Kia Champ Into The Arena!

Przed nami kolejna edycja Kia Champ Into The Arena!

Zespoły Playarena doskonale znają te zawody, gdyż wygrywały już w nich niejeden raz. Czy teraz znów uda im się zwyciężyć? Wszystko zweryfikuje boisko. Termin nadchodzącej imprezy, czyli kolejnej edycji Kia Champ Into The Arena, to weekend 26-27 maja,  a nagroda główna jak zwykle wyjątkowa – wyjazd do Rosji na finał światowy oraz na mecz Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018 FIFA World Cup Russia™ wraz z przelotem, zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Czym jest Kia Champ Into The Arena?

Kia Champ Into The Arena to turniej piłkarski odbywający się w Polsce cyklicznie co dwa lata przy okazji Mistrzostw Świata oraz Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 26-27 maja w Warszawie na terenie KS Drukarz. Zapisy do turnieju są bezpłatne, a zgłosić może się maksymalnie do 64 amatorskich drużyn piłkarskich, które będą weryfikowane wspólnie z PZPN (zawodnik nie może być zgłoszony do rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy, I, II oraz III ligi piłkarskiej). Każda ekipa musi składać się z 6 uczestników – bramkarza, czterech zawodników i jednego rezerwowego. O zakwalifikowaniu się do eliminacji decyduje kolejność poprawnie ocenionych aplikacji. Kapitanowie przyjętych drużyn zostaną o tym powiadomieni telefonicznie lub mailowo.

Dwie rundy i nowy pomysł na fazę pucharową

Runda eliminacyjna odbędzie się w sobotę (26 maja) na obiekcie KS Drukarz w Warszawie i będzie podzielona na dwie tury, które wyłonią 32 najlepsze drużyny. Każda z nich będzie się składać z testów sprawdzających umiejętności piłkarskie wszystkich zawodników z drużyny. Dzień później (27 maja) także na terenie KS Drukarz będzie miał miejsce finał krajowy. Tego dnia drużyny, które przebrnęły przez eliminacje zostaną podzielone na pary w drabince turniejowej na podstawie losowania i rozegrają ze sobą mecz. Wygrany awansuje do kolejnej rundy i tak aż do finału.

O co toczy się walka?

  • Cztery najlepsze ekipy turnieju otrzymają komplet strojów piłkarskich.
  • Zwycięzcy pojadą do Moskwy na finał światowy Kia Champ Into The Arena 2018 (29 czerwca – 2 lipca 2018 r.)
  • Nagroda główna to bilety na mecz Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018 FIFA World Cup Russia™ wraz z przelotem, zakwaterowaniem i wyżywieniem dla zwycięskiej ekipy.

Jak się zgłosić?

Aby zapisać się do turnieju, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: http://champ.kia.pl/.

Więcej informacji o turnieju znajdziecie w TUTAJ.

Więcej z tej kategorii