Dynamo testuje Potęgi obrywają

  Raport spotkań z sp.8

Pierwszy z meczy świetnie skomentował Szymon Wdowiak i Dominik Brzęcki tu pozwolę sobie zacytować ich relację w całości : 

🥈NEW GENERATION🥈 VS 🥇DYNAMO KONIN🥇

Dziś (23.06.2018) o godzinie 13:00 na boisku przy szkole podstawowej nr. 8 w Koninie zagraliśmy z Dynamo Konin.

Od początku spotkania to Dynamo wyszło na prowadzenie zdobywając pierwszą bramkę. Następnie po dwóch udanych akcjach to my przejęliśmy pałeczkę, lecz niestety przeciwnicy wyszli z dorobkiem pięciu bramek, kończąc tym pierwszą połowę meczu. Po przewie udało nam się zbliżyć do korzystnego wyniku 4:5. Obie drużyny walczyły zawzięcie i starały się strzelić tyle bramek ile tylko się dało, lecz dyspozycja bramkarzy była na wysokim poziomie. Koniec drugiem połowy zakończył się wynikiem 7:10. W doliczonym czasie (ok. 10 minut) udało nam się strzelić jeszcze jedną bramkę, lecz Dynamo strzeliło nam dwie kończąc spotkanie 8:12.

Serdecznie dziękujemy za pełen emocji, uczciwy oraz dynamiczny mecz. 🏆To dla was ! 🤗

ze  swojej strony dodam tylko że Dynamo grało przede wszystkim zawodnikami testowanymi 🙂  dzięki chłopaki świetna robota 

Drugi pojedynek to Potęgi vs Niedzielne Grajki

Na spotkanie Potęgi dobiły w minimalnym składzie, dalej borykają się z brakami kadrowymi i może to jest przyczyną bardzo słabego występu.                                     Po pierwszych dziesięciu minutach w miarę dobrej  gry drużyna dosłownie staje gra się nie klei, pierwsza połowa 3:5 dla Niedzielnych. W drugiej połowie zespołowi Karola sił starcza raptem na pięć minut na boisku dominuje młody zespół Niedzielnych Grajków mecz kończy się wynikiem Potęgi 6:10 Niedzielne Grajki.

Czas na posumowanie 🙂

Po obejrzeniu obu spotkań na wyróżnienie (moim zdaniem ) zasługuje nowy nabytek Potęg bramkarz Szymon Kierzek który to do końca meczu ciężko pracował w bramce Potęg, poza tym patrząc na kolejne już mecze obu młodych zespołów New Generation i Niedzielne Grajki myślę że w przyszłym sezonie w II lidze oj będzie się działo … powodzenia Panowie 

foto. Roman Wicik