Doświadczenie, nie zawsze daje zwycięstwo! Podsumowanie trzeciej kolejki.

Można, by powiedzieć ,,Panta Rhei’’. Kolejna spotkania już za nami. Najbardziej zaskakuje nas lider, nie umniejszając nikomu, ale czyżby w naszej lidze pojawiły się odpowiednik Leicester?

Przekonamy się podczas ostatniego rozdania, ale ZTR Boys zaskakuje. O ich meczu z Bianco można jedynie dać krótki komentarz. Mieli Dies Irae. Nic więcej nie trzeba dodawać, a Bianco dalej bez punktów.

Zieloni Konin odzyskują rytm, pokonują AKP Konin 16-6. Zieloni, na razie się rozwijają, kto wie, czy na pod koniec, nie wylądują w pierwszej trójce. Na pewno maja do tego potencjał.

PNZ Konin, wyciąga wnioski, przeciwko KS Konin przegrali 14-3. Nauka nie poszła w las. PNZ Napsuło krwi Gąsiorom, przegrywając 5-7.

FC Katy się obudziły i to w jakim stylu. Najbardziej doświadczona drużyna naszej ligi, podzieliła się z KS KONIN punktami.

Drużyna El Paku raz dała się zaskoczyć rywalowi. ZTR Sprawiło niespodziankę, ale raz można się potknąć, ale dwa razy to już za dużo dla El Paku. W tym meczu nie pozostawili cienia wątpliwości. Zrobili co do nich należało wygrywając 13:9 z drużyną F Buty.

Podsumowując kolejkę. Poza Katami, które pozwoliły sobie na sprawienie niespodzianki, myślę, że nikt nie jest zaskoczony wynikami. Warto podkreślić, że to dopiero początek i wszystko jeszcze może się zdarzyć.

Czekamy na wynik spotkania Dynamo – Jot-Ł, z kuluarów słychać że spotkanie się nie odbędzie a Dynamo zainkasuje 3 pkt z walkowera, spotkanie w terminarzu zaplanowano na 22 więc czekamy na protokół meczowy.

Poniżej prezentujemy wyniki 3 kolejki:

Walkower

Boisko Orlik - SP3 - Sosnowa 16

Boisko Orlik - GIM4 - Leopolda Staffa 5

Boisko Orlik - ZS. CKU - Wodna 1

Boisko Orlik - ZS. im. M. Kopernika - Aleje 1 Maja 22

Boisko Orlik -SP9 - Fikusowa 8