„Elpak” nowym liderem

KS Elpak Konin nowym liderem konińskiej ligi playarena

kolejka-8

KS Elpak Konin ubiegłoroczny mistrz rozgrywek potwierdził swoją klasę rozgrywając i wygrywając dwa mecze w ciągu jednego dnia, został nowym liderem ligi playarena konin. Drużyna zdecydowanie potwierdza iż w tym sezonie zamierza powalczyć o pierwsze miejsce i obronić tytuł z poprzedniego roku. F.C. Bianconeri przegrywając w 8 kolejce mecz z ELPAKiem spadli o jedno oczko niżej, zajmując miejsce 11.

Sensacyjny remis w meczu pomiędzy Dynamo Quatro Konina a  Jot-Ł-Konin. Mecz zakończył się remisem, doprowadzając iż Dynamo musiało opuścić fotel lidera rozgrywek, aktualnie plasując się na miejscu 2 i traci 5 pkt. do lidera rozgrywek, który ma jeden mecz rozegrany więcej. Jot-Ł-Konin remisując, awansowało z miejsca 12 na 9 w tabeli. Jak widać i z liderem da się zremisować, czego dowodem był mecz z dużo niżej notowanym rywalem.

Mecz na szczycie w tej kolejce pomiędzy KS Konin a FC Katy zakończył się zdecydowaną wygraną KS Konin 9 do 2. KS Konin kolejny raz potwierdza iż jest drużyną, która będzie się liczyła w odniesieniu zwycięstwa w lidze, co niewątpliwe potwierdził wynik odniesiony z drużyną z górnej części tabeli. KS Konin traci do lidera 6 punktów i zajmuje 3 miejsce, a FC Katy 5 miejsce.

Zdecydowaną wygraną zakończył się mecz pomiędzy FC Potęgi a AKP Konin. AKP Konin potwierdziło, iż nie spoczywa na laurach, pnie się w górę tabeli  i wynik 22 do 3 jest tego potwierdzeniem. Napawa również optymizmem przed kolejnymi meczami. AKP aktualnie zajmuje 6 miejsce w rozgrywkach, a FC Potęgi nie wygrywając jeszcze ani jednego meczu miejsce 13.

Bardzo wysoki wynik bramkowy padł również  w meczu pomiędzy zespołami F Buty a Byle do Przerwy.   F Buty odnieśli przekonujące zwycięstwo i wygrali wynikiem 20 do 3.

Jednostronny pojedynek toczył się pomiędzy Gąsiory FC a drużyną, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Green Warriors. Gąsiory FC wygrały mecz 12 do 1, i awansowały z 5 na 4 miejsce w tabeli.

Zbliżony rezultat wynikowy, gdzie o zwycięstwie zadecydowała jedna bramka padł w meczu pomiędzy drużynami Husaria Izoserwis Konin a Zieloni Konin. Drużyn Husarii przegrała mecz stosunkiem bramek 5 do 6, i spadła o  jedno oczko niżej w tabeli, plasując się na miejscu 12. Zieloni Konin mimo wygranej nie zmienili miejsca w tabeli, okupując miejsce 8.

8-kolejka-podsumowanie-tabela

Należy zauważyć, że to nie koniec zmagań piłkarskich ligi playarena konin, a dopiero liga rozkręca się na dobre. Jakie rozstrzygnięcia przyniesie nam w następnej kolejce?  O tym przekonamy się niebawem.

8-kolejka