I Runda Pucharu Konina za nami

Losowanie pucharu konina nie było łaskawe już w pierwszej rundzie dla czołowych drużyn ligi.
W  I rundzie zmierzyły się drużyny aspirujące do zdobycia Pucharu Konina: KS Konin z Elpakiem Konin. W tym pojedynku górą był Elpak, wygrywając stosunkiem bramek 8 do 5.
Elpak Konin w drugiej rundzie podejmie F.C Binaconeri, które będzie musiało się wspiąć na wyżyny swoich możliwości by nawiązać walkę z Elpakiem.
W drugim hitowym meczu I rundy pucharu konina, FC Katy podejmowały Dynamo Quatro Konin. W tym przypadku niespodzianki nie było i aktualny lider rzogrywek ligi Dynamo wygrało 11 do 4. W II rundzie Dynamo podejmie zespół drugoligowy ZTR Boys. Dla ZTR Boys będzie to niewątpliwe bardzo trudny mecz, i możliwiość sprawdzenia się z czołową drużyną ligi.
W meczu sąsiadujących drużyn w lidze pomiędzy AKP Koni a Zielonymi Konin zwycięsko z tego pojedynku wyszła drużyna Zielonych wygrywając 20 do 8. W II rundzie pucharu Zieloni zmierzą się również z zespołem pierwszoligowym- Byle do Przerwy. Zieloni Konin plasują się na wyższym miejscu w lidze niż zespół Byle do Przerwy, ale miejmy nadzieję, że mecz będzie wyrównany.
Pierwszoligowiec Husaria Konin wygrała z drugoligowym Stulejorzem FC 7 do 4. W II rundzie Husaria zmierzy się również z drugoligowcem- Young Veterans FC.
Zdecydowaną wygraną 19 do 2 przypieczętowała drugoligowa drużyna PNZ Konin wygrywając z pierwszoligowym zespołem Green Warriors.
PNZ Konin podejmował już w drugiej rundzie drugoligowy zespół Tigers Konin. W tym meczu PNZ Konin okazał się lepszy wygrywając 12 do 4. Tym samym PNZ Konin zameldował się w III rundzie pucharu konina, podejmie w nim zwycięzcę meczu Zieloni Konin- Byle do Przerwy.
I Runda Pucharu Konina:
KS Konin 5:8 KS Elpak Konin
FC KATY 4 : 11 Dynamo Quatro Konin
AKP Konin 8 : 20 Zieloni Konin
Husaria Konin 7 : 4 Stulejorze FC
Green Warriors 2 : 19 PNZ Konin