Dynamo Liderem – zapowiedź 14 kolejka

14-kolejka

Listopadowe dni nie rozpieszczają nas dobrą pogodą. Kto obserwuje tabele Konińskiej playareny , nie może narzekać na niską temperaturę.

Jesteśmy świeżo po starciu liderów ligi, które wyłoniło nam samodzielnego lidera ligi. Różnica  między pierwszą trójką jest naprawdę  niewielka.  (3 punkty między pierwszym i drugim miejscem, i 4 punkty między drugim i trzecim miejscem).

Trudno jednoznacznie wybrać  hit kolejki. Najlepiej zapowiadają się  mecze F.C. Bianconeri przeciwko Husarii IZOSERWIS Konin. Równie ciekawie zapowiada się  mecz  KS Konin z Zielony Konin.  Zielonym Konin do KS Konin, brakuje tylko 4 punktów. Wygrana  Zielonych Konin zbliży te dwa zespoły do siebie w tabeli. Mecz Bianco z Husarią, to mecz o awans lub utrzymanie miejsca  w tabeli, zależy od wyniku, między drużynami  jest dwupunktowa różnica.

Gąsiory FC przegrały tylko dwa mecze. Zagrają przeciwko Jot-Ł można powiedzieć, że są faworytami. Metkę  faworyta w 14 kolejce przypiąłbym również  FC Katom, które zagrają z Green Warriors,  jak również  Butom którzy rozegrają mecz przeciwko  FC  Potęgom.

Drużyną która może zaskoczyć jest AKP Konin. Pamiętając, że ,,El Pak’’ przegrał  jeden mecz tylko (W ostatniej kolejce z ,,Pizzerkami’’), a  ostatni wynik tych drużyn ( 8:4 dla El Paku) wskazuje, że AKP KONIN jest wstanie napsuć krwi ,,El Pakowi’’.

Myślę, że meczem który może nas zaskoczyć, będzie  Byle Do Przerwy  przeciwko Dynamo Quatro Konin. Ostatni wynik (18:1 dla ,,Pizzerek’’) nie wskazuje na to. Ostatnie słabe wyniki z czołówką sprawiają, że Byle Do Przerwy będzie chciało udowodnić, że są wstanie grać z czołówką tabeli i wygrywać.