z którymi mam dobry kontakt nie tylko na boisku, ale i poza nim. Gra w piłkę zawsze mnie motywowała do ruszenia się z domu, a jeśli można przy tym coś        osiągnąć, to już wogóle napędza. Bianco będzie więc grało w rozgrywkach Playarena, dopóki starczy nam sił w nogach!

Hubert Falicki kapitan drużyny F.C Bianconeri