FC Potęgi z pierwszymi punktami

19 kolejka: 28 kwiecień

Gospodarz Wynik Gość
GĄSIORY FC ZIELONI KONIN
AKP KONIN GREEN WARRIORS
DYNAMO QUATRO KONIN HUSARIA IZOSERWIS KONIN
BYLE DO PRZERWY 2 : 20 FC POTĘGI
KS ELPAK KONIN JOT-Ł KONIN
KS KONIN F BUTY
FC KATY F.C BIANCONERI

 

Gąsiory FC w ramach 19 kolejki ligi zmierzą się z Zielonymi Konin. Faworytem tego spotkania są Gąsiory zajmujące miejsce 4, aczkolwiek miejmy nadzieję, że Zieloni Konin (8) postawią opór wyżej notowanemu rywalowi.

AKP Konin podejmie zespół Green Warriors. W tym meczu faworytem niewątpliwie jest AKP. Ale czy drużyna po ostatniej porażce z Zielonymi zdobędzie pełną pulę punktów w meczu z Green Warriors? O tym przekonamy się już niedługo.

Dynamo Quatro Konin jeśli będzie chciało potwierdzić iż zasługuje na fotel lidera musi wygrać z niżej notowaną Husarią Izoserwis Konin. Husaria w tym meczu nic nie ma do stracenia, i by zbliżyć się do miejsc w środkowej części tabeli powinna postarać się nawiązać walkę z Dynamem.

Niewątpliwie miłym zaskoczeniem okazała się wygrana  FC Potęg z zespołem Byle Do Przerwy, aż 20 do 2. Potęgi zdobyły swoje pierwsze ligowe punkty, za co należą się im brawa, i oby zdobywali ich jak najwięcej. Wygrana może być dowodem na to, że nie zawsze pozycja w tabeli decyduje o przyznaniu ligowych punktów.

KS Elpak Konin aby myśleć o zbliżeniu się punktowo do Dynama musi również wygrać mecz z Jot-Ł-Konin. Niewątpliwie Jot-Ł-Konin podbudowani remisem w 18 kolejce z KS Konin będą chcieli pokazać, że w tym meczu potrafią nawiązać walkę z czołowym zespołem ligi.

KS Konin zmierzy się z F Butami, w tym przypadku aby KS Konin umocnił się na pozycji 3 i zbliżył się punktowo do liderującej dwójki  musi ten mecz wygrać. Gąsiory na miejscu 4 mają tylko 2 punkty straty do KS Konin. F Buty po ostatnim wygranym meczu z FC Katami wydają sie drużyną nieprzewidywalną, i na pewno KS Konin potraktuje poważnie w meczu ten zespół z respektem.

FC Katy zmierzą się z F. C Bianconeri. W tym starciu faworytem są FC Katy. Mimo to niewąpliwie obie drużyny rozdrażnione ostatnią porażką będą chciały udowodnić swoją wyższość w tym meczu.