Hitem starcie z czołówki tabeli – zapowiedź 12 kolejki

kolejka-12

KS Konin vs Dynamo Quatro Konin mecz drużyn, które mają sobie  coś do udowodnienia…

Pojedynkiem 12 kolejki, zdecydowanie można nazwać mecz pomiędzy KS Konin a Dynamo Quatro Konin.  Dynamo Quatro Konin aktualnie zajmuje 2 miejsce w tabeli tracąc 3 pkt. do lidera przy jednym rozegranym meczu mniej.  KS Konin plasuje się na miejscu 3 z dorobkiem 25 punktów. Jest to mecz, który jest bardzo ważny dla obu drużyn pod kontekstem walki o mistrzostwo w lidze.  Mecz ten przybrał wymiar szeroko pojętej walki sportowej, nie tylko na arenie boiskowym, ale także przed…. Która drużyna okaże się zwycięzcą w tym meczu i udowodni swoje racje? Dynamo Quarto Konin, jak dotąd niespodzianka rozgrywek, czy KS Konin, który od lat jest w czołówce w lidze?

Przekonamy się niebawem. Czekamy z niecierpliwością na przebieg meczu, mamy nadzieję na mecz zaciętej rywalizacji sportowej zgodnie z zasadami fair play.

Aktualny lider rozgrywek, KS Elpak Konin podejmie zespół Byle Do Przerwy plasujący się na 10 miejscu w lidze z dorobkiem 10 punktów. Niewątpliwie Byle Do Przerwy będzie mieć bardzo trudne zadanie by urwać punkty Elpakowi, ale  miejmy nadzieję, że stawi opór i nie odda tego meczu bez walki.

4 drużyna rozgrywek Gąsiory FC, nie powinny mieć problemu z pokonaniem ostatniego zespołu w lidze, którym są FC Potęgi. Czy tak się stanie? Dowiemy się po meczu.

Pojedynek, który również może przysporzyć wiele emocji jest mecz pomiędzy FC Katy a AKP Konin. FC Katy po 11 kolejkach zajmują 5 miejsce z dorobkiem 19 punktów, natomiast AKP Konin posiada tylko 3 pkt. mniej plasując się na miejscu 8. Obie drużyny na pewno mają aspiracje na wyższe miejsce w tabeli, ten mecz może pokazać, czy na to ich stać.

F Buty zajmujące miejsce 6 w tabeli, podejmą niżej notowanego rywala, którym jest Green Warriors okupujący miejsce 13 w tabeli. F Buty nie powinny mieć problemu z odniesieniem kolejnego zwycięstwa, choć nie takie mecze się zdarzały, gdzie faworyt meczu odnosił porażkę.

F.C. Bianconeri, drużyna która zajmuje miejsce 11 z dorobkiem 9 punktów, będzie podejmować wyżej notowanego rywala, zespół Zielonych Konin, który okupuje miejsce 7 z dorobkiem 18 punktów.

Mecz pomiędzy Jot-Ł-Konin a Husarią Izoserwis Konin będzie meczem drużyn, których dzielą tylko 3 punkty w tabeli, i będzie to ważny mecz dla obu drużyn w kontekście utrzymania swojej pozycji lub awansu w górę tabeli.