Finał III Edycji Pucharu Konina-Czy KS Elpak Konin obroni tytuł z przed roku i wygra z Dynamo Quatro Konin?

III Edycja Pucharu Konina dobiega końca, przed nami  natomiast jeszcze mecze finałowe, które odbędą się 16 czerwca w godzinach 17.00-20.30 na orliku przy szkole „Górniczej” w Koninie ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3.

W walce o pierwsze miejsce pucharu zmierzą się drużyny, które wiodą aktualnie prym w lidze playarena Konin zespół Dynama Quatro Konin podejmie w wielkim finale ubiegłorocznego zdobywcę pucharu drużynę KS Elpak Konin. Dynamo Quatro Konin- zespół zajmujący aktualnie pierwsze miejsce w lidze, wzmocniony nowymi zawodnikami w tym sezonie, z dorobkiem 70 punktów walczy w tym roku o zdobycie mistrza ligi oraz o zdobycie pucharu. Rywalem będzie bardziej utytułowany Elpak, który zajmuje 2 miejsce w lidze, również walczy o 2 korony w tym sezonie. W lidze traci 3 punkty do wspomnianego Dynama. Finał godny III Edycji Pucharu Konina, na pewno emocji  w tym meczu nie może zabraknąć.  Trudno w tym przypadku wyłonić faworyta. Miejmy nadzieję, że mecz będzie odbywał się zgodnie z zasadami fair play. Należy również podkreślić, że najlepsze drużyny również walczą o przepustki na Mistrzostwa Polski w rozgrywkach międzymiastowych playareny.

W walce o 3 miejsce III Edycji Pucharu Konina zmierzą się zespoły Young Veterans FC- Zieloni Konin.Young Veterans FC drugoligowiec, który przełomem wdarł się do finałowego meczu o 3 miejsce na pewno w tym pojedynku będzie starał sie nawiązać walkę z pierwszoligowym zespołem Zielonymi Konin. Young Veterans FC w drugiej lidze zajmuje aktualnie 4 miejsce, Zieloni w pierwszej lidze plasują się na miejscu 7. Mecz, w którym również trudno wskazać zdecydowanego faworyta, choć  lekkie wskazanie na Zielonych. Niewątpliwie Youngs dochodząc do tak dalekiego szczebla rozgrywek pucharowych nie oddadzą tego meczu bez walki.

Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy do uczestnictwa i kibicowania w Wielkim Finale III Edycji Pucharu Konina, który odbędzie się 16 czerwca w godzinach 17.00-20.30 na orliku W Koninie  przy szkole „Górniczej” ul Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3. Emocji na pewno nie zabraknie. Czekamy na Was! 🙂