Dynamo wraca na tron!

Dynamo po nadrobieniu zaległości wraca na fotel lidera i jako jedyni nie stracili jeszcze punktów.

Dynamo pewnie wygrywa spotkanie z ZTR Boys 14 do 4 i zmierza po kolejny tytuł mistrzowski. ZTR zalicza obniżkę formy.
*Spotkanie drużyn transmitowaliśmy live na naszym Facebook więc wchodząc w poniższy wynik 14-4 możecie obejrzeć mecz raz jeszcze.

AKP pokonuje Bianco 14 – 3 uciekając ze strefy spadkowej co z kolei jest kolejnym gwoździem do spadku Bianco. Czy w przyszłym sezonie oglądać będziemy Bianconeri w rozgrywkach 2 ligi? Myślę że jeszcze za wcześnie na takie wnioski chodź dla bianco każdy pkt będzie na wagę być albo nie być.

PNZ zdobywa kolejny komplet pkt tym razem pokonują nieznacznie bo zaledwie różnicą dwóch bramek zespół Jot-Ł Konin. Jot-Ł również musi wziąć się do pracy jeżeli nie chcą grać w barażach.

Zieloni pokonują FC Katy 11 do 6. Drużyna Zielonych miewa wahania formy i nie mogą wypracować solidnej passy dobrych wyników.  Katy jak na razie na koncie mają zaledwie jeden pkt który wywalczyli na trudnym terenie bo w spotkaniu z KS KONIN w 3 kolejce.

KS Elpak nadal za mocny dla Gąsiorów które ponownie przegrywają spotkanie tym razem wynikiem 11 do 7. Elpak na pozycji vice-lidera a Gąsiory notują drugą porażkę i okupują 4 miejsce. Obie drużyny prezentują wysoką kulturę gry na boisku oraz po za nim. Czy wywalczą kolejne przepustki na turniej EMP?

KS KONIN notuje drugi już remis w rozgrywkach i są samodzielnym liderem w tej kategorii. KS tym razem pkt dzielą się z drużyną F BUTY , obie drużyny znajdują się w bezpiecznym środku tabeli. Czy to był ich cel przed sezonem?