Finałowy półfinał!

Za nami losowanie par półfinałowych IV edycji Pucharu Konina, losowanie ponownie transmitowaliśmy z Salonu Piłkarskiego – Masita

Los sprawił że w półfinale trafili na siebie ubiegłoroczni finaliści. Obrońcy tytułu Dynamo podejmować będzie Elpak, obie drużyny w swoich składach mają utalentowanych piłkarzy więc już dziś można okrzyknąć spotkanie przedwczesnym finałem. Dynamo w drodze do półfinału wyeliminowało KS KONIN (18:8), a w 1/8 Topazową Team walkowerem. Elpak w 1/4 pokonał wysoko sensację 2 ligi Zwierzyniec (7:20), natomiast w 1/8 pokonali drużynę Dragons de Feu (1:5) rozgrywając zaledwie jedną połowę spotkania, ulewa przerwała mecz i uniemożliwiła jego dokończenie.

Skuteczniejsi w końcówce, półfinaliści swoje poprzednie mecze wygrali różnicą zaledwie jednej bramki co świadczy o wyrównanym poziomie spotkań 1/4 finału. W drugim półfinale zagrają Gąsiory FC z rewelacją turnieju 3 ligową drużyną Team Reiss. Dotarcie do 4 najlepszych drużyny Reissa która dopiero co przystąpiła do naszych rozgrywek już jest dużym wyróżnieniem. Reiss w 1/4 wyeliminował jedną bramką PNZ (6:7) natomiast w 1/8 pokonali drugoligowy Young Veterans FC (3:6). Gąsiory w 1/4 wyeliminowali swoich dotychczasowych kolegów z drużyny czyli nowo powstały klub Finezja Team (4:5), a w 1/8 mistrzów Konina sezonu 14/15  FC Katy (5:8).

Zapowiadają się spotkania najwyższych statystyk!