Hit dla Dynamo – podsumowanie 12 kolejki

12-kolejka

Hitem meczowym 12 kolejki był mecz pomiędzy KS Konin a Dynamo Quatro Konin. Mecz na szczycie, zakończył się zwycięstwem Dynama 9 do 5.  KS Konin tracąc punkty z Dynamo utrudnił sobie troszkę zadanie w kontekście walki o mistrzostwo w lidze, plasując się na 4 miejscu, z dorobkiem 25 pkt., tracąc do trzeciego miejsca 2 punkty, a do drugiego i pierwszego miejsca 9. Dynamo zdobywając w tym meczu trzy punkty najprawdopodobniej będzie walczyć o tytuł mistrza jesieni w decydującym meczu z Elpakiem.

Gąsiory FC wygrywając mecz z FC Potęgami 3 do 0,  przesunęły się na 3 miejsce w  tabeli. Tracąc do drugiego i pierwszego miejsca 7 punktów. FC Potęgi niestety nie zdobyły punktu, plasując się na ostatnim miejscu w tabeli.

Mecz pomiędzy Jot-Ł-Konin a  Husarią Izoserwis Konin zakończył się zwycięstwem Jot-Ł-Konin 10 do 3.

Jot-Ł-Konin aktualnie zajmuje 9 miejsce w tabeli, z dorobkiem 14 pkt.,  tracąc do 5 miejsca 2 pkt.  Husaria plasuje się o jedno oczko niżej, na miejscu 10, z dorobkiem 11 punktów.

F Buty w 12 kolejce podejmowały niżej notowanego rywala, drużynę Green Warriors , uzyskując znaczącą przewagę, wygrywając 17 do 3. F Buty po zdobyciu kolejnych 3 pkt., zajmują 6 pozycję z dorobkiem 21 pkt., natomiast  Green Warriors posiadają 3 pkt.  lokując się na 13 miejscu.

F.C Bianconeri odnieśli porażkę 0 do 3, z Zielonymi Konin. F.C Bianconeri zajmują miejsce 12, z dorobkiem 9 pkt., tracą do 11 miejsca 1 pkt. Zieloni Konin plasują się na miejscu 7,  gromadząc 21 pkt., tracą do 5 miejsca tylko 1 pkt.

Pojedynkiem również interesującym, z punktu widzenia pozycji zajmowanych w tabeli, był mecz pomiędzy FC Katy a AKP Konin. FC Katy wygrały stosunkiem bramek 9 do 6, plasując się obecnie na miejscu 5, z dorobkiem 22 pkt., tracą 3 pkt., do 4 miejsca. AKP Konin zajmuje miejsce 8, z dorobkiem 16 pkt.

Aktualny mistrz rozgrywek, drużyna KS Elpak Konin rozbiła zespół Byle Do Przerwy aż 32 do 0. Elapk plasuje się nieustannie na 1 miejscu w tabeli, z dorobkiem 34 pkt., po 12 kolejkach.  Zespół Byle Do Przerwy gromadząc 10 pkt., zajmuje miejsce 11.

 

12-kolejka-tabela

 

roszady-12-kolejka