Gramy RAZEM dla WOŚP – 27 finał!

Już 12 stycznia serdecznie zapraszamy na halowy turniej piłki nożnej na rzecz wsparcia WOŚP. Przed nami 27 finał tej wspaniałej inicjatywy. W poprzedniej edycji udało nam się zebrać 2468,14 zł. W tym roku bardzo chcemy poprawić ten wynik! Turniej z roku na rok zyskuje coraz szersze zainteresowanie i prestiż, o czym świadczy szybkie zapełnienie listy drużyn mogących wziąć udział w turnieju 🙂

Od lat organizuję największe rozgrywki 6-stek piłkarskich (liga i puchar) w Koninie. W strukturze rozgrywek co sezon uczestniczy około 500 mieszkańców Konina i okolic. Po wyklarowaniu się zaangażowanej i lojalnej grupy osób wspomagających organizację, postanowiliśmy założyć stowarzyszenie MiniFootball Konin, by móc działać jeszcze sprawniej i zgodnie z obowiązującymi zasadami. Jesteśmy i działamy dla innych. Zakładając stowarzyszenie chcieliśmy jeszcze szerzej pomagać! Naszym konikiem jest organizacja, dlatego realizujemy przeróżnie cele, w tym takiej jak turnieje charytatywne. Takiego turnieju w Koninie jeszcze nie było!

Łukasz Majewski

W zawodach udział weźmie 16 drużyn składających się z około 200 zawodników. Drużyny w losowaniu zostaną podzielone na 4 grupy, po czym z każdej grupy dwie najlepsze będą walczyć o miano zimowego Mistrza Konina. Całość turnieju będziemy transmitować online w serwisie YouTube. Dodatkowo na naszej stronie internetowej będzie możliwość śledzenia drabinki turniejowej.

Gramy RAZEM dla WOŚP, oj będzie się działo!!! 🙂

Zwycięska drużyna zdobędzie tytuł Zimowego Mistrza Konina i zaproszenie na kolację dla całej drużyny w restauracji  Yuuki Sushi!! Dla wszystkich drużyn uczestniczących w turnieju specjalną ofertę zniżkową na pizzę przygotowuje restauracja Da Grasso Konin. Pyszną zupę zapewni Fundacja sercem przyprawiona. Opiekę medyczną podczas turnieju będzie sprawować Duni+Med Bartosz Dunaj. O ubezpieczenie zawodników na czas trwania turnieju zadba MBU Ubezpieczenia, a Magic Surprise ponownie odda w nasze ręce swoją foto budkę i specjalnie przygotowane gadżety! Drukarnia Braci Wielińskich wydrukuje spersonalizowane podziękowania i plakaty turnieju przygotowane przez niezawodnego grafika Skowronsky. Specjalny teledysk dronem i nagranie przygotuje firma Airfotovideo . Nagrody dla drużyn przygotował Salon Piłkarski 4TEAM wraz z Wydziałem Sportu i Turystyki w Koninie . Obsadę sędziowską na turnieju zapewni Koniński Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Nad bezpieczeństwem imprezy czuwać będzie agencja ochrony.
Wszystko o turnieju (media, filmy, wywiady, materiały pisane) znajdziecie u naszych partnerów medialnych!  Głos Koniński  ; Meloradio Konin ;Malowany Konin

A wszystko to będzie możliwe dzięki wsparciu od MOSiR Konin!!

Drużyny które wystąpią w turnieju:

Partnerzy turnieju:

Partnerem strategicznym turnieju jest MOSiR Konin

Fundatorem nagrody dla zwycięzców jest  Yuuki Sushi

Partnerzy turnieju
WOŚP KONIN
Magic Surprise
Duni+Med Bartosz Dunaj
Wydziału Sportu i Turystyki w Koninie
Drukarnia Braci Wielińskich
Da Grasso Konin
Airfotovideo
Koniński Okręgowy Związek Piłki Nożnej
Skowronsky
MBU Ubezpieczenia
 Western Tortilla – Konin
Fundacja sercem przyprawiona
Salon Piłkarski 4TEAM
Ochrona Herkules

Partnerzy medialni:
Głos Koniński
Meloradio Konin
Malowany Konin